077-9978708

אקססוריז ליישור שיניים ב2021

אקססוריז ליישור שיניים ב2021
אקססוריז. יש מישהו שלא אוהב? בין אם מדובר בתיק אהוב, במחזיק מפתחות ייחודי או סכין שף במטבח - כולנו אוהבים אקססוריז. וביישור שיניים? ההמלצות ממש פה

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

בתהליך יישור השניים השקוף בוויסמייל- אתם משתמשים בטוב ביותר. האבחון הטוב ביותר, הצוות הרפואי הטוב ביותר, הטכניקה המתדקדמת ביותר, היצרנים המובילים ובכלל. אז אספנו עבורכם את הציוד (אקקסוריז) המובילים ביישור השיניים השקוף. נכון – לא קל להוביל בכל פרמטר אבל ביננו – אקססוריז ליישור שיניים ב2021 זה לא עוד "נושא" אלא אחד הדברים הטובים ביותר שתוכלו לעשות עבור עצמכם. המלצות בינלאומיות תוכלו למצוא ממש פה. אבל בזווית הישראלית – הכנו לכם הכל בעברית.

בין אם אתם בשלב ההחלטה שלפני היישור השקוף, במהלך טיפול או לאחריו – האקססוריז האלה ישפרו את החוויה האישית שלכם, ולעיתי גם את התוצאה. את האקססוריז המדוברים חילקנו עבורכם לקטגוריות רפואיות, אחסון וניקיון. קטגוריית הניקיון היא הגדולה ביותר כמצופה, אבל חשוב מאד שלא להתעלם גם מהקטגורויות האחרות. בהצלחה לכם ולמיישרים בכל מקום.

אקססוריז ליישור שיניים ב2021 – ניקיון

תהליך יישור השיניים שלנו, בדומה לכל תהליך רפואי – מוכון באופן מהותי לסניטציה וניקיון גבוה. נכון – מדובר על השיניים שלכם, וכפועל יוצא – לא מדובר בחיטוי היסטרי ויום יומי משום שאתם עוסקים בעצמכם ולא בזיהום חיצוני. אבל – הניקיון ישאר תמיד פרמטר מהותי.

ולכן – וללא הקדמה נוספת, האביזרים הנחוצים ביותר לניקיון בתהליך היישור השקוף:

ערכת ניקיון ניידת – On the go

אז אתם מיישרים. אתם מקפידים. אתם מצחצחים והכל מעולה. אבל – לאחר כל העבודה והשמירה הסיזיפית הזו אתם יוצאים לטיול קטן. אולי זו עבודה, אולי זה בילוי ואולי זה קצת משניהם. אבל השאלה שחשוב שתשאלו את עצמכם היא "איך זה הולך להשפיע על השגרה המוקפדת שלי?". בדומה לדיאטה, שגרות טיפוח אחרות או כל ניסיון סיזיפי עליו הקפדתם בחייכם – אתם יודעים שאלו הרגעים המורכבים ביותר.

מברשת השיניים, משחת השיניים שלכם, חומר הניקוי לקשתיות וכל פרט אחר שבחרתם להוסיף לשגרה היומית שלכם (הרשימה שמולכם תעזור לכם להוסיף עוד כמה) – כדאי שתגבו את עצמכם בגרסת "מיני" כך שתוכלו לקחת אותה אתכם ולהמשיך לשמור על השגרה שטיפחתם בעמל רב.

חומר ניקיון לקשתיות

את הקשתיות שלכם אתם חייבים לנקות. חייבים. לא מדובר בהמלצה או ברעיון חיובי אלא בכורח רפואי מהותי. חשוב לזכור כי הקשתיות צמוודת לשיניים שלנו, וככאלה, כל חומר מאכל, מכתים או בקטריאלי עשוי "לעמוד" ולפגוע בשן ובחניכיים בצורה מהותית. גם קשתיות מוכתמות- מאבדות את האפשרות לשקיפות הרצויה.

