בחירת רופא שיניים

בחירת רופא שיניים
איך לבחור ברופא שיניים נכון? נשמע לכם פשוט? אז זהו שלא. התשובה תלויה ברופא, בגיל המטופל ובכלל. אבל אל תטרחו לעבוד קשה- ריכזנו לכם הכל למקום נח אחד

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

בחירת רופא שיניים היא לא משימה קלה עבורנו. נכון – מדובר ברופא והיינו נוטים להאמין שהבחירה בו תהיה מקצועית בלבד. דירוג האיכות של היכולת הדנטלית שלו. אבל מתברר לאורך שנים רבות שהבחירה מורכבת הרבה יותר. החל משיקולים לוגיסטיים דוגמת המרחק של המרפאה מאיזור הנוחות שלו, וכלה בפרמטרים אישיים דוגמת איכות אנושית, הקשר הבין-אישי בינו ובין המטופלים ועוד. כמנהגנו, חקרנו גם מעט באתר mouthhealthy.org המעולה ואם אנגלית עושה לכם את זה, שווה להציץ גם שם לטיפים בניחוח ארה"ב.

בחירת רופא שיניים היא משימה חשובה מאין כמותה. החויה שלכם (או של ילדכם) עם רופא השיניים יכתיבו את התגובה התחושתית לתהליכי טיפול. אין חשיבות גדולה יותר מחשיבותם של הרגלים נכונים בשגרה האוראלית שלנו, ולכן ההמלצה שלנו היא לשקול בכובד ראש בכדי ליצר עתיד בריא ומחוייך.

יישור שיניים הוא אכן הנושא המרכזי שלנו ואת כל השאלות והתשובות תוכלו למצוא בדף שלנו "יישור שיניים שקוף". אז למה טיפים לבחירת רופא? כי זה חשוב. מאד.

בחירת רופא שיניים – ילדים

כפי שמוזכר בפסקה לעיל, ובכלל – נראה שהדבר ברור וסביר לחשיבה הגיונית, חשיבות התאמת רופא השיניים לפציינטים צעירים מהותית עוד יותר. בגיל צעיר מפתחים הילדים את החוויה התחושתית שלהם ואת הרגלי הבריאות גם יחד. חוויה רעה עשויה ליצור ניתוק, ריחוק ו "תחושות אנטי" שיגבו מחיר כבד לאורך ימים ושנים. לעומתה – חוויה טובה תייצר מסגרת שערכה לא יסולא בפז.

אז מה חשוב לזכור בזמן בחירת רופא שיניים לילדים? בבקשה:

בחירת רופא שיניים – ילדים – יעילות פיננסית

תכניות הטיפול והביטוח לצעירים הן יעד אסטרטגי רפואי בכלל קופות החולים בישראל. בררו, הבינו היטב את המגיע לכם ו"נצלו" את המותר ככל האפשר. אם בבדיקות תקופתיות, אבחונים שוטפים, טיפולי שיננית או אפילו צרכים מורכבים יותר. ההשתתפות העצמית היא מינורית ועלות הגג של הטיפול בילד במערכת הבריאות הממלכתית נמוכה מ50 ש"ח ברוב המקרים המכוסים.

אתה הבנת את זה חביבי? טיפולי שיניים בסכומים שכאלה? זו אולי הפעם הראשונה בה נעודד כל אחד ואחת לגלות את הישראלי הטמון בהם/ן ונקרא: "נצלו את המערכת ככל יכולתכם! בריאות ילדכם תלויה בכך".

בחירת רופא שיניים – ילדים – התאמה לילדים

לא כל רופא מתאים לטיפול בילדים. נסו למצוא רופא בעל התמחות בטיפול בילדים בכל קטגוריה. גם אם מדובר על מומחה ליישור או על מומחה לשיקום, "זווית" הטיפול בילדים היא נושא שיש להתחשב בו. הגישה המטפלת צריכה להיות מכילה, סבלנית ונעימה ככל האפשר.

