יישור שיניים שקוף בשנת 2021 – באיזה גיל ולמה

יישור שיניים שקוף בשנת 2021 - באיזה גיל ולמה
באיזה כיל נכון ליישר שיניים? האם יש גיל בו זה לא נכון בכלל? התשובות - מחכות לכם בתוך הכתבה שלנו

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

נכנסתם כי ראיתם את הכותרת: "יישור שיניים שקוף בשנת 2021 – באיזה גיל ולמה" כותרת מרשימה לשאלה מקיפה ורצינית. במאמר הבא ניסינו לעשות קצת סדר בשיקולים השונים אותם אנו שומעים יום-יום מכם, הלקוחות והמתעניינים. חשוב לציין כי רק משום שניתן ליישר שיניים אין בכך בגדר "המלצה" ליישור. כמו כן – אנו מתמקדים ביתרונותיו העקרוניים של היישור השקוף, ולא בשאלה האם ליישר כלל. אם תרצו להתחיל בקצת מידע כללי באשר ל: "מה זה יישור שיניים שקוף" הקישו, ותעברו למאמר קודם בנושא.

יישור שיניים שקוף בשנת 2021 – ילדים ונוער

בדומה לעקרונות רבים הקשורים לשיפור עצמי בשכבות הגיל הצעירות, חשוב מאד לזכור כי האלמנט הפיסי הוא רק חלק מהסיפור. האלמנט הפסיכולוגי קיים, ויש להתחשב בו. אם כן – הצורך ביישור שיניים ככלל הוא צורך רפואי או אסתטי. לדידנו, כדאי להחליט את ההחלטה העקרונית לגבי יישור שיניים שקוף כהחלטה לגבי יישור שיניים ככלל. באם ההחלטה היא ליישר – בשל סיבה רפואית קבועה, או תחושה אסתטית בה יש לטפל – או אז שומה עלינו להחליט האם היישור השקוף הוא הכתובת.

יישור שיניים שקוף – ילדים ונוער – הטוב

היתרון הגדול ליישור שיניים שקוף בגזרה הצעירה – הוא היכולת ליישר שיניים, ולמזער את הפגיעה בביטחון העצמי בשנים קריטיות מעין אלה. לא, לא מדובר בפינוק נערי. יישור השיניים הוא תהליך מורכב, לעיתים מעט כואב, אך חשוב מכל הוא בעל השפעה ממשית על חיי היום יום. אם בחוסר ביטחון כללי, קושי בהגייה ודיקציה מדויקת או כל מורכבות אחרת – שווה להתחשב במחיר הנפשי כמו גם הפיננסי.

תהליך יישור שקוף הוא פשוט, מהיר, נח וכזה שמאפשר לדור הטרי שלנו לצלוח את דרכו במי התיכון הסוערים בשלווה יחסית. ברגעים קריטיים ניתן אף לשלוף את הקשיות. וכן, רגע קריטי עשוי להיות גם צחצוח השיניים היומי שלהם. צחצוח ללא הקשתית שונה בתכלית השינוי מצחצוח "סביב" גשר או "קוביות". ואיך זה נראה? ממש כפי שנשמע. שקוף. אל תוותרו על ההזדמנות לראות קשתית בעצמכם – השקיפות תפתיע אתכם.

יישור שיניים שקוף – ילדים ונוער – הרע

בניגוד לפציינטים בגירים, להם שיקול דעת מלא ואחריות על מעשיהם, יישור שיניים שקוף דורש את תמיכת המטופל בתהליך. ברוב תכניות הטיפול – חובה לעטות את הקשתיות במשך חלק נכבד מהיממה. היכולת להסיר את הקשתית בכל רגע עשויה להפוך לפיתוי בו המטופל הצעיר לא מסוגל לעמוד. אם כן – צעיר בעל איפוק, לגמרי כן. במצב אחר כדאי לשבת ולנהל שיחה רצינית עם מושא הטיפול הפוטנציאלי בטרם היציאה לדרך.

