יישור שיניים שקוף בנתניה

יישור שיניים שקוף בנתניה
נתניה - העיר בה נפתח הסניף הראשון של Wesmile, ועיר של שמש וגלים. אספנו כמה טיפים מאיתנו לגבי תהליך יישור השיניים לנתנייתים.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

יישור שיניים שקוף בנתניה. כמה שחיכינו לכתבה הזו. למה אתם שואלים? חדי העין ידעו להבחין כי את המסע היישראלי ל"גיור" תהליך היישור השקוף התחלנו דווקא בנתניה. לא בירושלים, לא בתל אביב, בנתניה. ולמה זה?

אם תשאלו ברמה המקצועית – מדובר בעיר צעירה, חזרה ומתפתחת על בסיס יומי בה קהל איכותי המקפיד על אורח חיים בריא, על חיוך רחב ועל בעלי מקצוע מעולים בכל תחום. אבל היו לנו סיבות נוספות ומרכז של Wesmile בנתניה מספק ללקוחות המקומיים יתרונות אדירים בנגישות בנוחות ובהצלחת הטיפול התלויה בהקפדה.

מזכירים שוב, את המידע המלא מוצאים בעמוד שלנו: "יישור שיניים שקוף". למה נתניה? זו הכתבה שלפניכם.

יישור שיניים שקוף בנתניה – ממה להזהר

חשוב לשים לב, שגם בעיר נתניה כמו בערים רבות בעלות חברה חזקה בחתך סוציו-אקונומי גבוה, ישנם מאות פתרונות בכל תחום, העומדים לבחירת הצרכן. נכון – הדבר אינו שונה בערים גדולות אחרות אבל היי, לנו אכפת בעיקר מנתניה כרגע.

יישור שיניים שקוף בנתניה – ממה להזהר – "הזהרו מחיקויים"

אז חיפוש זריז בנתניה יטביע אתכם באפשרויות. מרפאות שונות, רופאי שיניים שונים… הצעות מחברים מחברות וממי לא. אז איך בעצם אפשר לבחור ולעשות סדר בכל הבלגאן הזה? שאלה מעולה. אנחנו ממליצים ללכת על מקומות בהם קיימת התמחות ברורה.

אצלינו בוויסמייל – אנו מתמחים ביישור שיניים שקוף. כמה מתמחים? מתמחים בצורה שלא מאפשרת לנו להתמקד בשום דבר אחר. לא בניקוי, לא בשיננית, ואפילו לא בגשר ליישור שיניים בשיטה ישנה! ולכן ההמלצה שלנו היא זו: אין חכם כבעל ניסיון, ואין ניסיון כמו בעל מקצוע מתמחה. אל תתפשרו. לכו על הטוב ביותר בפתרון שלכם.

יישור שיניים שקוף בנתניה – ממה להזהר – איזה כיף בים

עיר מלאה בשמש. בחום. בשמחת חיים! נשמע כמו רעיון מצויין נכון?

אז זהו, שלא תמיד. אחד הפרמטרים החשובים ביותר להצלחה שלכם בתהליך יישור שיניים בכלל, בדגש על יישור שיניים שקוף, היא ההקפדה על הפרטים ועל השגרה הדרושה לטיפול. ומה עושה לנו יום כיף? יום של ים? יום של חוסר דאגות? לרוב נוגד בדיוק את זה. ואל תשאלו כמה פעמים שמענו את הבעיה הפורטת בסעיף הבא:

יישור שיניים שקוף בנתניה – ממה להזהר – כמה חם בים

צהריים. שישי. אולי שבת? אולי גם אמצע שבוע. אתם תושבי נתניה ואתם נופשים לכם בים. בדרך כלל בחווייה הישראלית הדבר כרוך באכילה, בשתיה, בבילוי ובחברים. ולמה זה רלוונטי תשאלו? משום שאלו רגעים בהם פציינטים מסירים את הקשתיות (אחרי הכל, מדובר באחד היתרונות הבולטים של שיטת היישור השקוף). והבעיות?

  1. אסור לשכוח את הקשתיות במקום! נכון שזה נשמע פשוט? תתפלאו כמה מטופלים החליפו סט קשתיות בשל אבדן בחוף הים. שימו לב חברים וחברות יקרים ויקרות. לא לשכוח.
  2. חם. בקיץ הישראלי. חם! קשתיות שהנחתם בצד, גם אם בתוך "קייס" ייעודי והיו בשמש במשך שעות מגיעות להרס פלסטיק. לעיוות (גם אם מילמטרי) והשימוש בהן נפסל. שימו לב לטמפרטורת האחסון שלכם, והמנעו מעגמת נפש.

