היום שאחרי – מה עושים אחרי יישור השיניים?

אחרי יישור השיניים
מה עושים ביום שאחרי יישור השיניים שלכם? זהו? סיימנו? חזרה לשגרה? אז לא ממש - אבל גם לא הרבה יותר מזה

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

היום שאחרי יישור השיניים שלנו הוא יום מיוחד. לאחר תקופה לא קצרה של בין מספר חודשים לשנתיים – אנחנו כבר לא "בתהליך יישור שיניים" יותר! ניצחנו והגיע הרגע לקטוף את הפירות. אבל האם באמת מדובר בסוף הדרך? או רק בהתחלה? אספנו עבורכם את הטיפים שלנו ליום שאחרי, ושוב – בהשראת אתר Aligners.

הבחירה שלנו ב Wesmile היא להצמד לסטנדרט הבינלאומי המחמיר ביותר, בעוד שאנחנו מספקים את הלקוחות בזירה הישראלית בשירות מותאם בייחוד עבורם. לכן, תמצאו אצלינו בעיקר תכנים איכותיים, כאלה הנסמכים על מקורות בינלאומיים, שעברו תהליך תרגום והתאמה לתכן הישראלי.

אגב, אם אתם עד לא בטוחים ב100 אחוז "מה זה יישור שיניים שקוף" בקרו בכתבת הבלוג שלנו לפני שאתם קוראים את הכתבה הנוכחית. חברים, אתם באיזור המקצוענים כרגע! פה קוראים אלה הקרובים לסיום התהליך! במקביל, אם אתם מחפשים מידע כללי ערוך ומסודר בקרו את הדף שלנו "יישור שיניים שקוף". קריאה נעימה, גזרו ושמרו את הטיפים שלנו, והכי חשוב – שמרו על החיים ועל החיוך.

אחרי יישור השיניים – הברשת שיניים

בזמן יישור השיניים שלנו, אנחנו נמתצאים במקום אחר מבחינת הקפדה, מודעות ונחישות טיפולית. לאורך תהליך היישור השקוף התרגלנו לדפוסי צחצוח מחמירים. נכון – גם בשרת צחצוח יום יומית אנו מכירים את ההמלצה לצחצוח לאחר כל ארוחה בנוסף לצחצוח יסודי בבוקר ובערב, אך מניסיון – תהליך יישור השיניים יעזור לכם להקפיד על ההמלצה.

צחצוח שיניים

אולי זה בגלל החשיבות שיש לצחצוח שיניים לאחר כל ארוחה בזמן שימוש בקשתיות, או םשוט משום שאנחנו באמצע תהליך מהותי וחשוב – אבל ברור לנו שההקפדה הדנטלית שלכם גבוהה יותר בזמן התהליך. אז מה קורה לאחר שהתהליך הסתיים? זו שאלה מצויינת.

אז איך אמורים לצחצח את השיניים אחרי יישור?

התשובה הלקונית היא : חיזרו לשגרת הצחצוח עליה הקפדתם לפני תהליך היישור השקוף שלכם. צחצוח שיניים בבוקר, צחצוח מוקפד גם בערב. אין סיבה מקצועית להבדיל לסת אחרי יישור השיניים ובין לסת לפני תהליך שכזה. אבל – ברור לכולנו שהקפדה גבוהה עוד יותר לא תפגע בתהלך ולכן אם אתם מסוגלים, ההמלצה שלנו היא להמשיך את השגרה אליה התרגלתם בזמן תהליך היישור – גם אחרי יישור השיניים. צחצוח לאחר כל ארוחה יעזור בשמירה על הבריאות הדנטלית שלכם.

באיזו מברשת שיניים להשתמש אחרי יישור?

מברשות השיניים שלנו הן חלק מעולם מוצרים אדיר. כחלק מההקפדה ההולכת וגדלה על תחזורה ובריאות דנטלית, התפתח עולם צחצוח השיניים בצורה אדירה. מותגי על, איכויות ופערים מכניים, שיטות שונות ועוד. חלק ממברשות השיניים הטובות ביותר הן מברשות חשמליות, להן ראש עגול וסיבובי.