יישור שיניים שקוף בשנת 2021 – בוגרים

אם כן – יישור שיניים שקוף באוכלוסייה צעירה הוא בעל מאפיינים ייחודיים. האתגר המרכזי הוא שיתוף הפעולה של המטופל, כמו גם ההקפדה עליו לאורך זמן. אולם – מה לגבי האוכלוסייה המרכזית (גילאי 18 ועד בגרות מלאה)? האם ניתן להגדיר יתרון או חסרון מהותי? גורם מגדיר כזה או אחר?

יישור שיניים שקוף – בוגרים – הטוב

לפני הקריאה המלאה – במידה ותרצו להתחקות אחר יתרונות היישור השקוף – ריכזנו עבורכם את המאפיינים המרכזיים שבהם בכתבה ייעודית.

אז נכון – אין אפשרות לבודד שאיפה אחת מרכזית בקרב האוכלוסייה המגוונת, לפיה נקבע כי היישור "מתאים במיוחד" לקבוצת גיל זו. אולם – כלל היתרונות עומדים לצידה של שיטת היישור השקוף. במחיר משתלם, תהליך נח, שמירה על אסתטיקה מלאה, ביקורים תכופים פחות אצל רופא השיניים ועוד. בשוק האמריקני – כ40% מכלל יישורי השיניים מבוצעים בשיטה השקופה. ובישראל? בשביל זה אנחנו כאן.

יישור שיניים שקוף – בוגרים – הרע

לא הכל הוא יתרון אחד רציף. גם בשיטת היישור השקוף ניתן לאבחן בעיות וחסרונות לעומת שיטות יישור שיניים אחרות. לטעמינו – החיסרון העיקרי הוא פרמטר המחיר. תהליך היישור השקוף דורש התמחות ככל תהליך רפואי אחר. אולם בניגוד למשאבי מומחיות בלבד – יישור שקוף מקצועי דורש מעטפת ציוד מודרני, מקצועי ויקר. כפועל יוצא – הצעות המחיר הסטנדרטיות בשוק יישור השיניים יהיו יקרות בהרבה מהליך יישור מיושן.

אבל – זו אחת הסיבות לשמה קמה Wesmile. פרמטר ההתמחות שלנו והעבודה הרציפה המאסיבית ביותר בישראל בתחום יישור השיניים השקוף – מאפשרת לנו לספק לכם מחירים תחרותיים ונוחים, ובכך לסייע בהחלטה הקשה שעומדת בפני כל פציינט בתחילת הדרך.

יישור שיניים שקוף בשנת 2021 – גיל הזהב

גם באוכלוסייה זו – השאלה הגדולה היא הקונספציה. האם "יישור שיניים שקוף מתאים לי גם בגילי" היא השאלה החוזרת על עצמה. מתברר (משיח עם לקוחות) כי קיימת מעין "אמונה" כי הלסת בגיל מתקדם לא מתאימה ליישור. אם כן – נשמח לבשר לכם שכן, גם קבוצת גיל מבוגרת עשויה להתאים ליישור שיניים שקוף.

יישור שיניים שקוף – גיל הזהב – הטוב

אם כן לפני הכל – הטוב לטעמינו הוא הפינוק שמלווה את התהליך. אוכלוסייה בוגרת מגיעה לשנים הבוגרות בבשלות טיפולית. כזו המבינה איכות, כזו הגורסת כי טיפול רפואי איננו גזרה ועונש, אלא כורח יום יומי שיש לקבל ולחיות לצידו בצורה הרמונית לאורך שנים רבות.

ברור כי פציינטים שכאלה משתפים פעולה באופן מעולה. שגרת הטיפול של היישור השקוף היא מהפשוטות יותר שבהליכים רפואיים הנפוצים בגיל מתקדם. המדובר בתהליך א-חודרני, פשוט לתפעול, נוח בשגרה היום יומית, וכזה שלא יביך אותם בגיל המתקדם אליו הגיעו.