יישור שיניים שקוף בנתניה – מה עם יתרונות?

רגע, עד עכשיו מנינו רק חסרונות ליישור שיניים קשוף בנתניה ! אבל ניתן היה לצפות, בטח אם קראתם את הפסקה הראשונה שלנו, שתפגשו פה ייתרונות ליישור שיניים קשוף בנתניה, לא? אז הנה זה מגיע – אל חשש. היתרונות ביישור שקוף בעיר החוף השמחה ביותר ברצועה.

יישור שיניים שקוף בנתניה – היתרונות – קרוב לעין קרוב ללב

אז כמו שהתחלנו לספר בתחילת המאמר, את הדרך הישראלית התחילה וויסמייל דווקא בעיר נתניה. בסניף המפואר שבבנייני המשרדים הצמודים לקניון עיר ימים החדש, נהנים משפע של חניה נוחה, נגישות מקסימלית, איכות מתקנים שקשה לתהחרות בה – וכל זה צמוד לבית!

אם אתם נתניינתים, או גרם סמוך למטרופולין השמשי הזה – הרווחתם! אתם מוזמנים לבדיקת התאמה ישירות בסניף נתניה הקרוב והמפנק. ותחשבו על זה ככה, גם במהלך הביקורות בטיפול קרוב זה טוב!

יישור שיניים שקוף בנתניה – היתרונות – חיוך גדול מתאים לכם

יש כאלה שיחקו על הקביעה שלנו אבל לתחושתנו – ערים בקו החוף הן ערים שמחות יותר. הנתנייתים חייכנים, שומרים על הכושר ומשתדלים למצוא את עצמם בסיטואציות חברתיות. כמובן – מדובר בהכללה גסה! אבל גם אם מדובר רק בתחושה של קהל הלקוחות שלנו – מדובר בחווייה מעוררת.

ומה יותר חשוב לשמש ואווירה טוב מחיוך רחב, מלא ומאושר? שום דבר.

לסיכום

נתניה לעד קרובה לליבנו! בית ההולדת של חברת וויסמייל בישראל, מקום של אנשים, של חברה טובה ושל הצלחה שהביאה לפריחה בכל רחבי ישראל. חשוב לשים לב – כשנכנסים לתהליך יישור שיניים שקוף, לא מדובר על שינוי מינורי באורח החיים! מדובר על נדבך בריאותי שחשוב להקפיד עליו, לכבד אותו וגם להחבר אליו ברמה האישית. אז… מוכנים? בואו נצא לדרך!

בדרך (הנכונה) לחיוך המושלם – Wesmile

יישור שיניים שקוף בנתניה
יישור שיניים שקוף בנתניה

אולי יעניין אותכם גם

עששת
ללא קטגוריה

עששת. מה, למה ומה עושים?

מחלת העששת היא אולי המחלה המזוהה ביותר בתחום הבריאות האוראלית. ססמאות לילדים, כיתוב על משחת השיניים, כולנו מכירים את העששת. אבל מה היא בעצם? למה היא מופיעה? ומה עושים?

אודותינו

We Specialize

WeSmile – הרשת הגדולה בישראל ליישור שיניים שקוף, מאפשרת לך להגיע לחיוך המושלם תוך שמירה על איכות חיים מקסימלית.
אצלינו אנו מתמחים ביישור שיניים שקוף, וביישור שקוף בלבד! לא עוד רופא כללי או התמחות בכלל מקצועות השיניים. רק יישור שיניים, רק שקוף, רק הטוב ביותר וע"י היצרנים המובילים בעולם.
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

WeAre Modern

יישור השיניים המתקדם ביותר – הצוות שלנו כולל רופאים שעובדים בשיטות המודרניות ביותר ליישור שיניים שקוף. אנו מבצעים זאת בדגש על התאמה אישית, אכפתיות ומחויבות גבוהה לתוצאות.

את החיבה שלנו לשמירה על הזמן שלכם, תוכלו להרגיש מהרגע הראשון. בשירות דיגיטלי מתקדם, מעקב מיוחד מבית WeSmile בו נזכיר לכם את כל מה שחשוב שלא תשכחו גם ב WhatsApp או בכל דרך שתתאים. הדרך לחיוך המושלם האישי שלכם, היא הדרך שלנו!

