יישור שיניים שקוף לצעירים – המחיר ב2 גישות

יישור שיניים שקוף לצעירים

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

יישור שיניים שקוף לצעירים הוא נושא נפוץ בעולם המערבי. במדינת ישראל, היישור השקוף ביצע "עליה" לפני שנים מספר – אך נושא יישור שיניים שקוף לצעירים עומד עדיין לבחינה בעין הורית מסורה. נכון – החשש קיים תמיד, אך מטרת המאמר היא לשפוך אור, להבהיר, ואולי גם לחדד מעט את הייתרונות האדירים הטמונים בתהליך יישור שיניים שקוף לצעירים דווקא! 

יישור שיניים שקוף לצעירים – המחיר הרגשי

בהשוואה בין האלטרנטיבות השונות – שווה לשים דגש דווקא על הנושאים שנתפסים כ"משניים" לעיתים. המחיר הוא פרמטר ברור. אם יש לכם שאלות על התהליך השקוף עצמו – תוכלו למצוא את התשובות במאמר נוסף שפרסמנו ממש בבלוג בו אתם נמצאים. וללא הקדמה נוספת – נושאי המחיר הרגשי ביישור שקוף לצעירים, לבחינתכם.

ביטחון עצמי 

יישור שיניים רגיל ("גשר") נושא בחובו, בין היתר, מחיר נפשי – כנער בגיל העשרה, שעבר תהליך של יישור שיניים עם 'ברזלים' ו'קוביות' חייתי עם חוסר הביטחון הזה, וממקום אישי שכזה, חשבתי שכדאי לשתף. 

זוגיות צעירה

כפי שכולנו יודעים, בגילאים צעירים כל נושא לא רגיל, ולו אפילו הכי קטן, ממצב עצמו כמקור ללעג.כנער עם גשר בשיניים אני זוכר את הפחד שלי לצחוק ולחייך בשיניים חשופות כדי שאחד החבר'ה לא יזרוק איזו הערה וילבין פני בפני בנות השכבה. באופן אבסורדי, החשש הגדול ביותר שלי בנושאי אינטימיות וקרבה, היה מערכת היחסים שלי עם הפה שלי. לא רציתי לחוות דחייה בעקבות הגשר, והתוצאה… בהתאם.

יישור שיניים שקוף לצעירים – המחיר הטכני

בהמשך ישיר – חשבנו להביא בפניכם גם מעט על המחיר הטכני שמעורב בבחירה שבין יישור מסורתי, ויישור שיניים שקוף לצעירים. הפן הטכני נוגע גם בשכבה הבוגרת יותר, אך יש צורך מהותי לדייק בו דווקא בקהל הצעיר. 

אכילה

קוביות הברזל בשיניים יכולות להיות מאוד לא נעימות, אבל ניכר היה בחוויה האישית שלי, שההפרעה הגדולה ביותר היא דווקא בזמן האכילה. חלקיק מזון נוטים להתפס בין הברזלים. ואם זה נשמע מעט בעייתי – אז בפועל זה מטריד הרבה יותר. 

ההרגשה היא שצריך לחשוב פעמיים לפני שאוכלים בפומבי או שישנה העדפה להימנע ממאכלים "בעייתים" יותר דוגמת ירוקים למיניהם.

לוגיסטיקה

נכון שזה כיף לפספס מידי פעם יום לימודים אבל האם עדיף לבלות את החופש שלנו במרפאת השיניים אצל האורתודנט ולהיאנק מכאבים בזמן שהוא מהדק עוד קצת את הגשר?

ומה עם צחצוח השיניים, שהופך למסובך יותר בכל בוקר ולילה?

