5 דקות קריאה על יישור שיניים לחתונה

יישור שיניים לחתונה
יישור שיניים לחתונה הוא נושא חשוב. קריטי. המון לחץ. מיפינו פה את התהליך ונוכל לחסוך לך המון מורכבות בתהליך. מזלטוב!

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

יישור שיניים לחתונה הוא נושא לכל הפחות – נקודת דיון הגיונית. ולמה? משום שמדובר באחד המאורעות החשובים ביותר לרובינו. יום אחד בו חשוב יותר לרבים מאיתנו – "להיראות טוב". נכון, לא מדובר בהופעה על השטיח האדום, או בהסבת מקצוע לעולם הדוגמנות – אך חרף האמור תמצאו ישראלים רבים המייחסים חשיבות רבה ליום הגדול. לנראות האישית שלהם, של הקרובים להם ובכלל של התמונות שישמרו את הזכרון לאורך ימים ושנים. אצלנו – מתמחים ביישור שיניים שקוף, ולטעמנו ההתאמה שלו ליישור שיניים לחתונה היא הגבוהה ביותר מבין האפשרויות השונות.

במאמר ניסינו להתייחס לנקודת המבט המקצועית, כמו גם לתחושה הפופולרית והיגיון הבסיסי שקיימים בכל אחד ואחת מאיתנו. אז נכון – לא בכל מצב יש "תשובה נכונה", אבל במקרה הזה אנחנו מאמינים שאין שאלה… יישור שיניים שקוף הוא הדרך שלכם לחיוך המושלם בחתונה. אה, ולפני הכל מזלטוב. שלא נשכח.

יישור שיניים לחתונה – תזמון

אז החלטתם שאתם חייבים ליישר את השיניים לפני החתונה. אולי אתם רוצים את הרגע המושלם בחופה, את הנשיקה המושלמת שדחיתם או אפילו את הרגעים בהם אתם מרגישים במיטבכם ומפזזים ברחבת הריקודים בלי חשש… לא משנה מה הסיבה שהעירה את הרצון, יישור שיניים בדרך לחתונה היא החלטה הגיונית.

אחת השאלות המהותיות שיש לשאול את עצמכם היא: "האם נזכרתי ביישור השיניים בזמן". זמן הוא עניין יחסי. לכל מטופל תכנית טיפול אישית, באורך אישי, וככזו התזמון האידיאלי בו כדאי להתחיל ליישמה משתנה מאדם לאדם. לכן בחרנו להתייחס לתזמון כאל גורם מכריע.

יישור שיניים לחתונה – נזכרנו בזמן

השאלה הראשונה שעולה אצל המטופלים שלנו כשאנחנו מסבירים את עניין התזמון ביישור שיניים לחתונה, היא בעצם "מה זה אומר בזמן?" ועל כך נענה – האם יש לכם מספיק זמן להתחיל ולסיים את תהליך היישור האישי שלכם עד יום החתונה? במידה והערכת הרופא המטפל שלכם גורסת כי תוכלו לסיים את הטיפול בזמן – הרווחתם.

אם אתם רוצים לחקור קצת על נושא זמני הטיפול – הכנו לכם לינק. אבל אם אתם שואלים – אותנו, עדיף להסתמך על הוראות הרופא. אם בהנחייתו תוכלו לסיים תהליך יישור שיניים קלאסי לפני היום הגדול, שווה אולי לשקול את היתרונות והחסרונות לעומת תהליך שקוף. בבלוג שלנו תמצאו מספר התייחסויות לנושא כמו גם בדף שלנו "יישור שיניים שקוף בשנת 2021".

או לסיכום – מי שנזכר.ה בזמן, מותר לו.ה להתלבט.

יישור שיניים לחתונה – נזכרנו מאוחר

לרוב – אם הטריגר ליישור השיניים שלכם הוא החתונה, משמע נזכרתם קצת מאוחר. במצב כזה בו לא סביר שנסיים את תכנית הטיפול לפני היום המיועד, נראה כי ההחלטה פשוטה הרבה יותר. ולמה ההחלטה פשוטה יותר? לדעתינו בגלל שברור שאתם חייבים יישור שקוף.