WeKeep It Fresh

את הטיפול שלנו אנו עורכים במרפאות המתקדמות ביותר בישראל. בכל המתקנים שלנו תמצאו את מכשור רפואת שיניים החדשני בישראל ובעולם, כמו גם צוות מקצועי רב-תחומי ומגוון.  אם הפן האנושי, המקצועי או הטכנולוגי – יש למה לחכות!

משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

מתקדמים ל-WeSmile – דרך חדשה ליישור שיניים !

שאלות ותשובות

יישור שיניים שקוף, מתאים לכל אחד ובכל גיל. גם לכאלה שניסו בלי הצלחה יישור שיניים מיושן בגיל הנעורים. אנחנו מתמחים בגיל הבוגר 15+, המתאים לתהליך בזכות מבנה לסת שכבר הופך ליציב. התהליך הקל יחסית מאפשר לכל אדם בוגר לא לוותר על סגנון חייו, להרגיש נוח להסתובב בחברה או בעבודה, ולהגיע תוך 12-6 חודשים לחיוך המבוקש. הכול בהתאם לתכנית האישית של המומחים שלנו.

בהחלט! לעולם לא מאוחר מדי להתחיל לחייך לעולם כמו שתמיד רצית. הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו לצד הטיפול האישי המיוחד, מאפשרים גם בגיל הבוגר לעשות את השינוי, בלי תהליכים כירורגיים, בלי לקחת סיכונים, עם התחשבות מלאה בחיי היום יום והתאמה לסגנון החיים.
יישור שיניים שקוף, מתאים כאמור לכולם, מלבד לסובלים מבעיות חניכיים קשות וכרוניות. במקרה כזה, סיכויי ההצלחה של היישור יהיו נמוכים, ונדרש טיפול מקדים ומקיף. לא נמליץ על טיפול למי שלדעתנו מצב הפה, החניכיים או השיניים אינו מבטיח תוצאות מצוינות.

אין מה לדאוג. הטיפול הוא עדין ואינו פולשני באופן כירורגי. בנוסף, גם אין צורך ליטול תרופות מיוחדות העלולות לגרום לאי איזון. יישור שיניים שקוף מתאים גם לחולי לב, סכרת, לחץ דם גבוה, אסתמה ועוד. הטיפול בעייתי רק במקרה של בעיית חניכיים חמורה.