המרפאה המדוברת היא הסביבה העוטפת. האם פוקדים את המרפאה ילדים רבים? האם המרפאה מותאמת לילדים? צבעונית? נגישה? האם ישנם משחקים בחדר ההמתנה? חשוב להסביר – אין פה טענה שרופא מוצלח לילדים חייב להחזיק בחדר המתנה צבעוני ומקושקש. הרצון הוא לחשוף את מידת ההתאמה והרצון לטיפול בילדים כפי שיתבטא בחלל.

בחירת רופא שיניים – ילדים – התאמה טיפולית

ולבסוף – חשובה גם הרפואה הלא כן? טיפולים לילדים הם מחלק בפני עצמה. בין אם מדובר בטיפול שיננית, בטיפול תחת הרדמה חלקית או חלילה מלאה, חשוב לשאול מראש האם הרופא המטפל וצוות המרפאה שלו יודעים, מוסמכים ונוהגים – לספק את השירות המלא גם בגזרת הילדים.

בחירת רופא שיניים – בגירים

בהמשך לחלק הראשון במאמר – הבחירה הנכונה ברופא השיניים אקוטית כמובן הרבה יותר בשכבות הגיל הצעירות, אבל גם הרופא שלנו חשוב מאין כמותו ובחירת רופא שיניים גם לבגיר היא נושא שיש לתת עליו את הדעת. זכרו – אם לא נח להגיע לרופא, מגיעים פחות. ואם מגיעים פחות – התוצאות שלנו טובות פחות.

אז איך לבחור את הרופא המושלם? קדימה לדרך

בחירת רופא שיניים – בגירים – "נוחות תפעולית"

למי מאיתנו זה לא קרה? נרשמנו לחדר הכושר המפואר, אבל לא הלכנו לבקר בו לאחר החודש הראשון משום שאין לנו "שעתיים וחצי פנויות ביום". קבענו לנו יעד לביקור בהצגות אבל "למי יש זמן להגיע בערב לתיאטרון?"

נסו לבחור במרפאה בקרבת מקום. כמה שיותר קרוב, יותר טוב. כך תוכלו לפתח שגרה בה ביקור אצל רופא השיניים הוא חובה תקופתית נחמדה באופן יחסי, ולא "מוצא אחרון" ברגע בו אין יותר אפשרות לדחות את הכאב שהתעלמנו ממנו כבר במשך חודשים.

בחירת רופא שיניים – בגירים – כוחנו בגודלנו

נכון, ישנם יתרונות מהותיים גם בבחירה במרפאת בוטיק זעירה, אולם חשוב לשים לב כי לגודל יש יתרון מהותי. אי-לכך זו ההמלצה שלנו. נסו למצוא את מקומכם בגוף בגודל "אמצע". לא מרפאה איזוטרית בה תוכלו להידחות זמן ארוך בשל עומס מטופלים, או לחילופין בה הרופא המטפל עשוי לצאת לחופשה ללא תחליף.

למרפאה גדולה ומגוונת (דוגמת מרפאות Wesmile) יתרונות גם בריבוי הדעות והמומחיות בצוות המטפל. כך בהפסקה מעל כוס מים יכול מומחה לשחזור הפה להיוועץ כבדרך אגב באורתודנט מומחה וכיו"ב.

ולבסוף – היחס. נסו למצוא "מקום טוב באמצע" בו אתם לא "אחד מני מליון" ומצד שני – לא "אחד ויחיד" על כל המשתמע מכך.

בחירת רופא שיניים – בגירים – איכות רפואית

כמובן שההמלצה הראשית היא לבחור ברופא הטוב ביותר. גשו למרפאה (כדאי להתייעץ על משפחה וחברים קרובים על מקום מעולה במידת האפשר). הגיעו למרפאה, בחנו את ההיגיינה, התחושה, הריח. את האנרגיה הצוותית, את דסק הקבלה. נסו "לנשום" את המקום ולשאוף אותו אליכם. איך התחושה?