שמירה על היגיינה אוראלית במהלך טיפול אורתודונטי הינה חשובה מאוד, ובייחוד בטיפול עם גשר יש נטייה של שאריות מזון וחיידקים להצטבר סביב הציוד – ואם לא מקפידים לסלק את החיידקים ע”י הצחצוח עלולה להתפתח דלקת חניכיים ואף עששת שתפגע בשיניים. הקושי שבהגעה לכל פינה וחרך גדלים פי כמה בסיטואציה של יישור ברזלי.

לסיכום

יישור שיניים שקוף לצעירים – הוא נושא לדיון. חשוב ונכון להעמיד תחת ביקורת מדויקת כל תהליך רפואי או דומה לכזה אותו נעביר את ילדינו. חשוב לזכור – כי כל מקרה רפואי לגופו של עניין, ואין לראות בכתוב המלצה ליישור שקוף בגיל צעיר. יתר על כן – אנחנו ב WeSmile מטפלים רק בגילאי נוער ומעלה, וזאת בשל אספקטים מקצועיים נוספים. חשוב לשים לב – כי יש סיבות טובות להשתמש ביישור שיניים שקוף, וכתמיד – הנגשת המידע תעזור לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר. נפגש בחיוך הבא. 

אולי יעניין אותכם גם

יישור שיניים מהיר
ללא קטגוריה

יישור שיניים מהיר – בשנת 2021

השנה היא שנת 21. מגיפת הקורונה העולמית הביאה סיטואציה חדשה לאוויר העולם. במצב הנוכחי בו הרבה מאיתנו מביטים סביב ומבינים, שאין תחליף לאיכות חיים ובריאות

אודותינו

WeMake it professional

חברת WeSmile מציגה מהפיכה המאפשרת ליישר את השיניים תוך שמירה על אורח החיים שלך.
יישור שיניים שקוף, פשוט ונוח, עם חווית שירות יוצאת דופן ותוצאות מנצחות.

משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

רפואת השיניים המתקדמת ביותר – הצוות שלנו כולל רופאים שעובדים בשיטות המתקדמות ביותר של אסתטיקת השיניים ויישור שיניים שקוף. עושים זאת תוך הקפדה, התאמה אישית, אכפתיות ומחויבות גבוהה לתוצאות. הצוות הרפואי מתעדכן ללא הרף בשיטות ובאמצעים המתקדמים ביותר בתחום יישור השיניים. אנחנו לא מתפשרים ומקפידים על מצוינות גם בכל הקשור לחומרים בהם נעשה שימוש, כדי לתרום  להצלחת הטיפול ולאורך החיים שלו.

המרפאות המתקדמות ביותר – טיפולי יישור השיניים נערכים ב-Dental Medical Centers – מרכזים לרפואת שיניים מהחדשניים בישראל, המצוידים בטכנולוגיה העדכנית ביותר בעולם.

השירות האישי ביותר – כל מטופל הוא יחיד ומיוחד. אנו מחויבים לאורך כל הדרך, עד לתוצאה הרצויה, להעניק טיפול אישי, נוח ואיכותי. אצלנו במרפאות, דרך הוואטסאפ, בדיגיטל. שירות שמבין אותך, בדרך שנוחה לך.

משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

מתקדמים ל-WeSmile – דרך חדשה ליישור שיניים !

שאלות ותשובות

יישור שיניים שקוף, מתאים לכל אחד ובכל גיל. גם לכאלה שניסו בלי הצלחה יישור שיניים מיושן בגיל הנעורים. אנחנו מתמחים בגיל הבוגר 18+, המתאים לתהליך בזכות מבנה לסת שכבר הופך ליציב. התהליך הקל יחסית מאפשר לכל אדם בוגר לא לוותר על סגנון חייו, להרגיש נוח להסתובב בחברה או בעבודה, ולהגיע תוך 12-6 חודשים לחיוך המבוקש. הכול בהתאם לתכנית האישית של המומחים שלנו.

