6577*

5 דקות קריאה על יישור שיניים לחתונה

יישור שיניים לחתונה
יישור שיניים לחתונה הוא נושא חשוב. קריטי. המון לחץ. מיפינו פה את התהליך ונוכל לחסוך לך המון מורכבות בתהליך. מזלטוב!

יישור שיניים לחתונה הוא נושא לכל הפחות – נקודת דיון הגיונית. ולמה? משום שמדובר באחד המאורעות החשובים ביותר לרובינו. יום אחד בו חשוב יותר לרבים מאיתנו – "להיראות טוב". נכון, לא מדובר בהופעה על השטיח האדום, או בהסבת מקצוע לעולם הדוגמנות – אך חרף האמור תמצאו ישראלים רבים המייחסים חשיבות רבה ליום הגדול. לנראות האישית שלהם, של הקרובים להם ובכלל של התמונות שישמרו את הזכרון לאורך ימים ושנים. אצלנו – מתמחים ביישור שיניים שקוף, ולטעמנו ההתאמה שלו ליישור שיניים לחתונה היא הגבוהה ביותר מבין האפשרויות השונות.

במאמר ניסינו להתייחס לנקודת המבט המקצועית, כמו גם לתחושה הפופולרית והיגיון הבסיסי שקיימים בכל אחד ואחת מאיתנו. אז נכון – לא בכל מצב יש "תשובה נכונה", אבל במקרה הזה אנחנו מאמינים שאין שאלה… יישור שיניים שקוף הוא הדרך שלכם לחיוך המושלם בחתונה. אה, ולפני הכל מזלטוב. שלא נשכח.

יישור שיניים לחתונה – תזמון

אז החלטתם שאתם חייבים ליישר את השיניים לפני החתונה. אולי אתם רוצים את הרגע המושלם בחופה, את הנשיקה המושלמת שדחיתם או אפילו את הרגעים בהם אתם מרגישים במיטבכם ומפזזים ברחבת הריקודים בלי חשש… לא משנה מה הסיבה שהעירה את הרצון, יישור שיניים בדרך לחתונה היא החלטה הגיונית.

אחת השאלות המהותיות שיש לשאול את עצמכם היא: "האם נזכרתי ביישור השיניים בזמן". זמן הוא עניין יחסי. לכל מטופל תכנית טיפול אישית, באורך אישי, וככזו התזמון האידיאלי בו כדאי להתחיל ליישמה משתנה מאדם לאדם. לכן בחרנו להתייחס לתזמון כאל גורם מכריע.

יישור שיניים לחתונה – נזכרנו בזמן

השאלה הראשונה שעולה אצל המטופלים שלנו כשאנחנו מסבירים את עניין התזמון ביישור שיניים לחתונה, היא בעצם "מה זה אומר בזמן?" ועל כך נענה – האם יש לכם מספיק זמן להתחיל ולסיים את תהליך היישור האישי שלכם עד יום החתונה? במידה והערכת הרופא המטפל שלכם גורסת כי תוכלו לסיים את הטיפול בזמן – הרווחתם.

אם אתם רוצים לחקור קצת על נושא זמני הטיפול – הכנו לכם לינק. אבל אם אתם שואלים – אותנו, עדיף להסתמך על הוראות הרופא. אם בהנחייתו תוכלו לסיים תהליך יישור שיניים קלאסי לפני היום הגדול, שווה אולי לשקול את היתרונות והחסרונות לעומת תהליך שקוף. בבלוג שלנו תמצאו מספר התייחסויות לנושא כמו גם בדף שלנו "יישור שיניים שקוף בשנת 2021".

או לסיכום – מי שנזכר.ה בזמן, מותר לו.ה להתלבט.

יישור שיניים לחתונה – נזכרנו מאוחר

לרוב – אם הטריגר ליישור השיניים שלכם הוא החתונה, משמע נזכרתם קצת מאוחר. במצב כזה בו לא סביר שנסיים את תכנית הטיפול לפני היום המיועד, נראה כי ההחלטה פשוטה הרבה יותר. ולמה ההחלטה פשוטה יותר? לדעתינו בגלל שברור שאתם חייבים יישור שקוף.