שאלו את הצוות לגבי ההתמחויות השונות! אין בושה בשאלה "האם יש במקום מומחה ליישור שיניים?" האם יש מומחה לילדים או לשיקום? כתרים? זכותכם וכדאי שתשאלו.

ולבסוף בחנו את איכות הציוד. את המותגים הגדולים, את הבחירה ביצרנים הגדולים והטובים ביותר. אתם כבר יודעים שאצלינו עובדים עם Invisalign, אבל השאלה נכונה גם במקרים שלא נוגעים ביישור שיניים שקוף או בכלל.

לסיכום

בחירת רופא השיניים שלנו היא משימה חשובה! אקוטית. כזו לה עשויות להיות השפעות ארוכות טווח, לצד קצרות מועד. הבחירה הנכונה עשויה להיות החלטה שתשנה את חייכם לחיוב. החלטה שתבנה את החיוך המושלם של הילדים שלכם לאורך ימים ושנים. בהצלחה!

בדרך (הנכונה) לחיוך המושלם – Wesmile

בחירת רופא שיניים
בחירת רופא שיניים

אולי יעניין אותכם גם

עששת
ללא קטגוריה

עששת. מה, למה ומה עושים?

מחלת העששת היא אולי המחלה המזוהה ביותר בתחום הבריאות האוראלית. ססמאות לילדים, כיתוב על משחת השיניים, כולנו מכירים את העששת. אבל מה היא בעצם? למה היא מופיעה? ומה עושים?

אודותינו

We Specialize

WeSmile – הרשת הגדולה בישראל ליישור שיניים שקוף, מאפשרת לך להגיע לחיוך המושלם תוך שמירה על איכות חיים מקסימלית.
אצלינו אנו מתמחים ביישור שיניים שקוף, וביישור שקוף בלבד! לא עוד רופא כללי או התמחות בכלל מקצועות השיניים. רק יישור שיניים, רק שקוף, רק הטוב ביותר וע"י היצרנים המובילים בעולם.
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

WeAre Modern

יישור השיניים המתקדם ביותר – הצוות שלנו כולל רופאים שעובדים בשיטות המודרניות ביותר ליישור שיניים שקוף. אנו מבצעים זאת בדגש על התאמה אישית, אכפתיות ומחויבות גבוהה לתוצאות.

את החיבה שלנו לשמירה על הזמן שלכם, תוכלו להרגיש מהרגע הראשון. בשירות דיגיטלי מתקדם, מעקב מיוחד מבית WeSmile בו נזכיר לכם את כל מה שחשוב שלא תשכחו גם ב WhatsApp או בכל דרך שתתאים. הדרך לחיוך המושלם האישי שלכם, היא הדרך שלנו!

WeKeep It Fresh

את הטיפול שלנו אנו עורכים במרפאות המתקדמות ביותר בישראל. בכל המתקנים שלנו תמצאו את מכשור רפואת שיניים החדשני בישראל ובעולם, כמו גם צוות מקצועי רב-תחומי ומגוון.  אם הפן האנושי, המקצועי או הטכנולוגי – יש למה לחכות!

משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

מתקדמים ל-WeSmile – דרך חדשה ליישור שיניים !

שאלות ותשובות

יישור שיניים שקוף, מתאים לכל אחד ובכל גיל. גם לכאלה שניסו בלי הצלחה יישור שיניים מיושן בגיל הנעורים. אנחנו מתמחים בגיל הבוגר 15+, המתאים לתהליך בזכות מבנה לסת שכבר הופך ליציב. התהליך הקל יחסית מאפשר לכל אדם בוגר לא לוותר על סגנון חייו, להרגיש נוח להסתובב בחברה או בעבודה, ולהגיע תוך 12-6 חודשים לחיוך המבוקש. הכול בהתאם לתכנית האישית של המומחים שלנו.