בהחלט! לעולם לא מאוחר מדי להתחיל לחייך לעולם כמו שתמיד רצית. הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו לצד הטיפול האישי המיוחד, מאפשרים גם בגיל הבוגר לעשות את השינוי, בלי תהליכים כירורגיים, בלי לקחת סיכונים, עם התחשבות מלאה בחיי היום יום והתאמה לסגנון החיים.
יישור שיניים שקוף, מתאים כאמור לכולם, מלבד לסובלים מבעיות חניכיים קשות וכרוניות. במקרה כזה, סיכויי ההצלחה של היישור יהיו נמוכים, ונדרש טיפול מקדים ומקיף. לא נמליץ על טיפול למי שלדעתנו מצב הפה, החניכיים או השיניים אינו מבטיח תוצאות מצוינות.

אין מה לדאוג. הטיפול הוא עדין ואינו פולשני באופן כירורגי. בנוסף, גם אין צורך ליטול תרופות מיוחדות העלולות לגרום לאי איזון. יישור שיניים שקוף מתאים גם לחולי לב, סכרת, לחץ דם גבוה, אסתמה ועוד. הטיפול בעייתי רק במקרה של בעיית חניכיים חמורה.

בהחלט. כבר בתום פגישת הייעוץ החינמית, אחרי שעוברים סריקה ראשונה, נוכל להראות לך הדמיה של מצב השיניים שלך - לפני הטיפול ואחרי. כך ניתן להתרשם מראש, כיצד ייראה החיוך שלך בתום 12-6 חודשים, ולקבל החלטה על המשך הדרך.
השיטה שלנו מאפשרת להגיע לתוצאות הרצויות תוך 12-6 חודשים. משך הזמן תלוי כמובן בשני גורמים חשובים: האחד, המצב איתו הגעת והמלצת הרופא המומחה לפי סריקת התלת מימד. השני- מידת ההתמדה והמחויבות שלך לטיפול. מניסיוננו, הקפדה על התהליך תורמת לעמידה ביעד ולתוצאות כמו שרצית.
Invisalign היא אחד המותגים שפועלים בתחום הקשתיות השקופות ((Clear Aligners. אנחנו לא מוגבלים ליצרן מסוים, אלא בוחרים את היצרן הטוב ביותר עבור כל מטופל/ת ! כמובן בחרנו את הטכנולוגיות עם היעילות הגבוהה ביותר וניסיון מוכח, כמו לדוגמא Clear Correct. כיום, השיטות האלו הפכו לנגישות לכולם בזכות טכנולוגיה מתקדמת, שהגיעה גם למרפאות שלנו. דיוק מהרגע הראשון, קשתיות איכותיות ונוחות טיפול – הם עכשיו אופציה לכל אחד ובכל גיל.
הקשתיות עשויות מפוליקרבונט, חומר היפו-אלרגני ידידותי ומאושר רפואית. סוג של פלסטיק ללא BPA, חלק ונוח, למקסימום שקיפות ולתחושה נעימה שאינה מציקה כמו גשר המתכת של פעם.
בזכות פשטות ההרכבה וההסרה של הקשתיות, ניתן בקלות להורידן ולאכול כרגיל. ארוחה ומשקה חם דורשים הסרה של הקשתות, כדי לשמור על איכותן. שתייה קרה אינה מחייבת הסרה.
Wesmile מביאה לישראל בשורה חדשה ואמיתית ההופכת את כל התהליך לשקוף יותר, נוח יותר ומשתלם יותר. זו הדרך היחידה ליהנות מחבילה כוללת, הוליסטית, של טיפול ושרות ברמה הגבוהה ביותר שיש. חוויה אחרת, ידידותית יותר ומשתלמת יותר. רק אנחנו מציעים שילוב של טיפול במרפאות המתקדמות ביותר עם הרופאים האורתודנטים המומחים לנושא, עם ערכת טיפול אישית הנשלחת אליכם הביתה, ועם מערכת דיגיטלית ייחודית שפיתחנו כדי לאפשר קשר ישיר, תמיכה ועזרה 24/7 מכל מקום בארץ ובעולם.
אנחנו מציעים שתי חבילות – פרפקט ואקסלנט – לפי משך הזמן הנדרש לטיפול המתאים לך. הבחירה בחבילה המתאימה לך תיעשה ע"י הרופא/ה שלנו, אך ורק לאחר ביצוע סריקה מתקדמת ובדיקה אישית באחת המרפאות שלנו. אנחנו שואפים לדיוק ולהתאמה אישית, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר.
אין לנו הסדרי תשלום עימם, למעט ביטוחים רפואיים פרטיים הכוללים גם אסתטיקה של השיניים (נשמח לבדוק עבורך!). עם זאת, התמחור ושיטות התשלום הופכות את החבילות שלנו לנגישות ומשתלמות במיוחד.
אנחנו מאפשרים לשלם ב-12 תשלומים בכרטיס אשראי, ללא ריבית וללא הצמדה. בנוסף, נוכל להמליץ על מגוון תוכניות מימון בנקאיות וחוץ בנקאיות. בכל מקרה, מוזמנים לדבר איתנו, כדי שנמצא יחד את הדרך הטובה והמשתלמת.
מניסיון וידע, אנחנו כמובן בטוחים שלא תיתכן אכזבה. השיטה המדויקת מאפשרת לנו לדעת מראש את מסלול הטיפול ולראות מול העיניים, כבר בהדמיה הראשונית, כיצד תיראה התוצאה. בנוסף, אנחנו לרשותך לאורך כל הדרך, עם זמינות גבוהה במרפאה או במערכת הדיגיטלית, כך שלכל בעיה או עיכוב יינתן מענה מלא בהקדם. אנחנו גם יודעים שהצלחת הטיפול תלויה מאד גם במשמעת העצמית של המטופל. אם חלילה, נגיע למסקנה משותפת שקיימים גורמים שאינם מאפשרים לטיפול להצליח – יוחזר מה ששולם עד לאותו שלב.
אנחנו מזמינים אותך, ללא כל התחייבות, לתאם בדיקה ראשונית חינם באחת המרפאות שלנו- עיר ימים נתניה, או קיסריה. שווה להגיע במיוחד, להתרשם, לראות מקרוב את האמצעים המתקדמים שלנו, ולהכיר את הצוות הרפואי והמקצועי שלנו, שיקבל אותך כמובן ב.. חיוך גדול. נשמח לראות אותך >>>