יישור שיניים שקוף – גיל הזהב – הרע

ככל תהליך מודרני, מאופיין תהליך היישור השקוף בהתנהלות ואופי מודרני יותר. לעתים עשויים פציינטים לבחור בתהליך היישור השקוף אולם המערכת הקולטת אותם לא מוכשרת בתפעול קהל בוגר יחסית, רק משום שלא נתקלה בו מספיק פעמים בעבר.

בתהליך השקוף חשוב לסגל הרגלים, להסיר ולהשיב את הקשתיות, חשוב מאד שלא לאבד או לשכוח אותן במהלך היום והלילה וכיוצא בזאת. אם כן – חשוב כי תפעלו במסגרת מקצועית, כזו הערוכה לסייע ולטפל בכל קבוצת גיל, באופן המותאם אליה.

לסיכום

יישור שיניים שקוף בשנת 2021 הוא תהליך איכותי, מקצועי וכזה לו יתרונות וחסרונות בכל קבוצת גיל. אז נכון – לא חילקנו פה תשובות חד משמעיות אבל אנחנו מאמינים שאת מטרת אספקת הסקירה הרחבה הגשמנו. במידה ויש לכם עוד שאלות – אל תהססו לפנות ישירות אלינו והצוות המקצועי יעמוד לשירותכם בנפש חפיצה וחיוך רחב.

יישור שיניים שקוף בשנת 2021 - באיזה גיל ולמה
יישור שיניים שקוף בשנת 2021 – באיזה גיל ולמה

אולי יעניין אותכם גם

עששת
ללא קטגוריה

עששת. מה, למה ומה עושים?

מחלת העששת היא אולי המחלה המזוהה ביותר בתחום הבריאות האוראלית. ססמאות לילדים, כיתוב על משחת השיניים, כולנו מכירים את העששת. אבל מה היא בעצם? למה היא מופיעה? ומה עושים?

אודותינו

We Specialize

WeSmile – הרשת הגדולה בישראל ליישור שיניים שקוף, מאפשרת לך להגיע לחיוך המושלם תוך שמירה על איכות חיים מקסימלית.
אצלינו אנו מתמחים ביישור שיניים שקוף, וביישור שקוף בלבד! לא עוד רופא כללי או התמחות בכלל מקצועות השיניים. רק יישור שיניים, רק שקוף, רק הטוב ביותר וע"י היצרנים המובילים בעולם.
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

WeAre Modern

יישור השיניים המתקדם ביותר – הצוות שלנו כולל רופאים שעובדים בשיטות המודרניות ביותר ליישור שיניים שקוף. אנו מבצעים זאת בדגש על התאמה אישית, אכפתיות ומחויבות גבוהה לתוצאות.

את החיבה שלנו לשמירה על הזמן שלכם, תוכלו להרגיש מהרגע הראשון. בשירות דיגיטלי מתקדם, מעקב מיוחד מבית WeSmile בו נזכיר לכם את כל מה שחשוב שלא תשכחו גם ב WhatsApp או בכל דרך שתתאים. הדרך לחיוך המושלם האישי שלכם, היא הדרך שלנו!

WeKeep It Fresh

את הטיפול שלנו אנו עורכים במרפאות המתקדמות ביותר בישראל. בכל המתקנים שלנו תמצאו את מכשור רפואת שיניים החדשני בישראל ובעולם, כמו גם צוות מקצועי רב-תחומי ומגוון.  אם הפן האנושי, המקצועי או הטכנולוגי – יש למה לחכות!

משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

מתקדמים ל-WeSmile – דרך חדשה ליישור שיניים !

שאלות ותשובות

יישור שיניים שקוף, מתאים לכל אחד ובכל גיל. גם לכאלה שניסו בלי הצלחה יישור שיניים מיושן בגיל הנעורים. אנחנו מתמחים בגיל הבוגר 15+, המתאים לתהליך בזכות מבנה לסת שכבר הופך ליציב. התהליך הקל יחסית מאפשר לכל אדם בוגר לא לוותר על סגנון חייו, להרגיש נוח להסתובב בחברה או בעבודה, ולהגיע תוך 12-6 חודשים לחיוך המבוקש. הכול בהתאם לתכנית האישית של המומחים שלנו.