בהחלט! לעולם לא מאוחר מדי להתחיל לחייך לעולם כמו שתמיד רצית. הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו לצד הטיפול האישי המיוחד, מאפשרים גם בגיל הבוגר לעשות את השינוי, בלי תהליכים כירורגיים, בלי לקחת סיכונים, עם התחשבות מלאה בחיי היום יום והתאמה לסגנון החיים.
יישור שיניים שקוף, מתאים כאמור לכולם, מלבד לסובלים מבעיות חניכיים קשות וכרוניות. במקרה כזה, סיכויי ההצלחה של היישור יהיו נמוכים, ונדרש טיפול מקדים ומקיף. לא נמליץ על טיפול למי שלדעתנו מצב הפה, החניכיים או השיניים אינו מבטיח תוצאות מצוינות.

אין מה לדאוג. הטיפול הוא עדין ואינו פולשני באופן כירורגי. בנוסף, גם אין צורך ליטול תרופות מיוחדות העלולות לגרום לאי איזון. יישור שיניים שקוף מתאים גם לחולי לב, סכרת, לחץ דם גבוה, אסתמה ועוד. הטיפול בעייתי רק במקרה של בעיית חניכיים חמורה.

בהחלט. כבר בתום פגישת הייעוץ החינמית, אחרי שעוברים סריקה ראשונה, נוכל להראות לך הדמיה של מצב השיניים שלך - לפני הטיפול ואחרי. כך ניתן להתרשם מראש, כיצד ייראה החיוך שלך בתום 12-6 חודשים, ולקבל החלטה על המשך הדרך.
השיטה שלנו מאפשרת להגיע לתוצאות הרצויות תוך 12-6 חודשים. משך הזמן תלוי כמובן בשני גורמים חשובים: האחד, המצב איתו הגעת והמלצת הרופא המומחה לפי סריקת התלת מימד. השני- מידת ההתמדה והמחויבות שלך לטיפול. מניסיוננו, הקפדה על התהליך תורמת לעמידה ביעד ולתוצאות כמו שרצית.
כן, אנחנו עובדים גם עם Invisalign. עם זאת, אחד היתרונות שלנו הוא שאיננו מוגבלים ליצרן מסויים אלא בוחרים את היצרן הטוב ביותר עבורך ועבור מצב הלסת שלך. הצוות שלנו מנוסה בתחום היישור השקוף, מכיר את השיטות השונות ויודע להתאים לכל אחד את השיטה שמתאימה לו.
הקשתיות עשויות מפוליקרבונט, חומר היפו-אלרגני ידידותי ומאושר רפואית. סוג של פלסטיק ללא BPA, חלק ונוח, למקסימום שקיפות ולתחושה נעימה שאינה מציקה כמו גשר המתכת של פעם.
בזכות פשטות ההרכבה וההסרה של הקשתיות, ניתן בקלות להורידן ולאכול כרגיל. ארוחה ומשקה חם דורשים הסרה של הקשתות, כדי לשמור על איכותן. שתייה קרה אינה מחייבת הסרה.
Wesmile מביאה לישראל בשורה חדשה ואמיתית ההופכת את כל התהליך לשקוף יותר, נוח יותר ומשתלם יותר. זו הדרך היחידה ליהנות מחבילה כוללת, הוליסטית, של טיפול ושרות ברמה הגבוהה ביותר שיש. חוויה אחרת, ידידותית יותר ומשתלמת יותר. רק אנחנו מציעים שילוב של טיפול במרפאות המתקדמות ביותר עם הרופאים האורתודנטים המומחים לנושא, עם ערכת טיפול אישית הנשלחת אליכם הביתה, ועם מערכת דיגיטלית ייחודית שפיתחנו כדי לאפשר קשר ישיר, תמיכה ועזרה 24/7 מכל מקום בארץ ובעולם.
אנחנו מציעים שתי חבילות – פרפקט ואקסלנט – לפי משך הזמן הנדרש לטיפול המתאים לך. הבחירה בחבילה המתאימה לך תיעשה ע"י הרופא/ה שלנו, אך ורק לאחר ביצוע סריקה מתקדמת ובדיקה אישית באחת המרפאות שלנו. אנחנו שואפים לדיוק ולהתאמה אישית, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר.
אין לנו הסדרי תשלום עימם, למעט ביטוחים רפואיים פרטיים הכוללים גם אסתטיקה של השיניים (נשמח לבדוק עבורך!). עם זאת, התמחור ושיטות התשלום הופכות את החבילות שלנו לנגישות ומשתלמות במיוחד.
אנחנו מאפשרים לשלם ב-12 תשלומים בכרטיס אשראי, ללא ריבית וללא הצמדה. בנוסף, נוכל להמליץ על מגוון תוכניות מימון בנקאיות וחוץ בנקאיות. בכל מקרה, מוזמנים לדבר איתנו, כדי שנמצא יחד את הדרך הטובה והמשתלמת.
מניסיון וידע, אנחנו כמובן בטוחים שלא תיתכן אכזבה. השיטה המדויקת מאפשרת לנו לדעת מראש את מסלול הטיפול ולראות מול העיניים, כבר בהדמיה הראשונית, כיצד תיראה התוצאה. בנוסף, אנחנו לרשותך לאורך כל הדרך, עם זמינות גבוהה במרפאה או במערכת הדיגיטלית, כך שלכל בעיה או עיכוב יינתן מענה מלא בהקדם. אנחנו גם יודעים שהצלחת הטיפול תלויה מאד גם במשמעת העצמית של המטופל. אם חלילה, נגיע למסקנה משותפת שקיימים גורמים שאינם מאפשרים לטיפול להצליח – יוחזר מה ששולם עד לאותו שלב.
אנחנו מזמינים אותך, ללא כל התחייבות, לתאם בדיקה ראשונית חינם באחת המרפאות שלנו- עיר ימים נתניה, או קיסריה. שווה להגיע במיוחד, להתרשם, לראות מקרוב את האמצעים המתקדמים שלנו, ולהכיר את הצוות הרפואי והמקצועי שלנו, שיקבל אותך כמובן ב.. חיוך גדול. נשמח לראות אותך >>>