בשיטת היישור השקוף אחד היתרונות המרכזיים הוא העובדה כי הקשתיות שלכם נשלפות. כלומר – בכל מצב בו תכנית הטיפול שלכם לא תיגמר עד החתונה, תוכלו לבחור בהליך שקוף, להקפיד על הכללים בצורה מיטבית, וביום החתונה עצמו תוכלו לשלוף את הקשתית בחופה, בריקוד או בכל שלב שתחליטו שהוא קריטי עבורכם. כך הרווחתם זמן יישור מירבי עד היום המיועד, ביקרתם פחות את הרופא המטפל לאורך זמנים עמוסים שלפני חתונה, הבחירה בידכם מתי להסיר את הקשתיות, וגם בזמן שהן עליכם, היי – הן שקופות זוכרים?

יישור שיניים לחתונה – נוחות

אז אם קודם בחרנו להתקד באלמנט הזמנים – בואו נדבר קצת על הנוחות והפינוק שלנו. מתכוננים ליום שמח, רוצים שהכל יהיה מושלם. בדרך אל החתונה יש זמנים עמוסים, מלאים בהכנות לוגיסטיקה ורגשות. ולכן נתייחס גם בזריזות, לאלמנט הנוחות.

הליך הטיפול

במהלך הליך יישור שיניים קלאסי בקוביות, יש צורך בביקורים תכופים יותר אצל רופא השיניים בשל תהליך ידני, משוער ולא מודל מתקדם הבנוי מראש לדיוק מירבי. זו סיבה אחת שכדאי לקחת בחשבון בבחירה בהליך יישור שיניים שלפני חתונה. האם יש לנו את הרצון הפניות והזמן לביקורים הנ"ל.

הנראות לאורך הטיפול

אם בסשנים של מדידות כלה, בחירת הביגוד וחליפת החתן או בכלל ביום יום והאחד.ת השנקף מולינו במראה – יש הגיון רב בכך שתקופת קדם החתונה היא תקופה בה אנו שואפים למיטב האסתטי שלנו. רבים מקדישים את פרק הזמן הנ"ל להקפדת יתר בתזונה, הלבנות שיניים, שגרה ספורטיבית ועוד. די ברור שמהלך יישור שקוף – אתם (לכל הפחות) נראים במיטבכם, כך שהפינוק הקטן הזה יוכל לעזור.

היגיינה יום יומית

הליך היישור השקוף גם הוא כולל בחובו (כמובן) הגדרות היגיינה. אולם בהשוואה ליישור ברזלים קלאסי, הוא לא כולל צורך בניקיון מורכב של זוויות חדות וחרכים צרים. עוד סיבה לבחור ביישור שקוף, ולא להתמודד עם מלחמה היגיינית יום יומית.

לסיכום

אין ימים רבים בהם אנו מייחסים חשיבות כה רבה למראה החיצוני שלנו, לעומת יום החתונה. תהליך היישור במאמר סקרנו את הבחירה בהליך יישור קדם – חתונה. מזווית התזמון כמו גם ממקום שוחר נוחות ופינוק. הבחירה שלנו ברורה, אבל הבחירה שלכם יכולה לקחת כמה זמן שרק תרצו. אה, אלא אם אתם במקרה – בדרך לחתונה.

יישור שיניים לחתונה
יישור שיניים לחתונה

אולי יעניין אותכם גם

אנחנו אוהבים לראות את החיוך שלך

תגידו ביי ביי לגשר הברזלים הישן ותכירו את WE SMILE
השיטה המהפכנית ליישור שיניים שקוף מבלי שאך אחד ייראה!
הקשתיות השקופות מאפשרות לשמור על אורח חיים שגרתי ומעניקות תוצאות מדהימות בתוך פרק זמן קצר.

מוכנים להחזיר את החיוך לפנים?

לבדיקת התאמה ללא עלות
רוצים לקבל הטבה מסמיילי?

(העוזרת החכמה שלנו בוואצאפ)

השאירו את המספר שלכם וקבלו הודעה מיידית!
התחלת שיחה
לייעוץ ב-WhatsApp
היי 👋
אנחנו פה כדי לעזור