בין אם בחרתם במטליות חיטוי, חומר נוזלי, משחה או כל תצורה אחרת – חשוב לקחת גם אותן אל הטיול או החופש. להמשיך לנקות על בסיס יום יומי זו חובה. ולא המלצה.

אביזרי ניקיון פיסי – חוט דנטלי או קיסם

ניקיון אוראלי הוא חלק משגרה סטנדרטית שיש לבצע ברמה סדורה בכדי להגיע להישגים הרצויים. גם אם לא יישרתם שיניים מעולם, ברור כי רופא השיניים שלכם ימליץ על ניקיון יסודי ככל האפשר וכדאי שתקפידו על ניקיון עצמתי. חוט דנטלי וקיסמים (עדיף רפואיים) הם אמצעים איכותיים, פשוטים לשימוש וכאלה שישמרו על היגיינת הפה שלכם ברמה גבוהה.

אקססוריז ליישור שיניים ב2021 – אחסון

אחסון הוא פרמטר קריטי. מדוע? בתהליך היישור השקוף אנו מסמכים על קשתיות שקופות. הקשתיות שלכם יקרות, איכותיות וכאלה שיוצרו במיוחד עבוכם בהתאם להתליך הטיפול הנקודתי שלכם. אין 2 קשתיות זהות ולא מדובר במוצר מדף. כלומר – אם מאבדים או פוגמים קשתית – נספוג נזק כפול. מחד – מדובר בעלות כלכלית שעשויה גם להיות כואבת בכיס הפרטי. בנוסף – עד שנשלים את הקשתית החסרה – אנו פוגמים ברציפות הטיפול.

קופסת אחסון קשתיות

"מה יכול כבר לקרות?" את השאלה הזו שמענו מאות פעמים לאורך הקריירה. אז בין האפשרויות הנפוצות תוכלו למצוא : הכלב אכל את הקשתיות שלי (סיפור אמיתי), העוזרת לא הבינה וזרקה את הקשתיות, ישבתי עליהן, דרכתי עליהן, אבדו כי הוצאתי אותן רק לשניה והנחתי בצד… קופסא איכותית לאחסון הקשתית שלכם היא לגמרי אחד מאבני היסוד של תהליך היישור השקוף שלכם.

אקססוריז ליישור שיניים ב2021 – רפואי

בסופו של יום- מדובר בהליך רפואי. וככזה – אנו די בטוחים שברור לכם שזו הקטגריה המובילה. תהליך היישור השקוף הוא נח, מקצועי וממש Plug and play, אבל כמו כל דבר אחר – ההתאמה האישית שלכם כשמה כן היא – אישית. ולכן – תגלו פה מספר אמצעים שיעזרו, יסייעו לתוצאות וגם לנוחות שלכם. וביננו – זה הכי חשוב לא?

פצירה

התאמה של קשתית היא ממש "כמו כפפה ליד". אבל לפעמים יש צורך בדיוק קטן, פינה מזערית שדוקרת או שפשוף עדין. במצבים שכאלה ניתן ומומלץ להתייעץ עם הרופא המטפל. אבל – וחשוב לשים לב לאבל המדובר, אפשרי גם להשתמש בפצירה ייעודית. מספר שפשופים עדינים והכל הופך מושלם. פצירה שכזו היא פתרון קלף פשוט וכזה שימנע את הצורך בהגעה לרופא.

נשכנים

בכל החלפה של קשתית אתם עשויים לחוות חוסר התאמה מינורי משום שהלסתות שלנו, החניכיים ובכלל כל המכונה המופלאה הזו שנקראת גוף האדם – היא אורגנית, וככזו נתונה לשינויים קבועים. נשכנים הם אמצעי פרמיטיבי ומושלם למטרתו. נישכו אותם במשך כמה דקות ספורות וסייעו לקשתיות שלכם "להחליק" למיקום המיטבי.

