למה ומה זה WeSmile

לקוח מחייך יישור שיניים שקוף

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

אז מה זה בעצם יישור שקוף, ולמה זה מעניין גם אותי?

"למה ומה זה WeSmile" היא שאלה שחוזרת פעם אחר פעם, מפי לקוחות, קולגות או בכלל – מתעניינים בשוק היישור השקוף. מטרת המאמר היא לשפוך קצת אור על תחום העיסוק המרכזי שלנו בוויסמייל – יישור שיניים שקוף. לאחר תקופה שנראית (במבט לאחור), כמו דור פרה-היסטורי, פורצת שיטה חדשה לתחום יישור השיניים הגלובאלי. בארה"ב, האחות הגדולה שלנו, השיטה הזו פעילה כבר למעלה מ20 שנה, וזוכה לחלק הולך וגדל מהאוכלוסייה בכל יום שחולף. היום – למעלה מ40% מתחום יישור השיניים בארה"ב כבר עבר לשירות החדש, ותזכרו את השם הזה, כי פה, ראיתם את זה קודם. 

יישור שיניים שקוף, הוא שם כולל לפריצת דרך שאפשרה התפתחות טכנולוגית מואצת. אם בעבר, "יישור בברזלים" היתה הדרך המקובלת, אז היום אנחנו רחוקים משם שנות אור, או אם תרצו, שנות דור. שיטת הברזלים מזכירה רכב ישן משנות ה80, אמינה וחזקה אך  גם כבדה, דורשת תחזוקה מתמדת, ואם להיות כנים, לא מדובר על משהו עדין ואסתטי שהייתם שמחים להכניס אל תוך הפה. לעומתו, היישור השקוף מתאר תהליך לו יתרונות רבים, וכדאי לבחון אותם בשימת לב. 

בשיטה השקופה, אתם בעצם מחוברים ישירות לגופים הטובים בעולם! בשיטה זו, רופאים ומכונות סריקה מתקדמות בתלת מימד בונים עבורנו תכנית טיפול פרטנית, ויצרנים מאפשרים את החלום והופכים את המדע הבדיוני הזה למציאות. סדרה של קשתיות שיניים שקופות לגמרי, אותן מחליפים על בסיס שבועי, וזהו זה!  כך נפתח עולם חדש בתחום יישור השיניים, בו יצרן גלובאלי מאפשר לגוף מקומי להעניק טיפול, ישר עבורכם, ברמה הגבוהה ביותר בגלובוס. 

יתרונות היישור השקוף, או – למה לי בכלל שקוף?

יתרונות היישור השקוף – הוא ממש ממש שקוף !

כשמו כן הוא, שקוף שזה יתרון! אנחנו לא שוכחים את החבר או החברה מבית הספר, מהתיכון או מהעבודה, זה או זו עם הברזלים על השיניים. נכון – ככל שהזמן עובר, אנחנו מפסיקים ללעוג ומתחילים לקבל, אבל אין מה לומר, הברזל ונאמר זאת בעדינות, לא אסתטי. יישור שיניים שקוף מתבסס על "סמכי שיניים שקופים" אותם תחליפו בכל שבוע במהלך הטיפול. קבלו בברכה אל החיים שלכם תמונות משרד עם חיוך מאוזן לאוזן, סלפים מושלמים עם חברים ואפילו דייטים או נאומים מול קהל – אם לא תגידו להם שאתם מיישרים, אף אחד לא ידע. 

יתרונות היישור השקוף – נשלף

לעומת החתונה הקתולית שביישור שיניים של פעם, היישור השקוף הוא עולם אחר לחלוטין. את הקשתיות השקופות מסירים בזמן האוכל, בשתייה החמה, בזמן צחצוח השיניים או בכל זמן אחר בו היישור הישן היה מפריע לכם עד מאד. בטכנולוגיה החדשה, יישור השיניים לא מתבסס על חיבור קבוע וקשיח, אלא על אלמנט נשלף בנוחיות. יש יותר טוב מזה

