יישור שיניים למבוגרים ב5 שיטות

יישור שיניים למבוגרים ב5 שיטות
רופא שיניים מוסמך - נראה כמו דרישת יסוד. אבל לפעמים אפשר גם ליפול בלי שחששתם מספיק. מידע, טיפים והמלצות.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

יישור שיניים למבוגרים הוא אחד הנושאים המדוברים ביותר בעולמות יישור השיניים. נכון- מדברים לא מעט גם על נושא יישור שיניים לצעירים, באופן טבעי מדובר בתקופה בה משקיעים הרבה ברווחת הילד, ביכולות ההוריות לספק לו סביבה בריאה ותומכת. אבל- יישור השיניים למבוגרים הוא נושא חשוב לא פחות! בעולם בו איכות החיים הולכת וגדלה, וגיל 60 הוא ה30 החדש, העובדה שלא טיפלנו ביישור השיניים שלנו בעבר לא אומרת שנגזר עלינו לחיות עם מצב ממנו אנו לא מרוצים.

למען הסר ספק, אין בכוונתנו לדבר על יישור שיניים לאוכלוסייה מבוגרת במיוחד, אלא דווקא לכל יישור שיניים שנוגע בחתך הגיל שמעל לנערות.

בעמוד המרכזי שלנו העוסק ב יישור שיניים שקוף תוכלו למצוא מידע רב המונגש בצורה נוחה, אבל אין בכך כדי "לדלג" על מאמרים מעין זה שלפניכם. קריאה מהנה!

אגב- מאמר מעולה משנת 2017, מפרט לא מעט מהמידע בצורה סדורה ואיכותית ושווה להעיף גם בו מבט במידה ותרצו להיחשף לכמות מידע גדולה ככל האפשר.

קוביות בשיניים

השיטה המדוברת היא השיטה הוותיקה, המוכרת והפשוטה ביותר. מדובר בשיטה המקורית, עליה כתבנו רבות במאמרים שונים ובהקשרים שונים. היתרונות מונים בעיקר הכרות עם השיטה כמו גם עלות טיפול נמוכה. החסרונות המרכזיים, בדגש על יישור שיניים בגיל בוגר, בו לכולנו חיים עמוסים, קריירות ולחצים- הם אורך הטיפול כמו גם הפגיעה הממשית באיכות החיים בתהליך.

כן- אותן קוביות על השיניים שרובינו מנסים להמנע מהן, מזון ש"נתפס" בקוביות ומהווה סיכון בריאותי לניקיון חלל הפה כמו גם מלכודת למצבים חברתיים בלתי נעימים, פגמי דיבור קלים במקרים שונים ועוד כהינה וכהינה מרעין בישין.

קשתיות שקופות – אינויזליין 

על שיטת הקשתיות השקופות שמעתם הרבה אם אתם אורחים קבועים פה, אבל גם במידה ולא מצאנו שכדאי להכניס אותה ראשנה משום שזו היא שיטת הטיפול היחידה בה אנו בWesmile דוגלים ומבצעים. לחדשים- נסביר בקצרה כי מדובר בשיטה חדשנית בה מרכיבים על השיניים קשתיות שקופות, כן, כאלה שלא ניתן כמעט להבחין בהן.

בניגוד לשיטות הוותיקות, מדובר בשיטה מבוססת הדמיות 3D ומערכות אלגוריתמיות מתקדמות, כך ניתן לצפות וליצור את המשך הטיפול כבר בשלב הראשוני. חסרונות השיטה נעוצים בעיקר באופי האנושי. יש צורך להרכיב את הקשתיות במשך כ20-22 שעות ביממה. לעומת זאת- מדובר בפתרון קל, מקצועי, נשלף בעת הצורך (!), אסתטי באופן שכמעט ולא יורגש. בקיצור- הפתרון המושלם עבור אדם בוגר/ת המעוניינים ליישר את השיניים שלהם.

שיטת DAMON

בשיטת דיימון משתמשים בסמכים המקובעים ללא שימוש גומיות או חוטי מתכת. השימוש שונה גם מהשיטה הותיקה של סמכי מתכת של הזווית הרחבה יותר בה משתמשים, כך השן נעה בסלול ארוך יותר, איטי יותר- אך בצורה חלקה לעין ערוך. בשיניים הטוחנות העיגון הוא בחלקה החיצוני של הטוחנת, כך נמנעים מרווחים בין השיניים הטוחנות, כמו גם משפרים את ההגיניינה ונוחות הצחצוח.

