לחיוך אין גיל – יישור שיניים ומידע על גיל 75 ומעלה

ליישר שיניים בגיל 75
רופא שיניים מוסמך - נראה כמו דרישת יסוד. אבל לפעמים אפשר גם ליפול בלי שחששתם מספיק. מידע, טיפים והמלצות.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

ליישר שיניים בגיל 75, זו החלטה משמעותית. כזו שנדמית לעיתים לכולם כאפשרות מורכבת, ויש שישאלו אפילו "למה ומאיזו סיבה". אבל אנחנו פה בשביל לחדש- מעבר לסיבות ברורות כמו הידרדרות שנתית של מצב הפה, איכות החיים וחשוב מכל העובדה כי 75 זה ה50 החדש, כדאי להתייחס לרפורמה הכלכלית בנושא.

מאות ואלפי קשישים שלא זכו לטיפול רפואי עקב קשיים כלכליים, יכולים לקבל היום טיפול רפואי מעולה בצורה מיטיבית, מוזלת ונוחה להפליא.

אמנם לא מדובר על העיסוק המרכזי שלנו "יישור שיניים שקוף". אבל מדובר בנושא חשוב, קריטי ומהותי מאין כמותו.

ליישר שיניים בגיל 75 – רפורמה ראשונה

כאמור- אוכלוסייה מבוגרת פגיעה יותר לנזקי הזמן. באופן טבעי, המצב הדנטלי מידרדר עם השנים ודורש תיקון וטיפול. הרפורמה אמורה לספק לאוכלוסייה המדוברת הטבה מהותית בטיפול הדרוש לה לטובת שימור אורח חיים תקין ובריא.

ליישר שיניים בגיל 75 – רפורמה ראשונה – הסבר עיקרי

ההסבר העיקרי לפעימה הראשונה של הרפורמה הוא בעצם בהתייחס לבני גיל 75 ולמעלה מכך. היא נכנסה לתוקפה בתאריך 01.02.2019, והפוקוס ברפורמה נעוץ בטיפולי שיניים "משמרים" לטובת שימור המצב הקיים במטופלים.

ליישר שיניים בגיל 75 – רפורמה ראשונה – מה כלול

טיפולתדירותהשתתפות עצמית מקסימלית
עזרה ראשונה68 ש"ח
בדיקה תקופתית כולל יעוץ והכנת תוכנית טיפולאחת לשנהללא
בדיקות שגרה ומעקב ללא
שני צילומי נשךבמסגרת בדיקה תקופתיתללא
צילום סטטוסאחת לשנתיים34 ש"ח
צילום פנורמיאחת לשנתיים34 ש"ח
הסרת אבניתאחת לחצי שנהללא
טיפול מניעה פלואורידאחת לשנה17 ש"ח
עקירה 34 ש"ח
עקירה כירורגית 68 ש"ח
המיסקציה 34 ש"ח
טיפול שורש / חידוש טיפול שורש136 ש"ח
אפיסקטומי 136 ש"ח
שחזור (סתימה) 34 ש"ח
מבנה מיידי 34 ש"ח

ליישר שיניים בגיל 75 – רפורמה שניה

הפעימה השניה שיושמה בתאריך 01.10.2019, מוסיפה על פעימה מספר 1, ומיועדת לבני גיל 80 ואילך (חדי העין ישאלו, "אם כך, מדוע הכותרת היא ליישר בגיל 75?" לכם נענה בשאלה- האם הייתם נכנסים לקרוא מאמר שכותרתו "ליישר שיניים בגיל 75 עם התייחסות קלה לגיל 80"?). במסגרת הזו ניתן להבחין במיקוד במסגרת טיפולים משקמת כראוי לגיל והשלב המדובר.

ליישר שיניים בגיל 75 – רפורמה שניה – הסבר עיקרי

כאמור- הדגש העיקרי בפעימה השניה מתייחס למערך טיפולים משקם. הסיבה לכך ברורה, אך חשוב לציין כי תהליכי שיקום עמוקים המוצעים לטיפול במסגרת קופת החולים הם בשורה, אך חשוב מכל לבחון את נוחות המטופל בהתייחס למסגרת הטיפולית והתחושה הכללית.