יתרונות היישור השקוף – מדויק

אז נגלה פה סוד מקצועי, הידעת כי יישור ברזלים הוא משחק של ניסוי וטעיה? כן כן, ממש כך. הרופא אמנם מומחה, אבל השיטה עצמה מתבססת על ביקורים תכופים אצל רופא השיניים, במהלך הביקור הרופא בוחן את ההתקדמות, איזה שן זזה לפה, איזו לשם – ואז הוא מותח את הברזל כך שילחץ על הנקודות שדורשות יישור. ומה עושים בשיטה השקופה? ההדמיות הן לב הפעילות. מכשור ייחודי בטכנולוגיה מתקדמת מייצר הדמיה מקצועית של חלל הפה של הלקוח, ומשם, התכנה מייצרת תהליך טיפול שלם בו היא צופה את התקדמות השינוי לאורך הטיפול. אתם מקבלים הביתה מארז בו תהליך טיפול שלם, בקופסא קטנה אחת. בכל שבוע, מחליפים את הקשתית הנוכחית בבאה אחריה, וזה הכל. ביקורת אצל הרופא, היא רק ליתר בטחון. 

יתרונות היישור השקוף – היגייני 

עם ברזלים על השיניים, מי לא מכיר את הסצנה בה אנחנו מעירים לחבר או חברה על שארית מהארוחה שהחליטה ללוות אותם לאורך היום? כמה קשה לצחצח בכל זווית סביב הברזלים? וכמה זה בכלל מתחשק לכם? בשיטת היישור השקוף, מסירים את הקשתיות בזמן הארוחה, וגם בזמן הצחצוח, כך תגיעו לכל מקום, ותשמרו על הפה וההיגיינה האישית שלכם, בצורה מושלמת. 

יתרונות היישור השקוף – מספר הביקורים 

בשיטת החדשה, אתם הולכים הביתה עם תכנית טיפול שלמה, בתוך הקופסא המבריקה שלכם. ולכן, הביקורים אצל הרופא שלכם הם לטובת ביקורת בלבד. ולא בשביל להתאים את הטיפול כמו במסגרת הברזלים הישנה. והתוצאה? תהליך בו מבקרים אצל הרופא, בערך אחת לחודשיים בלבד! חשוב לשים לב, במידה ואתם מתכננים תהליך יישור שיניים ואתם גרים במיקום מרוחק, מספר הביקורים שווה בעצם לזמן, כאב ראש, ימי עבודה שתאלצו לבטל וכיו"ב

לסיכום

תהליך היישור השקוף פה בשביל להישאר. קשה לדמיין עולם בו אחד מסתובב בשמחה עם שיניים ישרות ובחיוך מאוזן לאוזן, בעוד שאחת עוברת תהליך ארוך, כואב, מורכב ופרימיטיבי שלא לצורך. אז כמו שאמרנו בהתחלה, תנסו לזכור את תהליך יישור השיניים השקוף, גם אם בשבילכם זה פחות רלוונטי, כדאי שתספרו לבת דודה או החבר התורנים. כי ביננו, למי מתאים להסתובב עם ברזלים על השיניים?

אולי יעניין אותכם גם

יישור שיניים מהיר
ללא קטגוריה

יישור שיניים מהיר – בשנת 2021

השנה היא שנת 21. מגיפת הקורונה העולמית הביאה סיטואציה חדשה לאוויר העולם. במצב הנוכחי בו הרבה מאיתנו מביטים סביב ומבינים, שאין תחליף לאיכות חיים ובריאות

אודותינו

WeMake it professional

חברת WeSmile מציגה מהפיכה המאפשרת ליישר את השיניים תוך שמירה על אורח החיים שלך.
יישור שיניים שקוף, פשוט ונוח, עם חווית שירות יוצאת דופן ותוצאות מנצחות.

משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

רפואת השיניים המתקדמת ביותר – הצוות שלנו כולל רופאים שעובדים בשיטות המתקדמות ביותר של אסתטיקת השיניים ויישור שיניים שקוף. עושים זאת תוך הקפדה, התאמה אישית, אכפתיות ומחויבות גבוהה לתוצאות. הצוות הרפואי מתעדכן ללא הרף בשיטות ובאמצעים המתקדמים ביותר בתחום יישור השיניים. אנחנו לא מתפשרים ומקפידים על מצוינות גם בכל הקשור לחומרים בהם נעשה שימוש, כדי לתרום  להצלחת הטיפול ולאורך החיים שלו.

המרפאות המתקדמות ביותר – טיפולי יישור השיניים נערכים ב-Dental Medical Centers – מרכזים לרפואת שיניים מהחדשניים בישראל, המצוידים בטכנולוגיה העדכנית ביותר בעולם.

