6577*

באיזה גיל כדאי לבצע יישור שיניים שקוף ולמה?

יישור שיניים שקוף בשנת 2021 - באיזה גיל ולמה
באיזה גיל נכון ליישר שיניים? האם יש גיל בו זה לא נכון בכלל? התשובות - מחכות לכם בתוך הכתבה שלנו

במאמר הבא ניסינו לעשות קצת סדר בשיקולים השונים אותם אנו שומעים יום-יום מכם, הלקוחות והמתעניינים. חשוב לציין כי רק משום שניתן ליישר שיניים אין בכך בגדר "המלצה" ליישור. כמו כן – אנו מתמקדים ביתרונותיו העקרוניים של היישור השקוף, ולא בשאלה האם ליישר כלל. אם תרצו להתחיל בקצת מידע כללי באשר ל: "מה זה יישור שיניים שקוף" הקישו, ותעברו למאמר קודם בנושא.

יישור שיניים שקוף – ילדים ונוער

בדומה לעקרונות רבים הקשורים לשיפור עצמי בשכבות הגיל הצעירות, חשוב מאד לזכור כי האלמנט הפיסי הוא רק חלק מהסיפור. האלמנט הפסיכולוגי קיים, ויש להתחשב בו. אם כן – הצורך ביישור שיניים ככלל הוא צורך רפואי או אסתטי. לדידנו, כדאי להחליט את ההחלטה העקרונית לגבי יישור שיניים שקוף כהחלטה לגבי יישור שיניים ככלל. באם ההחלטה היא ליישר – בשל סיבה רפואית קבועה, או תחושה אסתטית בה יש לטפל – או אז שומה עלינו להחליט האם היישור השקוף הוא הכתובת.

ילדים ונוער – הטוב

היתרון הגדול ליישור שיניים שקוף בגזרה הצעירה – הוא היכולת ליישר שיניים, ולמזער את הפגיעה בביטחון העצמי בשנים קריטיות מעין אלה. לא, לא מדובר בפינוק נערי. יישור השיניים הוא תהליך מורכב, לעיתים מעט כואב, אך חשוב מכל הוא בעל השפעה ממשית על חיי היום יום. אם בחוסר ביטחון כללי, קושי בהגייה ודיקציה מדויקת או כל מורכבות אחרת – שווה להתחשב במחיר הנפשי כמו גם הפיננסי.

תהליך יישור שקוף הוא פשוט, מהיר, נח וכזה שמאפשר לדור הטרי שלנו לצלוח את דרכו במי התיכון הסוערים בשלווה יחסית. ברגעים קריטיים ניתן אף לשלוף את הקשיות. וכן, רגע קריטי עשוי להיות גם צחצוח השיניים היומי שלהם. צחצוח ללא הקשתית שונה בתכלית השינוי מצחצוח סביב גשר או "קוביות". ואיך זה נראה? ממש כפי שנשמע. שקוף. אל תוותרו על ההזדמנות לראות קשתית בעצמכם – השקיפות תפתיע אתכם.

ילדים ונוער – הרע

בניגוד לפציינטים בגירים, להם שיקול דעת מלא ואחריות על מעשיהם, יישור שיניים שקוף דורש את תמיכת המטופל בתהליך. ברוב תכניות הטיפול – חובה לעטות את הקשתיות במשך חלק נכבד מהיממה. היכולת להסיר את הקשתית בכל רגע עשויה להפוך לפיתוי בו המטופל הצעיר לא מסוגל לעמוד. אם כן – צעיר בעל איפוק, לגמרי כן. במצב אחר כדאי לשבת ולנהל שיחה רצינית עם מושא הטיפול הפוטנציאלי בטרם היציאה לדרך.

יישור שיניים שקוף – בוגרים

אם כן – יישור שיניים שקוף באוכלוסייה צעירה הוא בעל מאפיינים ייחודיים. האתגר המרכזי הוא שיתוף הפעולה של המטופל, כמו גם ההקפדה עליו לאורך זמן. אולם – מה לגבי האוכלוסייה המרכזית (גילאי 18 ועד בגרות מלאה)? האם ניתן להגדיר יתרון או חסרון מהותי? גורם מגדיר כזה או אחר?

בוגרים – הטוב

אז נכון – אין אפשרות לבודד שאיפה אחת מרכזית בקרב האוכלוסייה המגוונת, לפיה נקבע כי היישור "מתאים במיוחד" לקבוצת גיל זו. אולם – כלל היתרונות עומדים לצידה של שיטת היישור השקוף. במחיר משתלם, תהליך נח, שמירה על אסתטיקה מלאה, ביקורים תכופים פחות אצל רופא השיניים ועוד. בשוק האמריקני – כ40% מכלל יישורי השיניים מבוצעים בשיטה השקופה. ובישראל? בשביל זה אנחנו כאן.