בשיטת היישור השקוף אחד היתרונות המרכזיים הוא העובדה כי הקשתיות שלכם נשלפות. כלומר – בכל מצב בו תכנית הטיפול שלכם לא תיגמר עד החתונה, תוכלו לבחור בהליך שקוף, להקפיד על הכללים בצורה מיטבית, וביום החתונה עצמו תוכלו לשלוף את הקשתית בחופה, בריקוד או בכל שלב שתחליטו שהוא קריטי עבורכם. כך הרווחתם זמן יישור מירבי עד היום המיועד, ביקרתם פחות את הרופא המטפל לאורך זמנים עמוסים שלפני חתונה, הבחירה בידכם מתי להסיר את הקשתיות, וגם בזמן שהן עליכם, היי – הן שקופות זוכרים?

יישור שיניים לחתונה – נוחות

אז אם קודם בחרנו להתקד באלמנט הזמנים – בואו נדבר קצת על הנוחות והפינוק שלנו. מתכוננים ליום שמח, רוצים שהכל יהיה מושלם. בדרך אל החתונה יש זמנים עמוסים, מלאים בהכנות לוגיסטיקה ורגשות. ולכן נתייחס גם בזריזות, לאלמנט הנוחות.

הליך הטיפול

במהלך הליך יישור שיניים קלאסי בקוביות, יש צורך בביקורים תכופים יותר אצל רופא השיניים בשל תהליך ידני, משוער ולא מודל מתקדם הבנוי מראש לדיוק מירבי. זו סיבה אחת שכדאי לקחת בחשבון בבחירה בהליך יישור שיניים שלפני חתונה. האם יש לנו את הרצון הפניות והזמן לביקורים הנ"ל.

הנראות לאורך הטיפול

אם בסשנים של מדידות כלה, בחירת הביגוד וחליפת החתן או בכלל ביום יום והאחד.ת השנקף מולינו במראה – יש הגיון רב בכך שתקופת קדם החתונה היא תקופה בה אנו שואפים למיטב האסתטי שלנו. רבים מקדישים את פרק הזמן הנ"ל להקפדת יתר בתזונה, הלבנות שיניים, שגרה ספורטיבית ועוד. די ברור שמהלך יישור שקוף – אתם (לכל הפחות) נראים במיטבכם, כך שהפינוק הקטן הזה יוכל לעזור.

היגיינה יום יומית

הליך היישור השקוף גם הוא כולל בחובו (כמובן) הגדרות היגיינה. אולם בהשוואה ליישור ברזלים קלאסי, הוא לא כולל צורך בניקיון מורכב של זוויות חדות וחרכים צרים. עוד סיבה לבחור ביישור שקוף, ולא להתמודד עם מלחמה היגיינית יום יומית.

לסיכום

אין ימים רבים בהם אנו מייחסים חשיבות כה רבה למראה החיצוני שלנו, לעומת יום החתונה. תהליך היישור במאמר סקרנו את הבחירה בהליך יישור קדם – חתונה. מזווית התזמון כמו גם ממקום שוחר נוחות ופינוק. הבחירה שלנו ברורה, אבל הבחירה שלכם יכולה לקחת כמה זמן שרק תרצו. אה, אלא אם אתם במקרה – בדרך לחתונה.

יישור שיניים לחתונה
יישור שיניים לחתונה

אולי יעניין אותכם גם

עששת
ללא קטגוריה

עששת. מה, למה ומה עושים?

מחלת העששת היא אולי המחלה המזוהה ביותר בתחום הבריאות האוראלית. ססמאות לילדים, כיתוב על משחת השיניים, כולנו מכירים את העששת. אבל מה היא בעצם? למה היא מופיעה? ומה עושים?

אודותינו

We Specialize

WeSmile – הרשת הגדולה בישראל ליישור שיניים שקוף, מאפשרת לך להגיע לחיוך המושלם תוך שמירה על איכות חיים מקסימלית.
אצלינו אנו מתמחים ביישור שיניים שקוף, וביישור שקוף בלבד! לא עוד רופא כללי או התמחות בכלל מקצועות השיניים. רק יישור שיניים, רק שקוף, רק הטוב ביותר וע"י היצרנים המובילים בעולם.
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

WeAre Modern

יישור השיניים המתקדם ביותר – הצוות שלנו כולל רופאים שעובדים בשיטות המודרניות ביותר ליישור שיניים שקוף. אנו מבצעים זאת בדגש על התאמה אישית, אכפתיות ומחויבות גבוהה לתוצאות.

את החיבה שלנו לשמירה על הזמן שלכם, תוכלו להרגיש מהרגע הראשון. בשירות דיגיטלי מתקדם, מעקב מיוחד מבית WeSmile בו נזכיר לכם את כל מה שחשוב שלא תשכחו גם ב WhatsApp או בכל דרך שתתאים. הדרך לחיוך המושלם האישי שלכם, היא הדרך שלנו!