במידה ובחרתם בהליך הנ"ל ואתם נדרשים לקבל החלטה בין סמכים מתכתיים ובין פורצלן, חשוב שתדעו שהשיטה זהה והתוצאות אמורות להיות זהות גם כן. אז למה 2 שיטות אתם שואלים? בעיקר בשל המראה. מתכת בולטת יותר על השן לעומת סמך פורצלני, ובך נעוץ ההבדל הגדול בין השיטות הנ"ל.

יישור לינגאולי

מדובר בהכלאה בין ישן וחדש. בין שאיפה לאסתטיקה מודרנית ובין המכניקה של גשרים מתכתיים שבחלקם הם נחלת העבר. הגשר המתכתי מחובר בחלל הפה הפנימי, בחלקן האחורי של שיני המטופל. בשל עובדה זו אנו זוכים לטיפול קרוב ל"בלתי נראה".

השיטה דורשת מומחיות רבה מצד הרופא המטפל, משום שהיישור ברדיאל הפנימי מורכב יותר, דורש ידע וניסיון, כמו גם יכולות אסתתיות אישיות גבוהות. לעיתים חווים המטופלים קשיי דיבור קלים בתחילת הטיפול, אך במקרים רבים המטופל מתרגל והגוף פותר את הבעיה מעצמו.

יתרונות השיטה עומדים על אסתטיקה גבוהה כאמור, יכולת לבחון את התקדמות ההליך בצורה פשוטה, יכולת לטיפול במצבים מורכבים וחסכון בכתמים העשויים להופיע על החלק הקדמי של השיניים בשיטות אחרות. מנגד- שמירה על היגיינה מעולה מורכבת גם היא במצב בו משתמשים בגשר פנימי ויש לתת על כך את הדעת.

סמכי חרסינה

המדובר בסמכים חיצוניים, בכך הם דומים יותר לשיטה הראשונה שמנינו- שיטת הסמכים הברזליים. אולם- בדומה לשיטות המתקדמות יותר, מדובר בפתרון אסתטי משום שהסמכים "נטמעים" בשיניים הטבעיות עד כדי כך שקשה להבחין בהם. לעומת שיטות דוגמת יישור שיניים אינויזליין או קשתיות שקופות ככלל- עדיין קיימת הבעיה ההיגיינית אך בנושא האסתטי נראה שהפתרון מניח את הדעת.

לסיכום

לא תמיד יש תשובה אחת נכונה לשאלה ספציפית. בשאלה- "מה נכון עבורי בתהליך יישור השיניים שלי" יכולה להיות תשובה כזו, אך היא איננה קבועה ונכונה לכל אדם בכל מצב. כל מטופל שונה מהאחר, ויש לבחון את היתרונות והחסרונות של האפשרויות השונות בהתחשב בכלל הגורמים החשובים לאותו פציינט. כולנו תקווה שמאמר מעין זה יעזור לשפוך אור ויסייע בקבלת החלטה איכותית ונכונה.

בדרך (הנכונה) לחיוך המושלם – Wesmile

יישור שיניים למבוגרים ב5 שיטות
יישור שיניים למבוגרים ב5 שיטות

אולי יעניין אותכם גם

עששת
ללא קטגוריה

עששת. מה, למה ומה עושים?

מחלת העששת היא אולי המחלה המזוהה ביותר בתחום הבריאות האוראלית. ססמאות לילדים, כיתוב על משחת השיניים, כולנו מכירים את העששת. אבל מה היא בעצם? למה היא מופיעה? ומה עושים?

אודותינו

We Specialize

WeSmile – הרשת הגדולה בישראל ליישור שיניים שקוף, מאפשרת לך להגיע לחיוך המושלם תוך שמירה על איכות חיים מקסימלית.
אצלינו אנו מתמחים ביישור שיניים שקוף, וביישור שקוף בלבד! לא עוד רופא כללי או התמחות בכלל מקצועות השיניים. רק יישור שיניים, רק שקוף, רק הטוב ביותר וע"י היצרנים המובילים בעולם.
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

WeAre Modern

יישור השיניים המתקדם ביותר – הצוות שלנו כולל רופאים שעובדים בשיטות המודרניות ביותר ליישור שיניים שקוף. אנו מבצעים זאת בדגש על התאמה אישית, אכפתיות ומחויבות גבוהה לתוצאות.

את החיבה שלנו לשמירה על הזמן שלכם, תוכלו להרגיש מהרגע הראשון. בשירות דיגיטלי מתקדם, מעקב מיוחד מבית WeSmile בו נזכיר לכם את כל מה שחשוב שלא תשכחו גם ב WhatsApp או בכל דרך שתתאים. הדרך לחיוך המושלם האישי שלכם, היא הדרך שלנו!