אין צורך (בהכרח) במערכות מתקדמות, שיטות צחצוח עתידניות או אפילו בסט מברשת שיניים בעל יכולות ופיצרים מתקדמים. נכון – האפשרויות השונות עשויות גם לסייע, אבל מברשת שיניים בעלת ראש עגול ומסתובב, עדיף מביתו של יצרן מוכר, היא כנראה הבחירה הנכונה שלכם. אה, ואל תשתוללו עם המחיר. מברשת נשיניים שלכם נרכשת בשביל לשרת אתכם, ולא להיפך.

אחרי יישור השיניים – תזוזות שן

אז רגע, סיימתי תהליך יישור שיניים והכל כשורה. האם השיניים שלי עשויות "לזוז" בחזרה למקומן הראשוני? שאלה מצויינת, והיא עולה מידי פעם. ההסבר – גם הוא מצוין אבל לא בהכרח מה שכל מטופל רוצה לשמוע. לשיניים שלנו יש "מנח טבעי", אותו שינינו בתהליך יישור השיניים. ומה קורה אחרי יישור השיניים? הדבר משתנה ממטופל למטופל.

תזוזת שיניים

לרוב – תוכלו לקבל המלצה על "ריטיינר" או "מַאֲחֵז" שתוכלו להתחיל להרכיב אחרי יישור השיניים שלכם, ובכך למנוע את תנועת השיניים הבלתי רצויה. ההמלצה הראשונית היא לשמור את המאחז על השיניים שלכם במשך היום והלילה בדומה לקשתיות הטיפול אליהן התרגלתם. אם תרצו למקסם את איכות הטיפול הדנטלית שלכם, נמליץ להחליף את המאחז בכל 6 חודשים. לאחר מספר שבועות לפי המלצת הרופא המטפל, ניתן לעבור למצב בו מרכיבים את המאחז רק בשעות הלילה. הרגל פשוט, נח וכזה שיעזור לכם לשמור על התוצאות אליהן הגעתם בעמל רב.

ומה קורה אם השיניים אכן זזות אחרי יישור השיניים שלי?

כן, כפי שציינו קודם, הדבר יכול לקרות. גם אם הקפדנו על הכל, וקל וחומר במצב בו לא הקפדנו על הדגשים הדנטליים שקיבלנו מהרופא המטפל. אז מה עושים? האם המזק אדיר? סביר? התשובה כתמיד תלויה בעיקר בנזק שנוצר ובתפיסה שלכם כמטופלים.

בגדול – גם אם השיניים שלנו נעו למיקום חדש, לא מדובר על תזוזה מלאה בחזרה למנח המקורי. אם שמנו לב בזמן, אפשר לנסות לחזור ולהקפיד על הרגבת מאחז לאורך שעות רבות. המאחז מתוכנן לחיוך המושלם שלכם בסוף הטיפטל, והוא עשוי "לספק את הסחורה". המטופלים שעברו תהליך יישור שקוף עשויים גם "למחזר" קשתיות מהעבר.

אבל חשוב מאד לציין – האפשרויות שצויינו לעיל מפרטות את האפשרויות הקיימות בשביל להמנע מלחץ מיותר. אבל – גם אם הנ"ל נראה או נשמע לכם הגיוני מאד, לא מבצעים צעדים מעין אלה בשום צורה ללא הדרכת הרופא המטפל. שימוש לא נכון באביזרי יישור עשוי להסב לכם נזק גדול בהרבה מכל מקרה אחר.

אחרי יישור השיניים – תהליכים נוספים

השיניים סוף סוף ישרות. החיוך המושלם משתקף אליכם בכל בוקר מהמראה, וזה מרגיש לגמרי כמו סופה של הדרך. אבל מניסיון – לעיתים תכופות התקופה שאחרי יישור השיניים שלכם היא התקופה הטובה ביותר. זה הרגע לחתור לשלמות ולחיוך שלא היינו מדמיינים בעבר. אז מה מותר ומה אסור? קלי קלות. שימו לב:

האם אפשר להלבין שיניים אחרי יישור?