ליישר שיניים בגיל 75 – רפורמה שניה – מה כלול

טיפולתדירותהשתתפות עצמית מקסימלית
הכנת תותבת מיידית שלמה וחלקית (עליונה ותחתונה), כולל מדידה והתאמה.204 ש"ח
הכנת תותבת (שלמה עליונה שלא נשענת על שתלים; שלמה תחתונה הנשענת לכל היותר על שני שתלים), כולל מדידה, התאמה, ייצור במעבדה, ורשת לתותבת תחתונה במידת הצורך.אחת לשבע שנים לכל לסת306 ש"ח
הכנת תותבת חלקית, כולל מדידה, התאמה, ייצור במעבדה ורשת במידת הצורך. עבור חוסר של יותר משן טוחנת אחת בלסת.אחת לארבע שנים לכל לסת306 ש"ח
פליפר 68 ש"ח
כיפת שורש 102 ש"ח
העמקת הוסטיבולום לצורך התותבות 34 ש"ח
אלבאולופלסטיקה34 ש"ח
כתר קבוע מחרסינה או מבושל, כולל כתר זמני לפני כל כתר קבוע, וכן תיקון והחלפה במידת הצורך. לצורך אחיזה בתותבת חלקית בלבד.עד שלושה כתרים לתותבת204 ש"ח
כתר זמני מבושל 102 ש"ח
ביקור אצל רופא לצורך התאמת תותבות והסרת נקודות לחץתשעה מפגשים
בכל שבע שנים מקבלת תותבת שלמה
או
בכל ארבע שנים מקבלת תותבת חלקית
פטור לארבעה מפגשים ראשונים
34 ש"ח לכל מפגש נוסף
ריפוד רך במעבדה או ריפוד קשה (במרפאה או במעבדה)פעמיים בכל שבע שנים מקבלת תותבת שלמה68 ש"ח
ריפוד רך או זמני במרפאהשלוש פעמים בכל שבע שנים מקבלת תותבת שלמה68 ש"ח
חידוש בסיס התותבתאחת לשבע שנים מקבלת תותבת שלמה68 ש"ח
תיקון שברים ו/או הוספת שיניים לתותבתאחת לשבע שנים מקבלת תותבת שלמה
או
אחת לארבע שנים מקבלת תותבת חלקית
34 ש"ח
התקנת עד 2 שתלים לצורך תמיכה בתותבת שלמה תחתונה (כולל מחברים ומצמדים לתותבת וגומיות). רק במידה ואפשרי ללא טיפול מכין שלא הוגדר במסגרת סל הבריאות. 204 ש"ח 
בין אם מותקן שתל אחד או שני שתלים
הוצאה והחלפת שתל. במקרה של כישלון שתל שהושתל במסגרת סל הבריאות. 34 ש"ח
צילום CT לשתליםכחלק מהתקנת שתלים בלבד34 ש"ח
החלפת מחברים כדוריים או לוקייטוריםאחת לשנתיים34 ש"ח
החלפת גומיות של מחברים כדוריים או לוקייטוריםאחת לחצי שנה34 ש"ח

לסיכום

תהליך הטיפול באוכלוסייה בוגרת הוא הליך ספציפי. קיימות התאמות דרושות בגישה, בשירות הלקוחות ואפילו בטיפול עצמו בהתאם לגיל המטופל וחתך האוכלוסייה אליו הוא משתייך. במאמר ניסינו להביא לקדמת הבמה את הרפורמות הישראליות בתחום בכדי לעשות מעט בחלקנו, לטובת הכלל והאוכלוסייה המדוברת.

בדרך (הנכונה) לחיוך המושלם – Wesmile

ליישר שיניים בגיל 75
ליישר שיניים בגיל 75

אולי יעניין אותכם גם

עששת
ללא קטגוריה

עששת. מה, למה ומה עושים?

מחלת העששת היא אולי המחלה המזוהה ביותר בתחום הבריאות האוראלית. ססמאות לילדים, כיתוב על משחת השיניים, כולנו מכירים את העששת. אבל מה היא בעצם? למה היא מופיעה? ומה עושים?

אודותינו

We Specialize

WeSmile – הרשת הגדולה בישראל ליישור שיניים שקוף, מאפשרת לך להגיע לחיוך המושלם תוך שמירה על איכות חיים מקסימלית.
אצלינו אנו מתמחים ביישור שיניים שקוף, וביישור שקוף בלבד! לא עוד רופא כללי או התמחות בכלל מקצועות השיניים. רק יישור שיניים, רק שקוף, רק הטוב ביותר וע"י היצרנים המובילים בעולם.
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

WeAre Modern

יישור השיניים המתקדם ביותר – הצוות שלנו כולל רופאים שעובדים בשיטות המודרניות ביותר ליישור שיניים שקוף. אנו מבצעים זאת בדגש על התאמה אישית, אכפתיות ומחויבות גבוהה לתוצאות.