מסיר קשתיות

לא מסובך. גם לא מאיים. מקלון קטן שבקצהו קרס עדין. למה זה טוב לנו? כי זה מאפשר לכם לשלוף את הקשתיות מעל השיניים בקלות וביעילות. זוכרים שדיברנו על ההתאמה ההדוקה והמושלמת של הקשתית לשיניים שלכם? אז זו האפשרות המובילה שלנו לחלוץ את אותן הקשתיות ביעילות.

לסיכום

אם מיישרים מיישרים באהבה. אבל אולי יותר מזה – מיישרים בצורה נוחה ויעילה. שגרת החיים שלכם היא משאב הכרחי. אם תהליך היישור פוגע בה – אין תוכלת בדבר. ולכן, כדאי לשים לב לעזרים שמנינו שעשויים (ממש) לשנות את חייכם מקצה לקצה.

בדרך (הנכונה) לחיוך המושלם – Wesmile

אקססוריז ליישור שיניים ב2021
אקססוריז ליישור שיניים ב2021

אולי יעניין אותכם גם

Invisalign
ללא קטגוריה

Invisalign – בעיות ופתרונות

כולם כבר שמעו על שיטת Invisalign ליישור שיניים שקוף. אבל למה מתאימה השיטה? באילו מקרים היא מטפלת ואפילו קצת הדמיות- ממש פה.

שיניים צהובות
ללא קטגוריה

שיניים צהובות- למה? ואיך נטפל?

שיניים מצהיבות הן חלק מהחיים ומהקיום האסתטי שלנו בתור בני אדם. אז למה זה חשוב? מה אפשר לעשות? ולמה זה קורה דווקא לי? כל התשובות במאמר

אודותינו

We Specialize

WeSmile – הרשת הגדולה בישראל ליישור שיניים שקוף, מאפשרת לך להגיע לחיוך המושלם תוך שמירה על איכות חיים מקסימלית.
אצלינו אנו מתמחים ביישור שיניים שקוף, וביישור שקוף בלבד! לא עוד רופא כללי או התמחות בכלל מקצועות השיניים. רק יישור שיניים, רק שקוף, רק הטוב ביותר וע"י היצרנים המובילים בעולם.
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

WeAre Modern

יישור השיניים המתקדם ביותר – הצוות שלנו כולל רופאים שעובדים בשיטות המודרניות ביותר ליישור שיניים שקוף. אנו מבצעים זאת בדגש על התאמה אישית, אכפתיות ומחויבות גבוהה לתוצאות.

את החיבה שלנו לשמירה על הזמן שלכם, תוכלו להרגיש מהרגע הראשון. בשירות דיגיטלי מתקדם, מעקב מיוחד מבית WeSmile בו נזכיר לכם את כל מה שחשוב שלא תשכחו גם ב WhatsApp או בכל דרך שתתאים. הדרך לחיוך המושלם האישי שלכם, היא הדרך שלנו!

WeKeep It Fresh

את הטיפול שלנו אנו עורכים במרפאות המתקדמות ביותר בישראל. בכל המתקנים שלנו תמצאו את מכשור רפואת שיניים החדשני בישראל ובעולם, כמו גם צוות מקצועי רב-תחומי ומגוון.  אם הפן האנושי, המקצועי או הטכנולוגי – יש למה לחכות!

משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

מתקדמים ל-WeSmile – דרך חדשה ליישור שיניים !

שאלות ותשובות

יישור שיניים שקוף, מתאים לכל אחד ובכל גיל. גם לכאלה שניסו בלי הצלחה יישור שיניים מיושן בגיל הנעורים. אנחנו מתמחים בגיל הבוגר 15+, המתאים לתהליך בזכות מבנה לסת שכבר הופך ליציב. התהליך הקל יחסית מאפשר לכל אדם בוגר לא לוותר על סגנון חייו, להרגיש נוח להסתובב בחברה או בעבודה, ולהגיע תוך 12-6 חודשים לחיוך המבוקש. הכול בהתאם לתכנית האישית של המומחים שלנו.