WeKeep It Fresh

את הטיפול שלנו אנו עורכים במרפאות המתקדמות ביותר בישראל. בכל המתקנים שלנו תמצאו את מכשור רפואת שיניים החדשני בישראל ובעולם, כמו גם צוות מקצועי רב-תחומי ומגוון.  אם הפן האנושי, המקצועי או הטכנולוגי – יש למה לחכות!

משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

מתקדמים ל-WeSmile – דרך חדשה ליישור שיניים !

שאלות ותשובות

יישור שיניים שקוף, מתאים לכל אחד ובכל גיל. גם לכאלה שניסו בלי הצלחה יישור שיניים מיושן בגיל הנעורים. אנחנו מתמחים בגיל הבוגר 15+, המתאים לתהליך בזכות מבנה לסת שכבר הופך ליציב. התהליך הקל יחסית מאפשר לכל אדם בוגר לא לוותר על סגנון חייו, להרגיש נוח להסתובב בחברה או בעבודה, ולהגיע תוך 12-6 חודשים לחיוך המבוקש. הכול בהתאם לתכנית האישית של המומחים שלנו.

בהחלט! לעולם לא מאוחר מדי להתחיל לחייך לעולם כמו שתמיד רצית. הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו לצד הטיפול האישי המיוחד, מאפשרים גם בגיל הבוגר לעשות את השינוי, בלי תהליכים כירורגיים, בלי לקחת סיכונים, עם התחשבות מלאה בחיי היום יום והתאמה לסגנון החיים.
יישור שיניים שקוף, מתאים כאמור לכולם, מלבד לסובלים מבעיות חניכיים קשות וכרוניות. במקרה כזה, סיכויי ההצלחה של היישור יהיו נמוכים, ונדרש טיפול מקדים ומקיף. לא נמליץ על טיפול למי שלדעתנו מצב הפה, החניכיים או השיניים אינו מבטיח תוצאות מצוינות.

אין מה לדאוג. הטיפול הוא עדין ואינו פולשני באופן כירורגי. בנוסף, גם אין צורך ליטול תרופות מיוחדות העלולות לגרום לאי איזון. יישור שיניים שקוף מתאים גם לחולי לב, סכרת, לחץ דם גבוה, אסתמה ועוד. הטיפול בעייתי רק במקרה של בעיית חניכיים חמורה.