WeKeep It Fresh

את הטיפול שלנו אנו עורכים במרפאות המתקדמות ביותר בישראל. בכל המתקנים שלנו תמצאו את מכשור רפואת שיניים החדשני בישראל ובעולם, כמו גם צוות מקצועי רב-תחומי ומגוון.  אם הפן האנושי, המקצועי או הטכנולוגי – יש למה לחכות!

משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

מתקדמים ל-WeSmile – דרך חדשה ליישור שיניים !

שאלות ותשובות

יישור שיניים שקוף, מתאים לכל אחד ובכל גיל. גם לכאלה שניסו בלי הצלחה יישור שיניים מיושן בגיל הנעורים. אנחנו מתמחים בגיל הבוגר 15+, המתאים לתהליך בזכות מבנה לסת שכבר הופך ליציב. התהליך הקל יחסית מאפשר לכל אדם בוגר לא לוותר על סגנון חייו, להרגיש נוח להסתובב בחברה או בעבודה, ולהגיע תוך 12-6 חודשים לחיוך המבוקש. הכול בהתאם לתכנית האישית של המומחים שלנו.

בהחלט! לעולם לא מאוחר מדי להתחיל לחייך לעולם כמו שתמיד רצית. הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו לצד הטיפול האישי המיוחד, מאפשרים גם בגיל הבוגר לעשות את השינוי, בלי תהליכים כירורגיים, בלי לקחת סיכונים, עם התחשבות מלאה בחיי היום יום והתאמה לסגנון החיים.
יישור שיניים שקוף, מתאים כאמור לכולם, מלבד לסובלים מבעיות חניכיים קשות וכרוניות. במקרה כזה, סיכויי ההצלחה של היישור יהיו נמוכים, ונדרש טיפול מקדים ומקיף. לא נמליץ על טיפול למי שלדעתנו מצב הפה, החניכיים או השיניים אינו מבטיח תוצאות מצוינות.

אין מה לדאוג. הטיפול הוא עדין ואינו פולשני באופן כירורגי. בנוסף, גם אין צורך ליטול תרופות מיוחדות העלולות לגרום לאי איזון. יישור שיניים שקוף מתאים גם לחולי לב, סכרת, לחץ דם גבוה, אסתמה ועוד. הטיפול בעייתי רק במקרה של בעיית חניכיים חמורה.