בוגרים – הרע

לא הכל הוא יתרון אחד רציף. גם בשיטת היישור השקוף ניתן לאבחן בעיות וחסרונות לעומת שיטות יישור שיניים אחרות. לטעמינו – החיסרון העיקרי הוא פרמטר המחיר. תהליך היישור השקוף דורש התמחות ככל תהליך רפואי אחר. אולם בניגוד למשאבי מומחיות בלבד – יישור שקוף מקצועי דורש מעטפת ציוד מודרני, מקצועי ויקר. כפועל יוצא – הצעות המחיר הסטנדרטיות בשוק יישור השיניים יהיו יקרות בהרבה מהליך יישור מיושן.

אבל – זו אחת הסיבות לשמה קמה Wesmile. פרמטר ההתמחות שלנו והעבודה הרציפה המאסיבית ביותר בישראל בתחום יישור השיניים השקוף – מאפשרת לנו לספק לכם מחירים תחרותיים ונוחים, ובכך לסייע בהחלטה הקשה שעומדת בפני כל פציינט בתחילת הדרך.

יישור שיניים שקוף – גיל הזהב

גם באוכלוסייה זו – השאלה הגדולה היא הקונספציה. האם "יישור שיניים שקוף מתאים לי גם בגילי" היא השאלה החוזרת על עצמה. מתברר (משיח עם לקוחות) כי קיימת מעין "אמונה" כי הלסת בגיל מתקדם לא מתאימה ליישור. אם כן – נשמח לבשר לכם שכן, גם קבוצת גיל מבוגרת עשויה להתאים ליישור שיניים שקוף.

גיל הזהב – הטוב

אם כן לפני הכל – הטוב לטעמינו הוא הפינוק שמלווה את התהליך. אוכלוסייה בוגרת מגיעה לשנים הבוגרות בבשלות טיפולית. כזו המבינה איכות, כזו הגורסת כי טיפול רפואי איננו גזרה ועונש, אלא כורח יום יומי שיש לקבל ולחיות לצידו בצורה הרמונית לאורך שנים רבות.

ברור כי פציינטים שכאלה משתפים פעולה באופן מעולה. שגרת הטיפול של היישור השקוף היא מהפשוטות יותר שבהליכים רפואיים הנפוצים בגיל מתקדם. המדובר בתהליך א-חודרני, פשוט לתפעול, נוח בשגרה היום יומית, וכזה שלא יביך אותם בגיל המתקדם אליו הגיעו.

גיל הזהב – הרע

ככל תהליך מודרני, מאופיין תהליך היישור השקוף בהתנהלות ואופי מודרני יותר. לעתים עשויים פציינטים לבחור בתהליך היישור השקוף אולם המערכת הקולטת אותם לא מוכשרת בתפעול קהל בוגר יחסית, רק משום שלא נתקלה בו מספיק פעמים בעבר.

בתהליך השקוף חשוב לסגל הרגלים, להסיר ולהשיב את הקשתיות, חשוב מאד שלא לאבד או לשכוח אותן במהלך היום והלילה וכיוצא בזאת. אם כן – חשוב כי תפעלו במסגרת מקצועית, כזו הערוכה לסייע ולטפל בכל קבוצת גיל, באופן המותאם אליה.

לסיכום

יישור שיניים שקוף הוא תהליך איכותי, מקצועי וכזה לו יתרונות וחסרונות בכל קבוצת גיל. אז נכון – לא חילקנו פה תשובות חד משמעיות אבל אנחנו מאמינים שאת מטרת אספקת הסקירה הרחבה הגשמנו. במידה ויש לכם עוד שאלות – אל תהססו לפנות ישירות אלינו והצוות המקצועי יעמוד לשירותכם בנפש חפיצה וחיוך רחב.

יישור שיניים שקוף בשנת 2021 - באיזה גיל ולמה
יישור שיניים שקוף בשנת 2021 – באיזה גיל ולמה

אולי יעניין אותכם גם

אנחנו אוהבים לראות את החיוך שלך

תגידו ביי ביי לגשר הברזלים הישן ותכירו את WE SMILE
השיטה המהפכנית ליישור שיניים שקוף מבלי שאך אחד ייראה!
הקשתיות השקופות מאפשרות לשמור על אורח חיים שגרתי ומעניקות תוצאות מדהימות בתוך פרק זמן קצר.

מוכנים להחזיר את החיוך לפנים?

לבדיקת התאמה ללא עלות
רוצים לקבל הטבה מסמיילי?

(העוזרת החכמה שלנו בוואצאפ)

השאירו את המספר שלכם וקבלו הודעה מיידית!
התחלת שיחה
לייעוץ ב-WhatsApp
היי 👋
אנחנו פה כדי לעזור