בהחלט! לעולם לא מאוחר מדי להתחיל לחייך לעולם כמו שתמיד רצית. הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו לצד הטיפול האישי המיוחד, מאפשרים גם בגיל הבוגר לעשות את השינוי, בלי תהליכים כירורגיים, בלי לקחת סיכונים, עם התחשבות מלאה בחיי היום יום והתאמה לסגנון החיים.
יישור שיניים שקוף, מתאים כאמור לכולם, מלבד לסובלים מבעיות חניכיים קשות וכרוניות. במקרה כזה, סיכויי ההצלחה של היישור יהיו נמוכים, ונדרש טיפול מקדים ומקיף. לא נמליץ על טיפול למי שלדעתנו מצב הפה, החניכיים או השיניים אינו מבטיח תוצאות מצוינות.

אין מה לדאוג. הטיפול הוא עדין ואינו פולשני באופן כירורגי. בנוסף, גם אין צורך ליטול תרופות מיוחדות העלולות לגרום לאי איזון. יישור שיניים שקוף מתאים גם לחולי לב, סכרת, לחץ דם גבוה, אסתמה ועוד. הטיפול בעייתי רק במקרה של בעיית חניכיים חמורה.

בהחלט. כבר בתום פגישת הייעוץ החינמית, אחרי שעוברים סריקה ראשונה, נוכל להראות לך הדמיה של מצב השיניים שלך - לפני הטיפול ואחרי. כך ניתן להתרשם מראש, כיצד ייראה החיוך שלך בתום 12-6 חודשים, ולקבל החלטה על המשך הדרך.
השיטה שלנו מאפשרת להגיע לתוצאות הרצויות תוך 12-6 חודשים. משך הזמן תלוי כמובן בשני גורמים חשובים: האחד, המצב איתו הגעת והמלצת הרופא המומחה לפי סריקת התלת מימד. השני- מידת ההתמדה והמחויבות שלך לטיפול. מניסיוננו, הקפדה על התהליך תורמת לעמידה ביעד ולתוצאות כמו שרצית.
כן, אנחנו עובדים גם עם Invisalign. עם זאת, אחד היתרונות שלנו הוא שאיננו מוגבלים ליצרן מסויים אלא בוחרים את היצרן הטוב ביותר עבורך ועבור מצב הלסת שלך. הצוות שלנו מנוסה בתחום היישור השקוף, מכיר את השיטות השונות ויודע להתאים לכל אחד את השיטה שמתאימה לו.
הקשתיות עשויות מפוליקרבונט, חומר היפו-אלרגני ידידותי ומאושר רפואית. סוג של פלסטיק ללא BPA, חלק ונוח, למקסימום שקיפות ולתחושה נעימה שאינה מציקה כמו גשר המתכת של פעם.
בזכות פשטות ההרכבה וההסרה של הקשתיות, ניתן בקלות להורידן ולאכול כרגיל. ארוחה ומשקה חם דורשים הסרה של הקשתות, כדי לשמור על איכותן. שתייה קרה אינה מחייבת הסרה.
Wesmile מביאה לישראל בשורה חדשה ואמיתית ההופכת את כל התהליך לשקוף יותר, נוח יותר ומשתלם יותר. זו הדרך היחידה ליהנות מחבילה כוללת, הוליסטית, של טיפול ושרות ברמה הגבוהה ביותר שיש. חוויה אחרת, ידידותית יותר ומשתלמת יותר. רק אנחנו מציעים שילוב של טיפול במרפאות המתקדמות ביותר עם הרופאים האורתודנטים המומחים לנושא, עם ערכת טיפול אישית הנשלחת אליכם הביתה, ועם מערכת דיגיטלית ייחודית שפיתחנו כדי לאפשר קשר ישיר, תמיכה ועזרה 24/7 מכל מקום בארץ ובעולם.
אנחנו מציעים שתי חבילות – פרפקט ואקסלנט – לפי משך הזמן הנדרש לטיפול המתאים לך. הבחירה בחבילה המתאימה לך תיעשה ע"י הרופא/ה שלנו, אך ורק לאחר ביצוע סריקה מתקדמת ובדיקה אישית באחת המרפאות שלנו. אנחנו שואפים לדיוק ולהתאמה אישית, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר.
אין לנו הסדרי תשלום עימם, למעט ביטוחים רפואיים פרטיים הכוללים גם אסתטיקה של השיניים (נשמח לבדוק עבורך!). עם זאת, התמחור ושיטות התשלום הופכות את החבילות שלנו לנגישות ומשתלמות במיוחד.
אנחנו מאפשרים לשלם ב-12 תשלומים בכרטיס אשראי, ללא ריבית וללא הצמדה. בנוסף, נוכל להמליץ על מגוון תוכניות מימון בנקאיות וחוץ בנקאיות. בכל מקרה, מוזמנים לדבר איתנו, כדי שנמצא יחד את הדרך הטובה והמשתלמת.
מניסיון וידע, אנחנו כמובן בטוחים שלא תיתכן אכזבה. השיטה המדויקת מאפשרת לנו לדעת מראש את מסלול הטיפול ולראות מול העיניים, כבר בהדמיה הראשונית, כיצד תיראה התוצאה. בנוסף, אנחנו לרשותך לאורך כל הדרך, עם זמינות גבוהה במרפאה או במערכת הדיגיטלית, כך שלכל בעיה או עיכוב יינתן מענה מלא בהקדם. אנחנו גם יודעים שהצלחת הטיפול תלויה מאד גם במשמעת העצמית של המטופל. אם חלילה, נגיע למסקנה משותפת שקיימים גורמים שאינם מאפשרים לטיפול להצליח – יוחזר מה ששולם עד לאותו שלב.
אנחנו מזמינים אותך, ללא כל התחייבות, לתאם בדיקה ראשונית חינם באחת המרפאות שלנו- עיר ימים נתניה, או קיסריה. שווה להגיע במיוחד, להתרשם, לראות מקרוב את האמצעים המתקדמים שלנו, ולהכיר את הצוות הרפואי והמקצועי שלנו, שיקבל אותך כמובן ב.. חיוך גדול. נשמח לראות אותך >>>