בהחלט. כבר בתום פגישת הייעוץ החינמית, אחרי שעוברים סריקה ראשונה, נוכל להראות לך הדמיה של מצב השיניים שלך - לפני הטיפול ואחרי. כך ניתן להתרשם מראש, כיצד ייראה החיוך שלך בתום 12-6 חודשים, ולקבל החלטה על המשך הדרך.
השיטה שלנו מאפשרת להגיע לתוצאות הרצויות תוך 12-6 חודשים. משך הזמן תלוי כמובן בשני גורמים חשובים: האחד, המצב איתו הגעת והמלצת הרופא המומחה לפי סריקת התלת מימד. השני- מידת ההתמדה והמחויבות שלך לטיפול. מניסיוננו, הקפדה על התהליך תורמת לעמידה ביעד ולתוצאות כמו שרצית.
כן, אנחנו עובדים גם עם Invisalign. עם זאת, אחד היתרונות שלנו הוא שאיננו מוגבלים ליצרן מסויים אלא בוחרים את היצרן הטוב ביותר עבורך ועבור מצב הלסת שלך. הצוות שלנו מנוסה בתחום היישור השקוף, מכיר את השיטות השונות ויודע להתאים לכל אחד את השיטה שמתאימה לו.
הקשתיות עשויות מפוליקרבונט, חומר היפו-אלרגני ידידותי ומאושר רפואית. סוג של פלסטיק ללא BPA, חלק ונוח, למקסימום שקיפות ולתחושה נעימה שאינה מציקה כמו גשר המתכת של פעם.
בזכות פשטות ההרכבה וההסרה של הקשתיות, ניתן בקלות להורידן ולאכול כרגיל. ארוחה ומשקה חם דורשים הסרה של הקשתות, כדי לשמור על איכותן. שתייה קרה אינה מחייבת הסרה.
Wesmile מביאה לישראל בשורה חדשה ואמיתית ההופכת את כל התהליך לשקוף יותר, נוח יותר ומשתלם יותר. זו הדרך היחידה ליהנות מחבילה כוללת, הוליסטית, של טיפול ושרות ברמה הגבוהה ביותר שיש. חוויה אחרת, ידידותית יותר ומשתלמת יותר. רק אנחנו מציעים שילוב של טיפול במרפאות המתקדמות ביותר עם הרופאים האורתודנטים המומחים לנושא, עם ערכת טיפול אישית הנשלחת אליכם הביתה, ועם מערכת דיגיטלית ייחודית שפיתחנו כדי לאפשר קשר ישיר, תמיכה ועזרה 24/7 מכל מקום בארץ ובעולם.
אנחנו מציעים שתי חבילות – פרפקט ואקסלנט – לפי משך הזמן הנדרש לטיפול המתאים לך. הבחירה בחבילה המתאימה לך תיעשה ע"י הרופא/ה שלנו, אך ורק לאחר ביצוע סריקה מתקדמת ובדיקה אישית באחת המרפאות שלנו. אנחנו שואפים לדיוק ולהתאמה אישית, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר.
אין לנו הסדרי תשלום עימם, למעט ביטוחים רפואיים פרטיים הכוללים גם אסתטיקה של השיניים (נשמח לבדוק עבורך!). עם זאת, התמחור ושיטות התשלום הופכות את החבילות שלנו לנגישות ומשתלמות במיוחד.
אנחנו מאפשרים לשלם ב-12 תשלומים בכרטיס אשראי, ללא ריבית וללא הצמדה. בנוסף, נוכל להמליץ על מגוון תוכניות מימון בנקאיות וחוץ בנקאיות. בכל מקרה, מוזמנים לדבר איתנו, כדי שנמצא יחד את הדרך הטובה והמשתלמת.
מניסיון וידע, אנחנו כמובן בטוחים שלא תיתכן אכזבה. השיטה המדויקת מאפשרת לנו לדעת מראש את מסלול הטיפול ולראות מול העיניים, כבר בהדמיה הראשונית, כיצד תיראה התוצאה. בנוסף, אנחנו לרשותך לאורך כל הדרך, עם זמינות גבוהה במרפאה או במערכת הדיגיטלית, כך שלכל בעיה או עיכוב יינתן מענה מלא בהקדם. אנחנו גם יודעים שהצלחת הטיפול תלויה מאד גם במשמעת העצמית של המטופל. אם חלילה, נגיע למסקנה משותפת שקיימים גורמים שאינם מאפשרים לטיפול להצליח – יוחזר מה ששולם עד לאותו שלב.
אנחנו מזמינים אותך, ללא כל התחייבות, לתאם בדיקה ראשונית חינם באחת המרפאות שלנו- עיר ימים נתניה, או קיסריה. שווה להגיע במיוחד, להתרשם, לראות מקרוב את האמצעים המתקדמים שלנו, ולהכיר את הצוות הרפואי והמקצועי שלנו, שיקבל אותך כמובן ב.. חיוך גדול. נשמח לראות אותך >>>

יש לנו כיום מרכזים רפואיים בתל אביב, נתניה, קיסריה וחיפה

WeHave
all the answers

אם לא מצאת תשובה, שאל אותנו.
אנחנו כאן בשבילך!

WeTake you forward

אחרי 50+ שנות יישור שיניים עם ברזלים
חברת WeSmile מציגה מהפיכה המאפשרת ליישר את השיניים תוך שמירה על אורח החיים שלך.
יישור שיניים שקוף, פשוט ונוח, עם חווית שירות יוצאת דופן ותוצאות מנצחות.

מוזמנים לבדיקת התאמה
בלי התחייבות ובלי עלות!

יישור השיניים המתקדם ביותר –
מינימום מפגשים, מקסימום תוצאות!

אנחנו מאמינים בשקיפות ובפשטות.
חבילות החיוך המושלם כוללות:

  1. סריקת תלת ממד ל-100% דיוק
  2. סט של קשתיות שקופות – המותאמות אישית עבורך
  3. מפגשים עם רופא\ת שיניים באחד מה-Dental Medical Centres שלנו, ע"פ תכנית הטיפול
  4. ערכה מיוחדת עם כלל העזרים וההנחיות לטיפול מוצלח
  5. הסרת אבנית
  6. קיבוע בתום התהליך
  7. ליווי ויעוץ 24/7 באמצעות מערכת דיגיטלית מיוחדת
  8. זכאות להלבנת לייזר רפואית – במחיר עלות

הכל כלול בשקיפות מלאה בלי כוכביות או אותיות קטנות.