יישור שיניים שקוף בתל אביב

יישור שיניים שקוף תל אביב
אחח תל אביב - העיר הלבנה. עיר ללא הפסקה. עיר הטרנד. אז איך היא מסייעת או מפריעה ליישור שיניים? התשוובת בפנים

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

יישור שיניים שקוף תל אביב – איזו כותרת! העיר הלבנה. העיר ללא הפסקה. המקום בו הכל קורה, וגם אם העפת מבט לשניה, יכול להיות שכבר קרה משהו ופספסת. למה בעצם שווה להשקיע כתבה רק ביישור שיניים בעיר תל אביב? יש לנו המון גאווה ישראלית, אבל את הייחוד של תל אביב אי אפשר להכחיש. הנה כתבונת שתגרום לכם להרגיש את ההבדל בין תל אביב לכל מקום אחר… זו כמובן בהנחה שאתם לא מרגישים כך כבר עכשיו.

בעיר הטרנד – נוטים לשפוט הכל על פי הטרנד. מה נכון עכשיו, מה חם כרגע… מה הדרך הנכונה ביותר ללכת בה? אצל מי נכון לעשות כל דבר… בתוך כל הרעש הלבן הזה (סליחה על משחק המילים… לא יכולנו להתאפק), אנחנו פה בשביל לספק פוקוס. מדובר ביישור השיניים שלכם, בהמשך החיים שלכם, בחיוך שתראו בכל יום במראה. ובנושא הזה כדאי לשים לב יותר להמלצות מקצועיות, ופחות לטרנדיות חולפת.

את הדעה הכללית שלנו לגבי יישור שיניים שקוף תוכלו למצוא בעמוד שלנו: "יישור שיניים שקוף". לגבי העיר תל אביב והדגש המיוחד עליה? רק פה. מוכנים? שימו בגדי ים ויצאנו אל העיר.

יישור שיניים שקוף תל אביב – ממה להזהר

בעיר בה כולנו מתנהלים אחר הריגוש הבא – חשוב לזכור שיישור שיניים, הוא אמנם נושא הנוגע לנראות שלנו, אמנם מרגיש קצת כמו Lifestyle – אבל בפועל מדובר על נושא רפואי בריאותי וחשוב. למה זה משנה? כי בניגוד למקעקע או מעצבת המוליכים כרגע את השוק, לטרנד אין קשר באשר לאיכות הטיפול. אז?

לכו על מה שחשוב באמת!

יישור שיניים שקוף תל אביב – ממה להזהר – מודעות פייסבוק

אז אנחנו משוטטים לנו בפייסבוק ופתאום- מודעה מזנקת. למודעות האלה קוראים מודעות Push והמטרה שבהן היא להכנס אל תוך התודעה, ומשם אל הרצונות שלנו. ולמה זה בעייתי?

אז זהו – שבדרך כלל אין פה שום בעיה. מדובר באמצעי פרסום לגיטימי ומוצלח, שמאפשר לבעלי העסקים להביא אלינו ערכים או הצעות עליהם לא חשבנו, ומנגד משאירה בידינו את זכות הבחירה. אבל במקרה הרפואי – מודעה מעוצבת היטב, לא אומרת בשום אופן שמדובר ברופא מוכשר, בגוף רציני או ב"אבא ואמא" כמו שאתם מחפשים.

אז מה עושים? חוקרים! דברו עם אותו מפרסם, שאלו שאלות נכונות, נסו להבין את העלות, את התהליך, שפטו את מתקני המרפאה ואת הדומיננטיות והניסיון של הרופא המטפל, בטכניקה אותה בחרתם. אין שום בעיה עם שיווק דנטלי – אבל חשוב לוודא את התדמית אליה נחשפנו.

יישור שיניים שקוף תל אביב – ממה להזהר – החיים חשובים מהטיפול

בנושא אחר – נראה תמיד שהשגרה התל אביבית שוחקת את הדיירים אל הקרקע. עוד סרט, עוד עבודה, עוד פאב, עוד מועדון עוד עוד עוד… אם אתם תל אביבים אתם בטח מתחברים לתחושה. בשיטה השקופה ליישור, הבעיה הופכת למורכבת אף יותר משום שהיא דורשת משמעת עצמית גבוהה, כמו גם הקפדה על מועדי ביקור שנקבעו מראש.

אז למה זה חשוב? כי גם אם אתם עמוסים מאד, גם אם אין לכם את האנרגיה, גם אם יש לכם אימון כושר או פגישה עם חברות בים שממש חמקה מהזכרון – הקפדה על הליך היישור השקוף כמו גם על נקודות הביקורת בו הם אקוטיים ולא משהו ששווה להזניח.