יש לנו כיום מרכזים רפואיים בתל אביב, נתניה, קיסריה וחיפה

WeHave
all the answers

אם לא מצאת תשובה, שאל אותנו.
אנחנו כאן בשבילך!

WeTake you forward

אחרי 50+ שנות יישור שיניים עם ברזלים
חברת WeSmile מציגה מהפיכה המאפשרת ליישר את השיניים תוך שמירה על אורח החיים שלך.
יישור שיניים שקוף, פשוט ונוח, עם חווית שירות יוצאת דופן ותוצאות מנצחות.

מוזמנים לבדיקת התאמה
בלי התחייבות ובלי עלות!

יישור השיניים המתקדם ביותר –
מינימום מפגשים, מקסימום תוצאות!

אנחנו מאמינים בשקיפות ובפשטות.
חבילות החיוך המושלם כוללות:

  1. סריקת תלת ממד ל-100% דיוק
  2. סט של קשתיות שקופות – המותאמות אישית עבורך
  3. מפגשים עם רופא\ת שיניים באחד מה-Dental Medical Centres שלנו, ע"פ תכנית הטיפול
  4. ערכה מיוחדת עם כלל העזרים וההנחיות לטיפול מוצלח
  5. הסרת אבנית
  6. קיבוע בתום התהליך
  7. ליווי ויעוץ 24/7 באמצעות מערכת דיגיטלית מיוחדת
  8. זכאות להלבנת לייזר רפואית – במחיר עלות

הכל כלול בשקיפות מלאה בלי כוכביות או אותיות קטנות.