6577*

מקרים הניתנים לטיפול

מנשך עמוק

כל מה צריך לדעת על שינוי החיוך שלך בעזרת WeSmile.

לפני

מנשך עמוק 2 מנשך עמוק 3

אחרי

לפני

אחרי

שאלות נפוצות

מנשך עמוק הוא ליקוי סגר, המתרחש כאשר השיניים בלסת העליונה מסתירות ברובן או בכולן את השיניים בלסת התחתונה, בזמן ששתי הלסתות מצויות במצב סגירה. במצב של סגר תקין – קיימת חפיפה של עד כ-30% בין השיניים העליונות והתחתונות (כלומר, החותכות העליונות מכסות כשליש מהחותכות התחתונות). כאשר השיניים העליונות מכסות יותר מחצי מהחותכות התחתונות – נגדיר זאת כ"מנשך עמוק", או באנגלית: Deep-bite או Over-bite.

אף שהמשמעות עבור המטופל/ת היא אסתטית בעיקרה, נוכחות מנשך עמוק עשויה להעיד על בעיות אחרות שיש לטפל בהן – החל משחיקת שיניים ועד לכאבי לסת ולהפרעות תפקודיות. כמו כן, מנשך עמוק עלול להיות טראומטי לחניכיים התומכות בשיניים, ולגרום להרס העצם התומכת בחניכיים.

מנשך עמוק נחשב לליקוי סגר מורכב יחסית לטיפול, אך אפשרי בהחלט באמצעות קשתיות שקופות. תחילה, יש להתחקות אחר הגורם למנשך העמוק ולהתאים לפיו את המתווה הטיפולי. למשל – לפתוח את המנשך באמצעות הבקעת שיניים אחוריות, או אינטרוזיה (פעולה הפוכה מהבקעה) של החותכות העליונות/התחתונות, או שילוב של כמה תנועות. כאשר הסיבה למנשך העמוק קשורה לליקוי סגר נוסף (למשל, בליטת שיניים עליונות) – תיקון המנשך העמוק מתלווה לתיקון ליקויי הסגר הנוספים.

רוצים לקבל הטבה מסמיילי?

(העוזרת החכמה שלנו בוואצאפ)

השאירו את המספר שלכם וקבלו הודעה מיידית!

אנחנו אוהבים לראות את החיוך שלך

תגידו ביי ביי לגשר הברזלים הישן ותכירו את WE SMILE
השיטה המהפכנית ליישור שיניים שקוף מבלי שאך אחד ייראה!
הקשתיות השקופות מאפשרות לשמור על אורח חיים שגרתי ומעניקות תוצאות מדהימות בתוך פרק זמן קצר.

מוכנים להחזיר את החיוך לפנים?

לבדיקת התאמה ללא עלות
התחלת שיחה
לייעוץ ב-WhatsApp
היי 👋
אנחנו פה כדי לעזור