יישור שיניים שקוף תל אביב – ממה להזהר – שגרה דנטאלית טרום שינה

2 בלילה (בלשון הרחוב הרווחת), 3 לפנות בוקר או כל שעה מאורחת אחרת – היא פיתוי מהותי לקיצורי דרך. גם אם חזרתם גמורים מבילוי, עייפים מיום של שמש בים או שאתם בעיצומה של מסיבה עם חברים – לפני השינה חייבים להקפיד על רוטינה דנטלית. לנקות את השיניים ואת הקשתיות, לדייק, להשקיע! אין דרך סביב הנושא ואין תחתיו, זו האחריות שלכם!

יישור שיניים שקוף תל אביב – מה עם יתרונות?

אז רגע- תל אביב היא עיר העששת? עיר החטאים הדנטאליים? קשה עד בלתי אפשרי להקפיד בתל אביב? התשובה לכל הנ"ל היא כמובן לא. בתל אביב יש פיתויים מיוחדים בדומה לייתרונות הטמונים בחובה. אילו יתרונות אתם שואלים? אז אספנו כמה…

יישור שיניים שקוף תל אביב – היתרונות – כל מה שחדש הוא פה

אתם יודעים, אנחנו יודעים, וגם ראש עיריית ירושלים יודע בעצמו גם אם לא יודה בכך – תל אביב היא המגה מטרופולין שלנו במדינת ישראל. נכון – עיר הבירה ירושלים. נכון – בחיפה יש גם חוף וגם נמל מקדמת דנא, אבל האמת היא שכל מה שחדש וחזק מתחיל בתל אביב, ורוב החברות המצליחות יקבעו בה את משכנן או לכל הפחות ייצוג משרדי כלשהו.

אז אם אתם בוחנים יכולת חדשה, חדישה או בכלל משהו מודרני ומרגש, יש סיבה טובה להניח שתל אביב מחכה שם בדיוק בשבילכם.

יישור שיניים שקוף תל אביב – היתרונות – יש Wesmile קרוב לבית!

כן – גם היום תוכלו להתקבל לתהליך היישור השקוף שלנו בתל אביב, בסניף רמת החייל. נגלה למיטיבי לכת שבקרוב יושק בית Wesmile, גם הוא בעיר תל אביב. בעיר ללא הפסקה – תקבלו שירות ברמה הגבוהה ביותר, במתקנים רפואיים Top of the line, ובגישה שאתם כל כך אוהבים. אנחנו פה – בשבילכם.

לסיכום

העיר תל אביב היא עיר מיוחדת. כדברי השיר "היא לא דומה, לאף אחת אחרת". גם אנחנו מרגישים כך, וככזו אנו שמים מבטחנו בקדמה, בכח הנעורים ובחיוך גדול – הכל יהיה בסדר, הכל יהיה פנאן. בחרנו לחשוף גם את הצד המורכב בעיר תל אביב בהקשר הדנטלי. ולמה? כי חשובה לנו ההצלחה שלכם, יותר מכל דבר אחר.

בדרך (הנכונה) לחיוך המושלם – Wesmile

יישור שיניים שקוף תל אביב
יישור שיניים שקוף תל אביב

אולי יעניין אותכם גם

עששת
ללא קטגוריה

עששת. מה, למה ומה עושים?

מחלת העששת היא אולי המחלה המזוהה ביותר בתחום הבריאות האוראלית. ססמאות לילדים, כיתוב על משחת השיניים, כולנו מכירים את העששת. אבל מה היא בעצם? למה היא מופיעה? ומה עושים?

אודותינו

We Specialize

WeSmile – הרשת הגדולה בישראל ליישור שיניים שקוף, מאפשרת לך להגיע לחיוך המושלם תוך שמירה על איכות חיים מקסימלית.
אצלינו אנו מתמחים ביישור שיניים שקוף, וביישור שקוף בלבד! לא עוד רופא כללי או התמחות בכלל מקצועות השיניים. רק יישור שיניים, רק שקוף, רק הטוב ביותר וע"י היצרנים המובילים בעולם.
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

WeAre Modern

יישור השיניים המתקדם ביותר – הצוות שלנו כולל רופאים שעובדים בשיטות המודרניות ביותר ליישור שיניים שקוף. אנו מבצעים זאת בדגש על התאמה אישית, אכפתיות ומחויבות גבוהה לתוצאות.

