6577*

אנחנו פה כדי לענות

על כל שאלה

שאלות ותשובות

יישור שיניים שקוף

המרכזים הרפואיים שלנו ממוקמים ב: תל אביב – דרך מנחם בגין 150, מגדל WE קומה 9 בניין B נתניה – בני ברמן 2, מגדל עיר ימים קומה 10 חיפה – הספיר 5, קומה 3.
יישור שיניים שקוף מתאים לכל אחד ובכל גיל, גם לכאלה שניסו בלי הצלחה יישור שיניים מיושן. התהליך הקל יחסית מאפשר לכל אדם לא לוותר על סגנון ואור חייו ומאפשר להרגיש נוח להסתובב בחברה או בעבודה ולהגיע תוך 18-6 חודשים לחיוך המבוקש – הכול בהתאם לתכנית המותאמת לכם באופן אישי.
בשלב הראשון תגיעו לבדיקת התאמה ראשונית וקלילה באחד המרכזים שלנו ברחבי הארץ. בשלב הזה תפגשו את אחד הרופאים שלנו ותשתפו אותו מה מפריע לכם בחיוך. לאחר מכן נערוך בדיקה מקיפה של חלל הפה כדי לוודא שיש בינינו מאץ'. אל דאגה, אחרי הבדיקה הזאת תדעו באופן כמעט מדויק מה משך הטיפול הצפוי לכם.

כן, אנחנו עובדים גם עם Invisalign. עם זאת, אחד היתרונות שלנו הוא שאיננו מוגבלים ליצרן מסויים אלא בוחרים את היצרן הטוב ביותר עבורך ועבור מצב הלסת שלך. הצוות שלנו מנוסה בתחום היישור השקוף, מכיר את השיטות השונות ויודע להתאים לכל אחד את השיטה שמתאימה לו.

יישור שיניים שקוף מאפשר להגיע לתוצאות הרצויות תוך 6 – 18 חודשים, משך הזמן תלוי כמובן בשני גורמים חשובים:

האחד –  המצב ההתחלתי.

 השני- מידת ההתמדה והמחויבות שלך לטיפול. מניסיוננו, הקפדה על התהליך תורמת לעמידה ביעד ולתוצאות כמו שרצית.

בהחלט כן. יישור שיניים שקוף מתאים גם לילדים וגם לבני נוער, באותה מידה שהיא מתאימה למבוגרים. לאחר בדיקת התאמה נוכל להעריך מה משך זמן הטיפול הצפוי.

מגיעים אלינו רק אחת ל6-8 שבועות לצורך ביקורת ואת כל התהליך עושים למעשה בבית – פשוט מסתובבים עם הקשתיות במהלך היום.

כמובן שזה משתנה ממטופל למטופל בהתאם למצב השיניים שלו אבל מהניסיון שלנו את השינוי רואים כבר אחרי מספר שבועות מיום תחילת הטיפול וככל שמקפידים יותר על הרכבת הקשתיות כך התוצאות נראות יותר מהר!

בהחלט. כבר בתום פגישת הייעוץ החינמית, אחרי שעוברים סריקה ראשונה, נוכל להראות לך הדמיה של מצב השיניים שלך – לפני הטיפול ואחרי. כך ניתן להתרשם מראש, כיצד ייראה החיוך שלך בתום 18-6 חודשים, ולקבל החלטה על המשך הדרך.

את הקשתיות מרכיבים בין 20-22 שעות ביממה, למעשה לרוב שעות היום מלבד הרגעים בהם נוריד את הקשתיות כדי לאכול או לשתות שתיה חמה.

בזכות פשטות ההרכבה וההסרה של הקשתיות, ניתן בקלות להורידן ולאכול כרגיל. ארוחה ומשקה חם דורשים הסרה של הקשתות, כדי לשמור על איכותן. שתייה קרה אינה מחייבת הסרה.

ההמלצה הרווחת היא לא לעשן בזמן הרכבת הקשתיות שכן העשן יכול להכתים את הקשתיות ובכך להפוך אותן לפחות שקופות ויותר ניתנות להבחנה.

מחליפים קשתיות פעם ב 7 – 14 ימים בהתאם להוראות הרופא.

יישור שיניים שקוף, מתאים כאמור לכולם, מלבד לסובלים מבעיות חניכיים קשות וכרוניות. במקרה כזה, סיכויי ההצלחה של היישור יהיו נמוכים, ונדרש טיפול מקדים ומקיף. לא נמליץ על טיפול למי שלדעתנו מצב הפה, החניכיים או השיניים אינו מבטיח תוצאות מצוינות.

עלויות ומימון

התהליך שונה מאדם לאדם באורך והמורכבות שלו ולכן לא ניתן לדעת מראש מה העלות הטיפול הצפויה. הטווח נע בין 14,000 – 21,900 וניתן לדעת את המחיר המדויק לאחר בדיקת התאמה. שנתאם פגישה?

אנחנו מאפשרים לשלם ב:

  • 12 תשלומים בכרטיס אשראי, ללא ריבית וללא הצמדה.
  • צ׳קים
  • העברה בנקאית
  • מזומן (לפי חוק המזומן)

בנוסף, נוכל להמליץ על מגוון תכניות מימון בנקאיות וחוץ בנקאיות שלא יתפסו לכם מסגרת. בכל מקרה, מוזמנים לדבר אתנו, כדי שנמצא יחד את הדרך הטובה והמשתלמת ביותר.

אין לנו הסדרי תשלום עימם, למעט ביטוחים רפואיים פרטיים הכוללים גם אסתטיקה של השיניים (נשמח לבדוק עבורך!). עם זאת, התמחור ושיטות התשלום הופכות את החבילות שלנו לנגישות ומשתלמות במיוחד.
מניסיון וידע, אנחנו כמובן בטוחים שלא תיתכן אכזבה. השיטה המדויקת מאפשרת לנו לדעת מראש את מסלול הטיפול ולראות מול העיניים, כבר בהדמיה הראשונית, כיצד תיראה התוצאה. בנוסף, אנחנו לרשותך לאורך כל הדרך, עם זמינות גבוהה במרפאה או במערכת הדיגיטלית, כך שלכל בעיה או עיכוב יינתן מענה מלא בהקדם. אנחנו גם יודעים שהצלחת הטיפול תלויה מאד גם במשמעת העצמית של המטופל. אם חלילה, נגיע למסקנה משותפת שקיימים גורמים שאינם מאפשרים לטיפול להצליח – יתקבל החזר בהתאם לאמנת השירות.
רוצים לקבל הטבה מסמיילי?

(העוזרת החכמה שלנו בוואצאפ)

השאירו את המספר שלכם וקבלו הודעה מיידית!

אנחנו אוהבים לראות את החיוך שלך

תגידו ביי ביי לגשר הברזלים הישן ותכירו את WE SMILE
השיטה המהפכנית ליישור שיניים שקוף מבלי שאך אחד ייראה!
הקשתיות השקופות מאפשרות לשמור על אורח חיים שגרתי ומעניקות תוצאות מדהימות בתוך פרק זמן קצר.

מוכנים להחזיר את החיוך לפנים?

לבדיקת התאמה ללא עלות
התחלת שיחה
לייעוץ ב-WhatsApp
היי 👋
אנחנו פה כדי לעזור