את החיבה שלנו לשמירה על הזמן שלכם, תוכלו להרגיש מהרגע הראשון. בשירות דיגיטלי מתקדם, מעקב מיוחד מבית WeSmile בו נזכיר לכם את כל מה שחשוב שלא תשכחו גם ב WhatsApp או בכל דרך שתתאים. הדרך לחיוך המושלם האישי שלכם, היא הדרך שלנו!

WeKeep It Fresh

את הטיפול שלנו אנו עורכים במרפאות המתקדמות ביותר בישראל. בכל המתקנים שלנו תמצאו את מכשור רפואת שיניים החדשני בישראל ובעולם, כמו גם צוות מקצועי רב-תחומי ומגוון.  אם הפן האנושי, המקצועי או הטכנולוגי – יש למה לחכות!

משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

מתקדמים ל-WeSmile – דרך חדשה ליישור שיניים !

שאלות ותשובות

יישור שיניים שקוף, מתאים לכל אחד ובכל גיל. גם לכאלה שניסו בלי הצלחה יישור שיניים מיושן בגיל הנעורים. אנחנו מתמחים בגיל הבוגר 15+, המתאים לתהליך בזכות מבנה לסת שכבר הופך ליציב. התהליך הקל יחסית מאפשר לכל אדם בוגר לא לוותר על סגנון חייו, להרגיש נוח להסתובב בחברה או בעבודה, ולהגיע תוך 12-6 חודשים לחיוך המבוקש. הכול בהתאם לתכנית האישית של המומחים שלנו.

בהחלט! לעולם לא מאוחר מדי להתחיל לחייך לעולם כמו שתמיד רצית. הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו לצד הטיפול האישי המיוחד, מאפשרים גם בגיל הבוגר לעשות את השינוי, בלי תהליכים כירורגיים, בלי לקחת סיכונים, עם התחשבות מלאה בחיי היום יום והתאמה לסגנון החיים.
יישור שיניים שקוף, מתאים כאמור לכולם, מלבד לסובלים מבעיות חניכיים קשות וכרוניות. במקרה כזה, סיכויי ההצלחה של היישור יהיו נמוכים, ונדרש טיפול מקדים ומקיף. לא נמליץ על טיפול למי שלדעתנו מצב הפה, החניכיים או השיניים אינו מבטיח תוצאות מצוינות.

אין מה לדאוג. הטיפול הוא עדין ואינו פולשני באופן כירורגי. בנוסף, גם אין צורך ליטול תרופות מיוחדות העלולות לגרום לאי איזון. יישור שיניים שקוף מתאים גם לחולי לב, סכרת, לחץ דם גבוה, אסתמה ועוד. הטיפול בעייתי רק במקרה של בעיית חניכיים חמורה.