בהחלט. כבר בתום פגישת הייעוץ החינמית, אחרי שעוברים סריקה ראשונה, נוכל להראות לך הדמיה של מצב השיניים שלך - לפני הטיפול ואחרי. כך ניתן להתרשם מראש, כיצד ייראה החיוך שלך בתום 12-6 חודשים, ולקבל החלטה על המשך הדרך.
השיטה שלנו מאפשרת להגיע לתוצאות הרצויות תוך 12-6 חודשים. משך הזמן תלוי כמובן בשני גורמים חשובים: האחד, המצב איתו הגעת והמלצת הרופא המומחה לפי סריקת התלת מימד. השני- מידת ההתמדה והמחויבות שלך לטיפול. מניסיוננו, הקפדה על התהליך תורמת לעמידה ביעד ולתוצאות כמו שרצית.
כן, אנחנו עובדים גם עם Invisalign. עם זאת, אחד היתרונות שלנו הוא שאיננו מוגבלים ליצרן מסויים אלא בוחרים את היצרן הטוב ביותר עבורך ועבור מצב הלסת שלך. הצוות שלנו מנוסה בתחום היישור השקוף, מכיר את השיטות השונות ויודע להתאים לכל אחד את השיטה שמתאימה לו.
הקשתיות עשויות מפוליקרבונט, חומר היפו-אלרגני ידידותי ומאושר רפואית. סוג של פלסטיק ללא BPA, חלק ונוח, למקסימום שקיפות ולתחושה נעימה שאינה מציקה כמו גשר המתכת של פעם.
בזכות פשטות ההרכבה וההסרה של הקשתיות, ניתן בקלות להורידן ולאכול כרגיל. ארוחה ומשקה חם דורשים הסרה של הקשתות, כדי לשמור על איכותן. שתייה קרה אינה מחייבת הסרה.
Wesmile מביאה לישראל בשורה חדשה ואמיתית ההופכת את כל התהליך לשקוף יותר, נוח יותר ומשתלם יותר. זו הדרך היחידה ליהנות מחבילה כוללת, הוליסטית, של טיפול ושרות ברמה הגבוהה ביותר שיש. חוויה אחרת, ידידותית יותר ומשתלמת יותר. רק אנחנו מציעים שילוב של טיפול במרפאות המתקדמות ביותר עם הרופאים האורתודנטים המומחים לנושא, עם ערכת טיפול אישית הנשלחת אליכם הביתה, ועם מערכת דיגיטלית ייחודית שפיתחנו כדי לאפשר קשר ישיר, תמיכה ועזרה 24/7 מכל מקום בארץ ובעולם.
אנחנו מציעים שתי חבילות – פרפקט ואקסלנט – לפי משך הזמן הנדרש לטיפול המתאים לך. הבחירה בחבילה המתאימה לך תיעשה ע"י הרופא/ה שלנו, אך ורק לאחר ביצוע סריקה מתקדמת ובדיקה אישית באחת המרפאות שלנו. אנחנו שואפים לדיוק ולהתאמה אישית, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר.
אין לנו הסדרי תשלום עימם, למעט ביטוחים רפואיים פרטיים הכוללים גם אסתטיקה של השיניים (נשמח לבדוק עבורך!). עם זאת, התמחור ושיטות התשלום הופכות את החבילות שלנו לנגישות ומשתלמות במיוחד.
אנחנו מאפשרים לשלם ב-12 תשלומים בכרטיס אשראי, ללא ריבית וללא הצמדה. בנוסף, נוכל להמליץ על מגוון תוכניות מימון בנקאיות וחוץ בנקאיות. בכל מקרה, מוזמנים לדבר איתנו, כדי שנמצא יחד את הדרך הטובה והמשתלמת.
מניסיון וידע, אנחנו כמובן בטוחים שלא תיתכן אכזבה. השיטה המדויקת מאפשרת לנו לדעת מראש את מסלול הטיפול ולראות מול העיניים, כבר בהדמיה הראשונית, כיצד תיראה התוצאה. בנוסף, אנחנו לרשותך לאורך כל הדרך, עם זמינות גבוהה במרפאה או במערכת הדיגיטלית, כך שלכל בעיה או עיכוב יינתן מענה מלא בהקדם. אנחנו גם יודעים שהצלחת הטיפול תלויה מאד גם במשמעת העצמית של המטופל. אם חלילה, נגיע למסקנה משותפת שקיימים גורמים שאינם מאפשרים לטיפול להצליח – יוחזר מה ששולם עד לאותו שלב.
אנחנו מזמינים אותך, ללא כל התחייבות, לתאם בדיקה ראשונית חינם באחת המרפאות שלנו- עיר ימים נתניה, או קיסריה. שווה להגיע במיוחד, להתרשם, לראות מקרוב את האמצעים המתקדמים שלנו, ולהכיר את הצוות הרפואי והמקצועי שלנו, שיקבל אותך כמובן ב.. חיוך גדול. נשמח לראות אותך >>>

יש לנו כיום מרכזים רפואיים בתל אביב, נתניה, קיסריה וחיפה

WeHave
all the answers

אם לא מצאת תשובה, שאל אותנו.
אנחנו כאן בשבילך!

WeTake you forward

אחרי 50+ שנות יישור שיניים עם ברזלים
חברת WeSmile מציגה מהפיכה המאפשרת ליישר את השיניים תוך שמירה על אורח החיים שלך.
יישור שיניים שקוף, פשוט ונוח, עם חווית שירות יוצאת דופן ותוצאות מנצחות.

מוזמנים לבדיקת התאמה
בלי התחייבות ובלי עלות!

יישור השיניים המתקדם ביותר –
מינימום מפגשים, מקסימום תוצאות!

אנחנו מאמינים בשקיפות ובפשטות.
חבילות החיוך המושלם כוללות:

  1. סריקת תלת ממד ל-100% דיוק
  2. סט של קשתיות שקופות – המותאמות אישית עבורך
  3. מפגשים עם רופא\ת שיניים באחד מה-Dental Medical Centres שלנו, ע"פ תכנית הטיפול
  4. ערכה מיוחדת עם כלל העזרים וההנחיות לטיפול מוצלח
  5. הסרת אבנית
  6. קיבוע בתום התהליך
  7. ליווי ויעוץ 24/7 באמצעות מערכת דיגיטלית מיוחדת
  8. זכאות להלבנת לייזר רפואית – במחיר עלות

הכל כלול בשקיפות מלאה בלי כוכביות או אותיות קטנות.