התשובה בקצרה – כן! התשובה הארוכה היא שהחיוך החדש שלכם הוא נכס, ולגמרי אפשרי להלבין אותו. התשובה הארוכה עוד יותר, היא שחיוך לבן ומושלם הופך לנכס ולסימן היכר. אנו מעודדים את המטופלים להפוך את החיוך שלהם לנכס מוביל בתחושה שלהם, כך יקפידו עוד יותר על שגרת הטיפוח והטיפול ב"יום שאחרי"

אם אתם משתמשים בתכשירים שונים להלבנה – הקפידו על יצרן גדול, מוכר וכזה לו קהל לקוחות אמיתי גלובאלי ונאמן. פתרונות קסם להלבנה, מהירים מידי, חזקים מידי או זולים מידי הם סימן רע. אם משהו נשמע טוב מידי, הוא כנראה בלתי אמין. אצלינו בWesmile אנו עובדים על קו מוצרים מקצועי במיוחד ליום שאחרי יישור השיניים, ובקרוב נוכל להמליץ למטופלים על האביזרים הטובים בעולם ללא חשש.

ומה לגבי שגרת הביקור הקבועה אצל הרופא?

שגרת הביקורים הקבועה שלכם אצל רופא השיניים, לא היתה צריכה להפסיק לעולם. גם בזמן תהליך היישור עצמו, יש להקפיד לשמור על שגרת הביקורים הקבועה אצל רופא השיניים המטפל שלכם. בדרך כלל – ביקור בכל 6-12 חודשים הוא המינון המומלץ.

ביקורים קבועים הם האמצעי המוביל לזיהוי מוקדם של בעיות דנטליות ומניעה בטרם הדרדרות למצבים מסובכים. הביקורים הם גם תכנית המעקב על תהליכים דנטליים דוגמת טיפולים שונים, שתלים וכיו"ב. עם הבגרות, ההקפדה על ביקורים שוטפים הופתכת משמעותית עוד יותר. לא מפסיקים. מקפידים.

לסיכום

תהליך יישור השיניים הוא שלב אותו אנו עוברים בדרך לחיוך המושלם. בין אם מדובר על טיפול קצר, ארוך או ממוצע לחלוטין, לכל דבר טוב יש גם סוף. היום שאחרי יישור השיניים הוא יום מורכב. האם פורקים כל רסן או בעצם, טיפול השיניים שלנו לא מפסיק לעולם? בכתבה ניסינו להביא את התשובות הנחוצות במקרים רבים אך כתמיד- אין תחליף לרופא המטפל שלכם.

בדרך (הנכונה) לחיוך המושלם – Wesmile

אחרי יישור השיניים
אחרי יישור השיניים

אולי יעניין אותכם גם

עששת
ללא קטגוריה

עששת. מה, למה ומה עושים?

מחלת העששת היא אולי המחלה המזוהה ביותר בתחום הבריאות האוראלית. ססמאות לילדים, כיתוב על משחת השיניים, כולנו מכירים את העששת. אבל מה היא בעצם? למה היא מופיעה? ומה עושים?

אודותינו

We Specialize

WeSmile – הרשת הגדולה בישראל ליישור שיניים שקוף, מאפשרת לך להגיע לחיוך המושלם תוך שמירה על איכות חיים מקסימלית.
אצלינו אנו מתמחים ביישור שיניים שקוף, וביישור שקוף בלבד! לא עוד רופא כללי או התמחות בכלל מקצועות השיניים. רק יישור שיניים, רק שקוף, רק הטוב ביותר וע"י היצרנים המובילים בעולם.
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

WeAre Modern

יישור השיניים המתקדם ביותר – הצוות שלנו כולל רופאים שעובדים בשיטות המודרניות ביותר ליישור שיניים שקוף. אנו מבצעים זאת בדגש על התאמה אישית, אכפתיות ומחויבות גבוהה לתוצאות.

את החיבה שלנו לשמירה על הזמן שלכם, תוכלו להרגיש מהרגע הראשון. בשירות דיגיטלי מתקדם, מעקב מיוחד מבית WeSmile בו נזכיר לכם את כל מה שחשוב שלא תשכחו גם ב WhatsApp או בכל דרך שתתאים. הדרך לחיוך המושלם האישי שלכם, היא הדרך שלנו!

WeKeep It Fresh

את הטיפול שלנו אנו עורכים במרפאות המתקדמות ביותר בישראל. בכל המתקנים שלנו תמצאו את מכשור רפואת שיניים החדשני בישראל ובעולם, כמו גם צוות מקצועי רב-תחומי ומגוון.  אם הפן האנושי, המקצועי או הטכנולוגי – יש למה לחכות!

משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

מתקדמים ל-WeSmile – דרך חדשה ליישור שיניים !

שאלות ותשובות

יישור שיניים שקוף, מתאים לכל אחד ובכל גיל. גם לכאלה שניסו בלי הצלחה יישור שיניים מיושן בגיל הנעורים. אנחנו מתמחים בגיל הבוגר 15+, המתאים לתהליך בזכות מבנה לסת שכבר הופך ליציב. התהליך הקל יחסית מאפשר לכל אדם בוגר לא לוותר על סגנון חייו, להרגיש נוח להסתובב בחברה או בעבודה, ולהגיע תוך 12-6 חודשים לחיוך המבוקש. הכול בהתאם לתכנית האישית של המומחים שלנו.

בהחלט! לעולם לא מאוחר מדי להתחיל לחייך לעולם כמו שתמיד רצית. הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו לצד הטיפול האישי המיוחד, מאפשרים גם בגיל הבוגר לעשות את השינוי, בלי תהליכים כירורגיים, בלי לקחת סיכונים, עם התחשבות מלאה בחיי היום יום והתאמה לסגנון החיים.
יישור שיניים שקוף, מתאים כאמור לכולם, מלבד לסובלים מבעיות חניכיים קשות וכרוניות. במקרה כזה, סיכויי ההצלחה של היישור יהיו נמוכים, ונדרש טיפול מקדים ומקיף. לא נמליץ על טיפול למי שלדעתנו מצב הפה, החניכיים או השיניים אינו מבטיח תוצאות מצוינות.

אין מה לדאוג. הטיפול הוא עדין ואינו פולשני באופן כירורגי. בנוסף, גם אין צורך ליטול תרופות מיוחדות העלולות לגרום לאי איזון. יישור שיניים שקוף מתאים גם לחולי לב, סכרת, לחץ דם גבוה, אסתמה ועוד. הטיפול בעייתי רק במקרה של בעיית חניכיים חמורה.