בהחלט. כבר בתום פגישת הייעוץ החינמית, אחרי שעוברים סריקה ראשונה, נוכל להראות לך הדמיה של מצב השיניים שלך - לפני הטיפול ואחרי. כך ניתן להתרשם מראש, כיצד ייראה החיוך שלך בתום 12-6 חודשים, ולקבל החלטה על המשך הדרך.
השיטה שלנו מאפשרת להגיע לתוצאות הרצויות תוך 12-6 חודשים. משך הזמן תלוי כמובן בשני גורמים חשובים: האחד, המצב איתו הגעת והמלצת הרופא המומחה לפי סריקת התלת מימד. השני- מידת ההתמדה והמחויבות שלך לטיפול. מניסיוננו, הקפדה על התהליך תורמת לעמידה ביעד ולתוצאות כמו שרצית.
כן, אנחנו עובדים גם עם Invisalign. עם זאת, אחד היתרונות שלנו הוא שאיננו מוגבלים ליצרן מסויים אלא בוחרים את היצרן הטוב ביותר עבורך ועבור מצב הלסת שלך. הצוות שלנו מנוסה בתחום היישור השקוף, מכיר את השיטות השונות ויודע להתאים לכל אחד את השיטה שמתאימה לו.
הקשתיות עשויות מפוליקרבונט, חומר היפו-אלרגני ידידותי ומאושר רפואית. סוג של פלסטיק ללא BPA, חלק ונוח, למקסימום שקיפות ולתחושה נעימה שאינה מציקה כמו גשר המתכת של פעם.
בזכות פשטות ההרכבה וההסרה של הקשתיות, ניתן בקלות להורידן ולאכול כרגיל. ארוחה ומשקה חם דורשים הסרה של הקשתות, כדי לשמור על איכותן. שתייה קרה אינה מחייבת הסרה.
Wesmile מביאה לישראל בשורה חדשה ואמיתית ההופכת את כל התהליך לשקוף יותר, נוח יותר ומשתלם יותר. זו הדרך היחידה ליהנות מחבילה כוללת, הוליסטית, של טיפול ושרות ברמה הגבוהה ביותר שיש. חוויה אחרת, ידידותית יותר ומשתלמת יותר. רק אנחנו מציעים שילוב של טיפול במרפאות המתקדמות ביותר עם הרופאים האורתודנטים המומחים לנושא, עם ערכת טיפול אישית הנשלחת אליכם הביתה, ועם מערכת דיגיטלית ייחודית שפיתחנו כדי לאפשר קשר ישיר, תמיכה ועזרה 24/7 מכל מקום בארץ ובעולם.
אנחנו מציעים שתי חבילות – פרפקט ואקסלנט – לפי משך הזמן הנדרש לטיפול המתאים לך. הבחירה בחבילה המתאימה לך תיעשה ע"י הרופא/ה שלנו, אך ורק לאחר ביצוע סריקה מתקדמת ובדיקה אישית באחת המרפאות שלנו. אנחנו שואפים לדיוק ולהתאמה אישית, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר.
אין לנו הסדרי תשלום עימם, למעט ביטוחים רפואיים פרטיים הכוללים גם אסתטיקה של השיניים (נשמח לבדוק עבורך!). עם זאת, התמחור ושיטות התשלום הופכות את החבילות שלנו לנגישות ומשתלמות במיוחד.
אנחנו מאפשרים לשלם ב-12 תשלומים בכרטיס אשראי, ללא ריבית וללא הצמדה. בנוסף, נוכל להמליץ על מגוון תוכניות מימון בנקאיות וחוץ בנקאיות. בכל מקרה, מוזמנים לדבר איתנו, כדי שנמצא יחד את הדרך הטובה והמשתלמת.
מניסיון וידע, אנחנו כמובן בטוחים שלא תיתכן אכזבה. השיטה המדויקת מאפשרת לנו לדעת מראש את מסלול הטיפול ולראות מול העיניים, כבר בהדמיה הראשונית, כיצד תיראה התוצאה. בנוסף, אנחנו לרשותך לאורך כל הדרך, עם זמינות גבוהה במרפאה או במערכת הדיגיטלית, כך שלכל בעיה או עיכוב יינתן מענה מלא בהקדם. אנחנו גם יודעים שהצלחת הטיפול תלויה מאד גם במשמעת העצמית של המטופל. אם חלילה, נגיע למסקנה משותפת שקיימים גורמים שאינם מאפשרים לטיפול להצליח – יוחזר מה ששולם עד לאותו שלב.
אנחנו מזמינים אותך, ללא כל התחייבות, לתאם בדיקה ראשונית חינם באחת המרפאות שלנו- עיר ימים נתניה, או קיסריה. שווה להגיע במיוחד, להתרשם, לראות מקרוב את האמצעים המתקדמים שלנו, ולהכיר את הצוות הרפואי והמקצועי שלנו, שיקבל אותך כמובן ב.. חיוך גדול. נשמח לראות אותך >>>

יש לנו כיום מרכזים רפואיים בתל אביב, נתניה, קיסריה וחיפה

WeHave
all the answers

אם לא מצאת תשובה, שאל אותנו.
אנחנו כאן בשבילך!

WeTake you forward

אחרי 50+ שנות יישור שיניים עם ברזלים
חברת WeSmile מציגה מהפיכה המאפשרת ליישר את השיניים תוך שמירה על אורח החיים שלך.
יישור שיניים שקוף, פשוט ונוח, עם חווית שירות יוצאת דופן ותוצאות מנצחות.

מוזמנים לבדיקת התאמה
בלי התחייבות ובלי עלות!

יישור השיניים המתקדם ביותר –
מינימום מפגשים, מקסימום תוצאות!

אנחנו מאמינים בשקיפות ובפשטות.
חבילות החיוך המושלם כוללות:

  1. סריקת תלת ממד ל-100% דיוק
  2. סט של קשתיות שקופות – המותאמות אישית עבורך
  3. מפגשים עם רופא\ת שיניים באחד מה-Dental Medical Centres שלנו, ע"פ תכנית הטיפול
  4. ערכה מיוחדת עם כלל העזרים וההנחיות לטיפול מוצלח
  5. הסרת אבנית
  6. קיבוע בתום התהליך
  7. ליווי ויעוץ 24/7 באמצעות מערכת דיגיטלית מיוחדת
  8. זכאות להלבנת לייזר רפואית – במחיר עלות

הכל כלול בשקיפות מלאה בלי כוכביות או אותיות קטנות.