בהחלט! לעולם לא מאוחר מדי להתחיל לחייך לעולם כמו שתמיד רצית. הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו לצד הטיפול האישי המיוחד, מאפשרים גם בגיל הבוגר לעשות את השינוי, בלי תהליכים כירורגיים, בלי לקחת סיכונים, עם התחשבות מלאה בחיי היום יום והתאמה לסגנון החיים.
יישור שיניים שקוף, מתאים כאמור לכולם, מלבד לסובלים מבעיות חניכיים קשות וכרוניות. במקרה כזה, סיכויי ההצלחה של היישור יהיו נמוכים, ונדרש טיפול מקדים ומקיף. לא נמליץ על טיפול למי שלדעתנו מצב הפה, החניכיים או השיניים אינו מבטיח תוצאות מצוינות.

אין מה לדאוג. הטיפול הוא עדין ואינו פולשני באופן כירורגי. בנוסף, גם אין צורך ליטול תרופות מיוחדות העלולות לגרום לאי איזון. יישור שיניים שקוף מתאים גם לחולי לב, סכרת, לחץ דם גבוה, אסתמה ועוד. הטיפול בעייתי רק במקרה של בעיית חניכיים חמורה.

בהחלט. כבר בתום פגישת הייעוץ החינמית, אחרי שעוברים סריקה ראשונה, נוכל להראות לך הדמיה של מצב השיניים שלך - לפני הטיפול ואחרי. כך ניתן להתרשם מראש, כיצד ייראה החיוך שלך בתום 12-6 חודשים, ולקבל החלטה על המשך הדרך.
השיטה שלנו מאפשרת להגיע לתוצאות הרצויות תוך 12-6 חודשים. משך הזמן תלוי כמובן בשני גורמים חשובים: האחד, המצב איתו הגעת והמלצת הרופא המומחה לפי סריקת התלת מימד. השני- מידת ההתמדה והמחויבות שלך לטיפול. מניסיוננו, הקפדה על התהליך תורמת לעמידה ביעד ולתוצאות כמו שרצית.
כן, אנחנו עובדים גם עם Invisalign. עם זאת, אחד היתרונות שלנו הוא שאיננו מוגבלים ליצרן מסויים אלא בוחרים את היצרן הטוב ביותר עבורך ועבור מצב הלסת שלך. הצוות שלנו מנוסה בתחום היישור השקוף, מכיר את השיטות השונות ויודע להתאים לכל אחד את השיטה שמתאימה לו.
הקשתיות עשויות מפוליקרבונט, חומר היפו-אלרגני ידידותי ומאושר רפואית. סוג של פלסטיק ללא BPA, חלק ונוח, למקסימום שקיפות ולתחושה נעימה שאינה מציקה כמו גשר המתכת של פעם.
בזכות פשטות ההרכבה וההסרה של הקשתיות, ניתן בקלות להורידן ולאכול כרגיל. ארוחה ומשקה חם דורשים הסרה של הקשתות, כדי לשמור על איכותן. שתייה קרה אינה מחייבת הסרה.
Wesmile מביאה לישראל בשורה חדשה ואמיתית ההופכת את כל התהליך לשקוף יותר, נוח יותר ומשתלם יותר. זו הדרך היחידה ליהנות מחבילה כוללת, הוליסטית, של טיפול ושרות ברמה הגבוהה ביותר שיש. חוויה אחרת, ידידותית יותר ומשתלמת יותר. רק אנחנו מציעים שילוב של טיפול במרפאות המתקדמות ביותר עם הרופאים האורתודנטים המומחים לנושא, עם ערכת טיפול אישית הנשלחת אליכם הביתה, ועם מערכת דיגיטלית ייחודית שפיתחנו כדי לאפשר קשר ישיר, תמיכה ועזרה 24/7 מכל מקום בארץ ובעולם.
אנחנו מציעים שתי חבילות – פרפקט ואקסלנט – לפי משך הזמן הנדרש לטיפול המתאים לך. הבחירה בחבילה המתאימה לך תיעשה ע"י הרופא/ה שלנו, אך ורק לאחר ביצוע סריקה מתקדמת ובדיקה אישית באחת המרפאות שלנו. אנחנו שואפים לדיוק ולהתאמה אישית, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר.
אין לנו הסדרי תשלום עימם, למעט ביטוחים רפואיים פרטיים הכוללים גם אסתטיקה של השיניים (נשמח לבדוק עבורך!). עם זאת, התמחור ושיטות התשלום הופכות את החבילות שלנו לנגישות ומשתלמות במיוחד.
אנחנו מאפשרים לשלם ב-12 תשלומים בכרטיס אשראי, ללא ריבית וללא הצמדה. בנוסף, נוכל להמליץ על מגוון תוכניות מימון בנקאיות וחוץ בנקאיות. בכל מקרה, מוזמנים לדבר איתנו, כדי שנמצא יחד את הדרך הטובה והמשתלמת.
מניסיון וידע, אנחנו כמובן בטוחים שלא תיתכן אכזבה. השיטה המדויקת מאפשרת לנו לדעת מראש את מסלול הטיפול ולראות מול העיניים, כבר בהדמיה הראשונית, כיצד תיראה התוצאה. בנוסף, אנחנו לרשותך לאורך כל הדרך, עם זמינות גבוהה במרפאה או במערכת הדיגיטלית, כך שלכל בעיה או עיכוב יינתן מענה מלא בהקדם. אנחנו גם יודעים שהצלחת הטיפול תלויה מאד גם במשמעת העצמית של המטופל. אם חלילה, נגיע למסקנה משותפת שקיימים גורמים שאינם מאפשרים לטיפול להצליח – יוחזר מה ששולם עד לאותו שלב.
אנחנו מזמינים אותך, ללא כל התחייבות, לתאם בדיקה ראשונית חינם באחת המרפאות שלנו- עיר ימים נתניה, או קיסריה. שווה להגיע במיוחד, להתרשם, לראות מקרוב את האמצעים המתקדמים שלנו, ולהכיר את הצוות הרפואי והמקצועי שלנו, שיקבל אותך כמובן ב.. חיוך גדול. נשמח לראות אותך >>>