השירות האישי ביותר – כל מטופל הוא יחיד ומיוחד. אנו מחויבים לאורך כל הדרך, עד לתוצאה הרצויה, להעניק טיפול אישי, נוח ואיכותי. אצלנו במרפאות, דרך הוואטסאפ, בדיגיטל. שירות שמבין אותך, בדרך שנוחה לך.

משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

מתקדמים ל-WeSmile – דרך חדשה ליישור שיניים !

שאלות ותשובות

יישור שיניים שקוף, מתאים לכל אחד ובכל גיל. גם לכאלה שניסו בלי הצלחה יישור שיניים מיושן בגיל הנעורים. אנחנו מתמחים בגיל הבוגר 18+, המתאים לתהליך בזכות מבנה לסת שכבר הופך ליציב. התהליך הקל יחסית מאפשר לכל אדם בוגר לא לוותר על סגנון חייו, להרגיש נוח להסתובב בחברה או בעבודה, ולהגיע תוך 12-6 חודשים לחיוך המבוקש. הכול בהתאם לתכנית האישית של המומחים שלנו.

בהחלט! לעולם לא מאוחר מדי להתחיל לחייך לעולם כמו שתמיד רצית. הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו לצד הטיפול האישי המיוחד, מאפשרים גם בגיל הבוגר לעשות את השינוי, בלי תהליכים כירורגיים, בלי לקחת סיכונים, עם התחשבות מלאה בחיי היום יום והתאמה לסגנון החיים.
יישור שיניים שקוף, מתאים כאמור לכולם, מלבד לסובלים מבעיות חניכיים קשות וכרוניות. במקרה כזה, סיכויי ההצלחה של היישור יהיו נמוכים, ונדרש טיפול מקדים ומקיף. לא נמליץ על טיפול למי שלדעתנו מצב הפה, החניכיים או השיניים אינו מבטיח תוצאות מצוינות.

אין מה לדאוג. הטיפול הוא עדין ואינו פולשני באופן כירורגי. בנוסף, גם אין צורך ליטול תרופות מיוחדות העלולות לגרום לאי איזון. יישור שיניים שקוף מתאים גם לחולי לב, סכרת, לחץ דם גבוה, אסתמה ועוד. הטיפול בעייתי רק במקרה של בעיית חניכיים חמורה.