בהחלט. כבר בתום פגישת הייעוץ החינמית, אחרי שעוברים סריקה ראשונה, נוכל להראות לך הדמיה של מצב השיניים שלך - לפני הטיפול ואחרי. כך ניתן להתרשם מראש, כיצד ייראה החיוך שלך בתום 12-6 חודשים, ולקבל החלטה על המשך הדרך.
השיטה שלנו מאפשרת להגיע לתוצאות הרצויות תוך 12-6 חודשים. משך הזמן תלוי כמובן בשני גורמים חשובים: האחד, המצב איתו הגעת והמלצת הרופא המומחה לפי סריקת התלת מימד. השני- מידת ההתמדה והמחויבות שלך לטיפול. מניסיוננו, הקפדה על התהליך תורמת לעמידה ביעד ולתוצאות כמו שרצית.
כן, אנחנו עובדים גם עם Invisalign. עם זאת, אחד היתרונות שלנו הוא שאיננו מוגבלים ליצרן מסויים אלא בוחרים את היצרן הטוב ביותר עבורך ועבור מצב הלסת שלך. הצוות שלנו מנוסה בתחום היישור השקוף, מכיר את השיטות השונות ויודע להתאים לכל אחד את השיטה שמתאימה לו.
הקשתיות עשויות מפוליקרבונט, חומר היפו-אלרגני ידידותי ומאושר רפואית. סוג של פלסטיק ללא BPA, חלק ונוח, למקסימום שקיפות ולתחושה נעימה שאינה מציקה כמו גשר המתכת של פעם.
בזכות פשטות ההרכבה וההסרה של הקשתיות, ניתן בקלות להורידן ולאכול כרגיל. ארוחה ומשקה חם דורשים הסרה של הקשתות, כדי לשמור על איכותן. שתייה קרה אינה מחייבת הסרה.
Wesmile מביאה לישראל בשורה חדשה ואמיתית ההופכת את כל התהליך לשקוף יותר, נוח יותר ומשתלם יותר. זו הדרך היחידה ליהנות מחבילה כוללת, הוליסטית, של טיפול ושרות ברמה הגבוהה ביותר שיש. חוויה אחרת, ידידותית יותר ומשתלמת יותר. רק אנחנו מציעים שילוב של טיפול במרפאות המתקדמות ביותר עם הרופאים האורתודנטים המומחים לנושא, עם ערכת טיפול אישית הנשלחת אליכם הביתה, ועם מערכת דיגיטלית ייחודית שפיתחנו כדי לאפשר קשר ישיר, תמיכה ועזרה 24/7 מכל מקום בארץ ובעולם.
אנחנו מציעים שתי חבילות – פרפקט ואקסלנט – לפי משך הזמן הנדרש לטיפול המתאים לך. הבחירה בחבילה המתאימה לך תיעשה ע"י הרופא/ה שלנו, אך ורק לאחר ביצוע סריקה מתקדמת ובדיקה אישית באחת המרפאות שלנו. אנחנו שואפים לדיוק ולהתאמה אישית, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר.
אין לנו הסדרי תשלום עימם, למעט ביטוחים רפואיים פרטיים הכוללים גם אסתטיקה של השיניים (נשמח לבדוק עבורך!). עם זאת, התמחור ושיטות התשלום הופכות את החבילות שלנו לנגישות ומשתלמות במיוחד.
אנחנו מאפשרים לשלם ב-12 תשלומים בכרטיס אשראי, ללא ריבית וללא הצמדה. בנוסף, נוכל להמליץ על מגוון תוכניות מימון בנקאיות וחוץ בנקאיות. בכל מקרה, מוזמנים לדבר איתנו, כדי שנמצא יחד את הדרך הטובה והמשתלמת.
מניסיון וידע, אנחנו כמובן בטוחים שלא תיתכן אכזבה. השיטה המדויקת מאפשרת לנו לדעת מראש את מסלול הטיפול ולראות מול העיניים, כבר בהדמיה הראשונית, כיצד תיראה התוצאה. בנוסף, אנחנו לרשותך לאורך כל הדרך, עם זמינות גבוהה במרפאה או במערכת הדיגיטלית, כך שלכל בעיה או עיכוב יינתן מענה מלא בהקדם. אנחנו גם יודעים שהצלחת הטיפול תלויה מאד גם במשמעת העצמית של המטופל. אם חלילה, נגיע למסקנה משותפת שקיימים גורמים שאינם מאפשרים לטיפול להצליח – יוחזר מה ששולם עד לאותו שלב.
אנחנו מזמינים אותך, ללא כל התחייבות, לתאם בדיקה ראשונית חינם באחת המרפאות שלנו- עיר ימים נתניה, או קיסריה. שווה להגיע במיוחד, להתרשם, לראות מקרוב את האמצעים המתקדמים שלנו, ולהכיר את הצוות הרפואי והמקצועי שלנו, שיקבל אותך כמובן ב.. חיוך גדול. נשמח לראות אותך >>>

יש לנו כיום מרכזים רפואיים בתל אביב, נתניה, קיסריה וחיפה

WeHave
all the answers

אם לא מצאת תשובה, שאל אותנו.
אנחנו כאן בשבילך!

WeTake you forward

אחרי 50+ שנות יישור שיניים עם ברזלים
חברת WeSmile מציגה מהפיכה המאפשרת ליישר את השיניים תוך שמירה על אורח החיים שלך.
יישור שיניים שקוף, פשוט ונוח, עם חווית שירות יוצאת דופן ותוצאות מנצחות.

מוזמנים לבדיקת התאמה
בלי התחייבות ובלי עלות!

יישור השיניים המתקדם ביותר –
מינימום מפגשים, מקסימום תוצאות!

אנחנו מאמינים בשקיפות ובפשטות.
חבילות החיוך המושלם כוללות:

  1. סריקת תלת ממד ל-100% דיוק
  2. סט של קשתיות שקופות – המותאמות אישית עבורך
  3. מפגשים עם רופא\ת שיניים באחד מה-Dental Medical Centres שלנו, ע"פ תכנית הטיפול
  4. ערכה מיוחדת עם כלל העזרים וההנחיות לטיפול מוצלח
  5. הסרת אבנית
  6. קיבוע בתום התהליך
  7. ליווי ויעוץ 24/7 באמצעות מערכת דיגיטלית מיוחדת
  8. זכאות להלבנת לייזר רפואית – במחיר עלות

הכל כלול בשקיפות מלאה בלי כוכביות או אותיות קטנות.