יש לנו כיום מרכזים רפואיים בתל אביב, נתניה, קיסריה וחיפה

WeHave
all the answers

אם לא מצאת תשובה, שאל אותנו.
אנחנו כאן בשבילך!

WeTake you forward

אחרי 50+ שנות יישור שיניים עם ברזלים
חברת WeSmile מציגה מהפיכה המאפשרת ליישר את השיניים תוך שמירה על אורח החיים שלך.
יישור שיניים שקוף, פשוט ונוח, עם חווית שירות יוצאת דופן ותוצאות מנצחות.

מוזמנים לבדיקת התאמה
בלי התחייבות ובלי עלות!

יישור השיניים המתקדם ביותר –
מינימום מפגשים, מקסימום תוצאות!

אנחנו מאמינים בשקיפות ובפשטות.
חבילות החיוך המושלם כוללות:

  1. סריקת תלת ממד ל-100% דיוק
  2. סט של קשתיות שקופות – המותאמות אישית עבורך
  3. מפגשים עם רופא\ת שיניים באחד מה-Dental Medical Centres שלנו, ע"פ תכנית הטיפול
  4. ערכה מיוחדת עם כלל העזרים וההנחיות לטיפול מוצלח
  5. הסרת אבנית
  6. קיבוע בתום התהליך
  7. ליווי ויעוץ 24/7 באמצעות מערכת דיגיטלית מיוחדת
  8. זכאות להלבנת לייזר רפואית – במחיר עלות

הכל כלול בשקיפות מלאה בלי כוכביות או אותיות קטנות.