WeHave
all the answers

אם לא מצאת תשובה, שאל אותנו.
אנחנו כאן בשבילך!

WeTake you forward

אחרי 50+ שנות יישור שיניים עם ברזלים
חברת WeSmile מציגה מהפיכה המאפשרת ליישר את השיניים תוך שמירה על אורח החיים שלך.
יישור שיניים שקוף, פשוט ונוח, עם חווית שירות יוצאת דופן ותוצאות מנצחות.

מוזמנים לבדיקת התאמה
בלי התחייבות ובלי עלות!

יישור השיניים המתקדם ביותר –
מינימום מפגשים, מקסימום תוצאות!

אנחנו מאמינים בשקיפות ובפשטות.
חבילות החיוך המושלם כוללות:

  1. סריקת תלת ממד ל-100% דיוק
  2. סט של קשתיות שקופות – המותאמות אישית עבורך
  3. מפגשים עם רופא\ת שיניים באחד מה-Dental Medical Centres שלנו, ע"פ תכנית הטיפול
  4. ערכה מיוחדת עם כלל העזרים וההנחיות לטיפול מוצלח
  5. הסרת אבנית
  6. קיבוע בתום התהליך
  7. ליווי ויעוץ 24/7 באמצעות מערכת דיגיטלית מיוחדת
  8. זכאות להלבנת לייזר רפואית – במחיר עלות

הכל כלול בשקיפות מלאה בלי כוכביות או אותיות קטנות.