בהחלט. כבר בתום פגישת הייעוץ החינמית, אחרי שעוברים סריקה ראשונה, נוכל להראות לך הדמיה של מצב השיניים שלך - לפני הטיפול ואחרי. כך ניתן להתרשם מראש, כיצד ייראה החיוך שלך בתום 12-6 חודשים, ולקבל החלטה על המשך הדרך.
השיטה שלנו מאפשרת להגיע לתוצאות הרצויות תוך 12-6 חודשים. משך הזמן תלוי כמובן בשני גורמים חשובים: האחד, המצב איתו הגעת והמלצת הרופא המומחה לפי סריקת התלת מימד. השני- מידת ההתמדה והמחויבות שלך לטיפול. מניסיוננו, הקפדה על התהליך תורמת לעמידה ביעד ולתוצאות כמו שרצית.
כן, אנחנו עובדים גם עם Invisalign. עם זאת, אחד היתרונות שלנו הוא שאיננו מוגבלים ליצרן מסויים אלא בוחרים את היצרן הטוב ביותר עבורך ועבור מצב הלסת שלך. הצוות שלנו מנוסה בתחום היישור השקוף, מכיר את השיטות השונות ויודע להתאים לכל אחד את השיטה שמתאימה לו.
הקשתיות עשויות מפוליקרבונט, חומר היפו-אלרגני ידידותי ומאושר רפואית. סוג של פלסטיק ללא BPA, חלק ונוח, למקסימום שקיפות ולתחושה נעימה שאינה מציקה כמו גשר המתכת של פעם.
בזכות פשטות ההרכבה וההסרה של הקשתיות, ניתן בקלות להורידן ולאכול כרגיל. ארוחה ומשקה חם דורשים הסרה של הקשתות, כדי לשמור על איכותן. שתייה קרה אינה מחייבת הסרה.
Wesmile מביאה לישראל בשורה חדשה ואמיתית ההופכת את כל התהליך לשקוף יותר, נוח יותר ומשתלם יותר. זו הדרך היחידה ליהנות מחבילה כוללת, הוליסטית, של טיפול ושרות ברמה הגבוהה ביותר שיש. חוויה אחרת, ידידותית יותר ומשתלמת יותר. רק אנחנו מציעים שילוב של טיפול במרפאות המתקדמות ביותר עם הרופאים האורתודנטים המומחים לנושא, עם ערכת טיפול אישית הנשלחת אליכם הביתה, ועם מערכת דיגיטלית ייחודית שפיתחנו כדי לאפשר קשר ישיר, תמיכה ועזרה 24/7 מכל מקום בארץ ובעולם.
אנחנו מציעים שתי חבילות – פרפקט ואקסלנט – לפי משך הזמן הנדרש לטיפול המתאים לך. הבחירה בחבילה המתאימה לך תיעשה ע"י הרופא/ה שלנו, אך ורק לאחר ביצוע סריקה מתקדמת ובדיקה אישית באחת המרפאות שלנו. אנחנו שואפים לדיוק ולהתאמה אישית, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר.
אין לנו הסדרי תשלום עימם, למעט ביטוחים רפואיים פרטיים הכוללים גם אסתטיקה של השיניים (נשמח לבדוק עבורך!). עם זאת, התמחור ושיטות התשלום הופכות את החבילות שלנו לנגישות ומשתלמות במיוחד.
אנחנו מאפשרים לשלם ב-12 תשלומים בכרטיס אשראי, ללא ריבית וללא הצמדה. בנוסף, נוכל להמליץ על מגוון תוכניות מימון בנקאיות וחוץ בנקאיות. בכל מקרה, מוזמנים לדבר איתנו, כדי שנמצא יחד את הדרך הטובה והמשתלמת.
מניסיון וידע, אנחנו כמובן בטוחים שלא תיתכן אכזבה. השיטה המדויקת מאפשרת לנו לדעת מראש את מסלול הטיפול ולראות מול העיניים, כבר בהדמיה הראשונית, כיצד תיראה התוצאה. בנוסף, אנחנו לרשותך לאורך כל הדרך, עם זמינות גבוהה במרפאה או במערכת הדיגיטלית, כך שלכל בעיה או עיכוב יינתן מענה מלא בהקדם. אנחנו גם יודעים שהצלחת הטיפול תלויה מאד גם במשמעת העצמית של המטופל. אם חלילה, נגיע למסקנה משותפת שקיימים גורמים שאינם מאפשרים לטיפול להצליח – יוחזר מה ששולם עד לאותו שלב.
אנחנו מזמינים אותך, ללא כל התחייבות, לתאם בדיקה ראשונית חינם באחת המרפאות שלנו- עיר ימים נתניה, או קיסריה. שווה להגיע במיוחד, להתרשם, לראות מקרוב את האמצעים המתקדמים שלנו, ולהכיר את הצוות הרפואי והמקצועי שלנו, שיקבל אותך כמובן ב.. חיוך גדול. נשמח לראות אותך >>>

יש לנו כיום מרכזים רפואיים בתל אביב, נתניה, קיסריה וחיפה

WeHave
all the answers

אם לא מצאת תשובה, שאל אותנו.
אנחנו כאן בשבילך!

WeTake you forward

אחרי 50+ שנות יישור שיניים עם ברזלים
חברת WeSmile מציגה מהפיכה המאפשרת ליישר את השיניים תוך שמירה על אורח החיים שלך.
יישור שיניים שקוף, פשוט ונוח, עם חווית שירות יוצאת דופן ותוצאות מנצחות.

מוזמנים לבדיקת התאמה
בלי התחייבות ובלי עלות!

יישור השיניים המתקדם ביותר –
מינימום מפגשים, מקסימום תוצאות!

אנחנו מאמינים בשקיפות ובפשטות.
חבילות החיוך המושלם כוללות:

  1. סריקת תלת ממד ל-100% דיוק
  2. סט של קשתיות שקופות – המותאמות אישית עבורך
  3. מפגשים עם רופא\ת שיניים באחד מה-Dental Medical Centres שלנו, ע"פ תכנית הטיפול
  4. ערכה מיוחדת עם כלל העזרים וההנחיות לטיפול מוצלח
  5. הסרת אבנית
  6. קיבוע בתום התהליך
  7. ליווי ויעוץ 24/7 באמצעות מערכת דיגיטלית מיוחדת
  8. זכאות להלבנת לייזר רפואית – במחיר עלות

הכל כלול בשקיפות מלאה בלי כוכביות או אותיות קטנות.