בהחלט. כבר בתום פגישת הייעוץ החינמית, אחרי שעוברים סריקה ראשונה, נוכל להראות לך הדמיה של מצב השיניים שלך - לפני הטיפול ואחרי. כך ניתן להתרשם מראש, כיצד ייראה החיוך שלך בתום 12-6 חודשים, ולקבל החלטה על המשך הדרך.
השיטה שלנו מאפשרת להגיע לתוצאות הרצויות תוך 12-6 חודשים. משך הזמן תלוי כמובן בשני גורמים חשובים: האחד, המצב איתו הגעת והמלצת הרופא המומחה לפי סריקת התלת מימד. השני- מידת ההתמדה והמחויבות שלך לטיפול. מניסיוננו, הקפדה על התהליך תורמת לעמידה ביעד ולתוצאות כמו שרצית.
Invisalign היא אחד המותגים שפועלים בתחום הקשתיות השקופות ((Clear Aligners. אנחנו לא מוגבלים ליצרן מסוים, אלא בוחרים את היצרן הטוב ביותר עבור כל מטופל/ת ! כמובן בחרנו את הטכנולוגיות עם היעילות הגבוהה ביותר וניסיון מוכח, כמו לדוגמא Clear Correct. כיום, השיטות האלו הפכו לנגישות לכולם בזכות טכנולוגיה מתקדמת, שהגיעה גם למרפאות שלנו. דיוק מהרגע הראשון, קשתיות איכותיות ונוחות טיפול – הם עכשיו אופציה לכל אחד ובכל גיל.
הקשתיות עשויות מפוליקרבונט, חומר היפו-אלרגני ידידותי ומאושר רפואית. סוג של פלסטיק ללא BPA, חלק ונוח, למקסימום שקיפות ולתחושה נעימה שאינה מציקה כמו גשר המתכת של פעם.
בזכות פשטות ההרכבה וההסרה של הקשתיות, ניתן בקלות להורידן ולאכול כרגיל. ארוחה ומשקה חם דורשים הסרה של הקשתות, כדי לשמור על איכותן. שתייה קרה אינה מחייבת הסרה.
Wesmile מביאה לישראל בשורה חדשה ואמיתית ההופכת את כל התהליך לשקוף יותר, נוח יותר ומשתלם יותר. זו הדרך היחידה ליהנות מחבילה כוללת, הוליסטית, של טיפול ושרות ברמה הגבוהה ביותר שיש. חוויה אחרת, ידידותית יותר ומשתלמת יותר. רק אנחנו מציעים שילוב של טיפול במרפאות המתקדמות ביותר עם הרופאים האורתודנטים המומחים לנושא, עם ערכת טיפול אישית הנשלחת אליכם הביתה, ועם מערכת דיגיטלית ייחודית שפיתחנו כדי לאפשר קשר ישיר, תמיכה ועזרה 24/7 מכל מקום בארץ ובעולם.
אנחנו מציעים שתי חבילות – פרפקט ואקסלנט – לפי משך הזמן הנדרש לטיפול המתאים לך. הבחירה בחבילה המתאימה לך תיעשה ע"י הרופא/ה שלנו, אך ורק לאחר ביצוע סריקה מתקדמת ובדיקה אישית באחת המרפאות שלנו. אנחנו שואפים לדיוק ולהתאמה אישית, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר.
אין לנו הסדרי תשלום עימם, למעט ביטוחים רפואיים פרטיים הכוללים גם אסתטיקה של השיניים (נשמח לבדוק עבורך!). עם זאת, התמחור ושיטות התשלום הופכות את החבילות שלנו לנגישות ומשתלמות במיוחד.
אנחנו מאפשרים לשלם ב-12 תשלומים בכרטיס אשראי, ללא ריבית וללא הצמדה. בנוסף, נוכל להמליץ על מגוון תוכניות מימון בנקאיות וחוץ בנקאיות. בכל מקרה, מוזמנים לדבר איתנו, כדי שנמצא יחד את הדרך הטובה והמשתלמת.
מניסיון וידע, אנחנו כמובן בטוחים שלא תיתכן אכזבה. השיטה המדויקת מאפשרת לנו לדעת מראש את מסלול הטיפול ולראות מול העיניים, כבר בהדמיה הראשונית, כיצד תיראה התוצאה. בנוסף, אנחנו לרשותך לאורך כל הדרך, עם זמינות גבוהה במרפאה או במערכת הדיגיטלית, כך שלכל בעיה או עיכוב יינתן מענה מלא בהקדם. אנחנו גם יודעים שהצלחת הטיפול תלויה מאד גם במשמעת העצמית של המטופל. אם חלילה, נגיע למסקנה משותפת שקיימים גורמים שאינם מאפשרים לטיפול להצליח – יוחזר מה ששולם עד לאותו שלב.
אנחנו מזמינים אותך, ללא כל התחייבות, לתאם בדיקה ראשונית חינם באחת המרפאות שלנו- עיר ימים נתניה, או קיסריה. שווה להגיע במיוחד, להתרשם, לראות מקרוב את האמצעים המתקדמים שלנו, ולהכיר את הצוות הרפואי והמקצועי שלנו, שיקבל אותך כמובן ב.. חיוך גדול. נשמח לראות אותך >>>

WeHave
all the answers

אם לא מצאת תשובה, שאל אותנו.
אנחנו כאן בשבילך!

WeTake you forward

אחרי 50+ שנות יישור שיניים עם ברזלים
חברת WeSmile מציגה מהפיכה המאפשרת ליישר את השיניים תוך שמירה על אורח החיים שלך.
יישור שיניים שקוף, פשוט ונוח, עם חווית שירות יוצאת דופן ותוצאות מנצחות.

מוזמנים לבדיקת התאמה
בלי התחייבות ובלי עלות!

יישור השיניים המתקדם ביותר –
מינימום מפגשים, מקסימום תוצאות!

אנחנו מאמינים בשקיפות ובפשטות.
חבילות החיוך המושלם כוללות:

  1. סריקת תלת ממד ל-100% דיוק
  2. סט של קשתיות שקופות – המותאמות אישית עבורך
  3. מפגשים עם רופא\ת שיניים באחד מה-Dental Medical Centres שלנו, ע"פ תכנית הטיפול
  4. ערכה מיוחדת עם כלל העזרים וההנחיות לטיפול מוצלח
  5. הסרת אבנית
  6. קיבוע בתום התהליך
  7. ליווי ויעוץ 24/7 באמצעות מערכת דיגיטלית מיוחדת
  8. זכאות להלבנת לייזר רפואית – במחיר עלות

הכל כלול בשקיפות מלאה בלי כוכביות או אותיות קטנות.