יש לנו כיום מרכזים רפואיים בתל אביב, נתניה, קיסריה וחיפה

WeHave
all the answers

אם לא מצאת תשובה, שאל אותנו.
אנחנו כאן בשבילך!

WeTake you forward

אחרי 50+ שנות יישור שיניים עם ברזלים
חברת WeSmile מציגה מהפיכה המאפשרת ליישר את השיניים תוך שמירה על אורח החיים שלך.
יישור שיניים שקוף, פשוט ונוח, עם חווית שירות יוצאת דופן ותוצאות מנצחות.

מוזמנים לבדיקת התאמה
בלי התחייבות ובלי עלות!

יישור השיניים המתקדם ביותר –
מינימום מפגשים, מקסימום תוצאות!

אנחנו מאמינים בשקיפות ובפשטות.
חבילות החיוך המושלם כוללות:

  1. סריקת תלת ממד ל-100% דיוק
  2. סט של קשתיות שקופות – המותאמות אישית עבורך
  3. מפגשים עם רופא\ת שיניים באחד מה-Dental Medical Centres שלנו, ע"פ תכנית הטיפול
  4. ערכה מיוחדת עם כלל העזרים וההנחיות לטיפול מוצלח
  5. הסרת אבנית
  6. קיבוע בתום התהליך
  7. ליווי ויעוץ 24/7 באמצעות מערכת דיגיטלית מיוחדת
  8. זכאות להלבנת לייזר רפואית – במחיר עלות

הכל כלול בשקיפות מלאה בלי כוכביות או אותיות קטנות.