את החיבה שלנו לשמירה על הזמן שלכם, תוכלו להרגיש מהרגע הראשון. בשירות דיגיטלי מתקדם, מעקב מיוחד מבית WeSmile בו נזכיר לכם את כל מה שחשוב שלא תשכחו גם ב WhatsApp או בכל דרך שתתאים. הדרך לחיוך המושלם האישי שלכם, היא הדרך שלנו!

WeKeep It Fresh

את הטיפול שלנו אנו עורכים במרפאות המתקדמות ביותר בישראל. בכל המתקנים שלנו תמצאו את מכשור רפואת שיניים החדשני בישראל ובעולם, כמו גם צוות מקצועי רב-תחומי ומגוון.  אם הפן האנושי, המקצועי או הטכנולוגי – יש למה לחכות!

משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

מתקדמים ל-WeSmile – דרך חדשה ליישור שיניים !

שאלות ותשובות

יישור שיניים שקוף, מתאים לכל אחד ובכל גיל. גם לכאלה שניסו בלי הצלחה יישור שיניים מיושן בגיל הנעורים. אנחנו מתמחים בגיל הבוגר 15+, המתאים לתהליך בזכות מבנה לסת שכבר הופך ליציב. התהליך הקל יחסית מאפשר לכל אדם בוגר לא לוותר על סגנון חייו, להרגיש נוח להסתובב בחברה או בעבודה, ולהגיע תוך 12-6 חודשים לחיוך המבוקש. הכול בהתאם לתכנית האישית של המומחים שלנו.

בהחלט! לעולם לא מאוחר מדי להתחיל לחייך לעולם כמו שתמיד רצית. הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו לצד הטיפול האישי המיוחד, מאפשרים גם בגיל הבוגר לעשות את השינוי, בלי תהליכים כירורגיים, בלי לקחת סיכונים, עם התחשבות מלאה בחיי היום יום והתאמה לסגנון החיים.
יישור שיניים שקוף, מתאים כאמור לכולם, מלבד לסובלים מבעיות חניכיים קשות וכרוניות. במקרה כזה, סיכויי ההצלחה של היישור יהיו נמוכים, ונדרש טיפול מקדים ומקיף. לא נמליץ על טיפול למי שלדעתנו מצב הפה, החניכיים או השיניים אינו מבטיח תוצאות מצוינות.

אין מה לדאוג. הטיפול הוא עדין ואינו פולשני באופן כירורגי. בנוסף, גם אין צורך ליטול תרופות מיוחדות העלולות לגרום לאי איזון. יישור שיניים שקוף מתאים גם לחולי לב, סכרת, לחץ דם גבוה, אסתמה ועוד. הטיפול בעייתי רק במקרה של בעיית חניכיים חמורה.

בהחלט. כבר בתום פגישת הייעוץ החינמית, אחרי שעוברים סריקה ראשונה, נוכל להראות לך הדמיה של מצב השיניים שלך - לפני הטיפול ואחרי. כך ניתן להתרשם מראש, כיצד ייראה החיוך שלך בתום 12-6 חודשים, ולקבל החלטה על המשך הדרך.
השיטה שלנו מאפשרת להגיע לתוצאות הרצויות תוך 12-6 חודשים. משך הזמן תלוי כמובן בשני גורמים חשובים: האחד, המצב איתו הגעת והמלצת הרופא המומחה לפי סריקת התלת מימד. השני- מידת ההתמדה והמחויבות שלך לטיפול. מניסיוננו, הקפדה על התהליך תורמת לעמידה ביעד ולתוצאות כמו שרצית.
כן, אנחנו עובדים גם עם Invisalign. עם זאת, אחד היתרונות שלנו הוא שאיננו מוגבלים ליצרן מסויים אלא בוחרים את היצרן הטוב ביותר עבורך ועבור מצב הלסת שלך. הצוות שלנו מנוסה בתחום היישור השקוף, מכיר את השיטות השונות ויודע להתאים לכל אחד את השיטה שמתאימה לו.
הקשתיות עשויות מפוליקרבונט, חומר היפו-אלרגני ידידותי ומאושר רפואית. סוג של פלסטיק ללא BPA, חלק ונוח, למקסימום שקיפות ולתחושה נעימה שאינה מציקה כמו גשר המתכת של פעם.
בזכות פשטות ההרכבה וההסרה של הקשתיות, ניתן בקלות להורידן ולאכול כרגיל. ארוחה ומשקה חם דורשים הסרה של הקשתות, כדי לשמור על איכותן. שתייה קרה אינה מחייבת הסרה.
Wesmile מביאה לישראל בשורה חדשה ואמיתית ההופכת את כל התהליך לשקוף יותר, נוח יותר ומשתלם יותר. זו הדרך היחידה ליהנות מחבילה כוללת, הוליסטית, של טיפול ושרות ברמה הגבוהה ביותר שיש. חוויה אחרת, ידידותית יותר ומשתלמת יותר. רק אנחנו מציעים שילוב של טיפול במרפאות המתקדמות ביותר עם הרופאים האורתודנטים המומחים לנושא, עם ערכת טיפול אישית הנשלחת אליכם הביתה, ועם מערכת דיגיטלית ייחודית שפיתחנו כדי לאפשר קשר ישיר, תמיכה ועזרה 24/7 מכל מקום בארץ ובעולם.
אנחנו מציעים שתי חבילות – פרפקט ואקסלנט – לפי משך הזמן הנדרש לטיפול המתאים לך. הבחירה בחבילה המתאימה לך תיעשה ע"י הרופא/ה שלנו, אך ורק לאחר ביצוע סריקה מתקדמת ובדיקה אישית באחת המרפאות שלנו. אנחנו שואפים לדיוק ולהתאמה אישית, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר.
אין לנו הסדרי תשלום עימם, למעט ביטוחים רפואיים פרטיים הכוללים גם אסתטיקה של השיניים (נשמח לבדוק עבורך!). עם זאת, התמחור ושיטות התשלום הופכות את החבילות שלנו לנגישות ומשתלמות במיוחד.
אנחנו מאפשרים לשלם ב-12 תשלומים בכרטיס אשראי, ללא ריבית וללא הצמדה. בנוסף, נוכל להמליץ על מגוון תוכניות מימון בנקאיות וחוץ בנקאיות. בכל מקרה, מוזמנים לדבר איתנו, כדי שנמצא יחד את הדרך הטובה והמשתלמת.
מניסיון וידע, אנחנו כמובן בטוחים שלא תיתכן אכזבה. השיטה המדויקת מאפשרת לנו לדעת מראש את מסלול הטיפול ולראות מול העיניים, כבר בהדמיה הראשונית, כיצד תיראה התוצאה. בנוסף, אנחנו לרשותך לאורך כל הדרך, עם זמינות גבוהה במרפאה או במערכת הדיגיטלית, כך שלכל בעיה או עיכוב יינתן מענה מלא בהקדם. אנחנו גם יודעים שהצלחת הטיפול תלויה מאד גם במשמעת העצמית של המטופל. אם חלילה, נגיע למסקנה משותפת שקיימים גורמים שאינם מאפשרים לטיפול להצליח – יוחזר מה ששולם עד לאותו שלב.
אנחנו מזמינים אותך, ללא כל התחייבות, לתאם בדיקה ראשונית חינם באחת המרפאות שלנו- עיר ימים נתניה, או קיסריה. שווה להגיע במיוחד, להתרשם, לראות מקרוב את האמצעים המתקדמים שלנו, ולהכיר את הצוות הרפואי והמקצועי שלנו, שיקבל אותך כמובן ב.. חיוך גדול. נשמח לראות אותך >>>

יש לנו כיום מרכזים רפואיים בתל אביב, נתניה, קיסריה וחיפה

WeHave
all the answers

אם לא מצאת תשובה, שאל אותנו.
אנחנו כאן בשבילך!

WeTake you forward

אחרי 50+ שנות יישור שיניים עם ברזלים
חברת WeSmile מציגה מהפיכה המאפשרת ליישר את השיניים תוך שמירה על אורח החיים שלך.
יישור שיניים שקוף, פשוט ונוח, עם חווית שירות יוצאת דופן ותוצאות מנצחות.

מוזמנים לבדיקת התאמה
בלי התחייבות ובלי עלות!

יישור השיניים המתקדם ביותר –
מינימום מפגשים, מקסימום תוצאות!

אנחנו מאמינים בשקיפות ובפשטות.
חבילות החיוך המושלם כוללות:

  1. סריקת תלת ממד ל-100% דיוק
  2. סט של קשתיות שקופות – המותאמות אישית עבורך
  3. מפגשים עם רופא\ת שיניים באחד מה-Dental Medical Centres שלנו, ע"פ תכנית הטיפול
  4. ערכה מיוחדת עם כלל העזרים וההנחיות לטיפול מוצלח
  5. הסרת אבנית
  6. קיבוע בתום התהליך
  7. ליווי ויעוץ 24/7 באמצעות מערכת דיגיטלית מיוחדת
  8. זכאות להלבנת לייזר רפואית – במחיר עלות

הכל כלול בשקיפות מלאה בלי כוכביות או אותיות קטנות.