יישור שיניים אצל רופא שיניים מוסמך – לא בהכרח מה שחשבתם!

רופא שיניים מוסמך
רופא שיניים מוסמך - נראה כמו דרישת יסוד. אבל לפעמים אפשר גם ליפול בלי שחששתם מספיק. מידע, טיפים והמלצות.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

רופא שיניים מוסמך הוא דמות מכובדת. אחרי הכל מדובר ברופא (או רופאה כמובן), כבודם במקומם מונח. החלוק הלבן, המקצועיות האדירה והשנים הרבות שפעלו בכדי להגיע למעמדם משווים להם דמות עליה אנו כלקוחות או פציינטים, לא חולקים. "מה שאמר הרופא". מעין כניעות אותה בנינו כחברה לאורך דורות רבים ועקרון חשוב בצידה! עם רופא לא מתווכחים ועל רופא לא מערערים. נכון – קיימים מצבי קיצון, אבל כאמירה כללית התובנה הזו מסייעת לנו כאוכלוסייה לקבל את השירות הרפואי הנכון.

אבל – לעיתים אותה אמונה עיוורת ברופא שלנו עשויה להוות פרצה לכל מיני מינים של נוכלים. בין אם מדובר בנוכלים מלאים, באנשים "תמימים" להם חסר ידע מקצועי ו/או אתי. ואפילו – מקרים בהם פסק בית המשפט כי ה"רופא" המדובר לא אחראי למעשיו. שימו לב לכתבה הבאה משנת 2020 – מתחזה שטיפל באלפי חולים!

את המידע שלנו לגבי נושא העיסוק המרכזי שלנו פה בוויסמייל – תוכלו למצוא בעמוד "יישור שיניים שקוף". אבל לפני הכל, לפני המלצה, או בדיקה מי הרופא המומלץ, בואו נלמד לוודא שהרופא שלכם הוא אכן רופא.

רופא שיניים מוסמך – איך ניתן לוודא?

אז איך נוודא את ההסמכה של רופא השיניים שלנו? מדובר בבדיקה לא נעימה. הרי לא נבקש מהרופא "לשלוף" תעודת הסמכה בזמן בו יושבים יחד, כמו גם קושי לברר האם רופא שיניים מוסמך או לא בהישען על המלצות ידידים או מכרים. אז מה הן הדרכים הטובות ביותר?

רופא שיניים מוסמך – בדקו את רישום הרישיון

הדרך הפשוטה ביותר היא גם הטובה ביותר, כך תוכלו לוודא את רופא השיניים המוסמך שלכם בלי להשקיע זמן או מאמץ בלתי פרופורציונאליים. פשוט הכנסו לאתר משרד הבריאות, במאגר רופאי השיניים – וחפשו את שמו/שמה באופן חופשי.

חשוב לציין, אם לא מצאתם את רופא השיניים שלכם בחיפוש זריז, אין בכך הוכחה כי לא מדובר ברופא שיניים מוסמך, בעיקר משום שניתן "לפספס" בפרמטרים. לדוג' איות שגוי של שם הרופא, שם המשפחה או בכלל. אבל – אם אכן מצאתם את הרופא שלכם ונראה שהכל כשורה, המצב נראה בסדר גמור.

רופא שיניים מוסמך – מי אתם מתחזים "יקרים"?

אם כן – מקרים רבים של הונאות פגעו בתפיסה לפיה "כל רופא המציג עצמו כך, הוא כנראה רופא שיניים מוסמך". ממש לא. באילו מקרים נתקלנו בעבר אתם שואלים? אז הכנו לכם רשימה קטנה. כמובן שאין בכוונתנו לטעון כי כמות המתחזים גבוהה, או שקהילת בעלי הרשיון (נכון לתאריך 25.05.2021 – מעל ל13,000 מחזיקיםב ברישיון רופא שיניים מוסמך), ראויה לחשד. אנחנו פה בשביל לחדד, לא לפסוק דין.

רופא שיניים מוסמך – מקרי התחזות וסיבותיהן

אילו מקרים של התחזות לרופא שיניים מוסמך כבר ראינו? להלן לשיפוטכם:

 1. למדנו בחו"ל. המדובר ברופאים, יש שיטענו כי חלקם הגדול מוכשרים ביותר ואפילו (אולי) מוכשרים עוד יותר מהרופאים שלמדו בישראל. דא עקא – ולא מדובר בתחרות תיאורטית בתחום רפואת השיניים אלא לגורמי הסמכה מקצועיים בלבד. חשוב לחדד את הנושא – לרופא שלמד מסלול מלא בחו"ל ולא ביצע הסמכה ישראלית אין אישור לעסוק במקצוע כרופא שיניים מוסמך!
 2. מתחזים מלאים – המדובר בחתך קיים, גם אם מרתיע ביותר, של נוכלים פשוטו כמשמעו. מדובר באנשים להם אין רקע מקצועי בתחום רפואת השיניים ובחרו בה כאמצעי רווחי ומשתלם להונות את לקוחותיהם.
 3. גורמים "מסייעים" או "לווייניים" למינהם. בין המקרים ניתן למנות שינניות שבחרו להעסוק ברפואת שיניים כרופא שיניים מוסמך, טכנאי שיניים שסרחו, טכנאי שיניים ששאפו לגדולות ועוד.

כאמור – נושא מורכב וכזה שיש לתת עליו את הדעת.

רופא שיניים מוסמך – סימנים תורמים

בואו נדבר מעט על רמזים – האם יש דברים שכדאי לשים לב אליהם?

אז כן. לא כל פרט קטן הוא סיבה להיסטריה רבתי או לחשד עמוק ברופא השיניים שלכם – אבל ניסינו לאסוף כמה סימנים קטנים בכדי לעמוד על הבדלים בין רופא שיניים מוסמך לבין תרמית. לא תמיד נכונים, אבל שווה לשים לב.

רופא שיניים מוסמך – סימנים תורמים – איכות

אז כן – שימו לב חברים, שמסעדה שונה מרופא שיניים. אם ישנם תחומים בהם אנו מורגלים למצוא את "הפינה שבקיר". את אותו מקום נחבא אל הכלים בעל נופך רומנטי שם ורק שם נמצא את האוטנתיות וכל הנ"ל, פה המשחק קצת שונה.

סימנים תורמים – איכות הציוד

כאמור מרפאה איכותית, ציוד יקר, עבודה חדשנית – כולם סימנים לרופא שיניים מוסמך. כל תרמית שהיא דורשת מימון – ואם פגשתם תרמית מושקעת במיוחד אז יש סיכוי לא רע שלא מדובר בכזו. אם כי – אין בכח כדי להבטיח שמדובר ברופא מוסמך אם חלל המרפאה והציוד מרשימים.

סימנים תורמים – איכות המרפאה

אם במקרה אתם פוגשים במבנה שלא נראה או מרגיש כמו מרפאה – זה הזמן לחדש. תחת החוק בישראל – יש צורך לפעול במסגרת מרפאת שיניים בלבד. אם נראה לכם שזו לא מרפאה – כנראה שזה לא רופא שיניים מוסמך.

סימנים תורמים – איכות הניקיון

כמו בכל נושא אחר בעולם העסקי – ניקיון מבריק כמו זה שאתם רגילים לפגוש בביקורי רופא השיניים שלכם עולה כסף. אם המרפאה לא מצוחצחת, יש בכך טעם לפגם גם אם מדובר ברופא שיניים מוסמך. אבל בוודאי ובוודאי שזה שווה בדיקה.

סימנים תורמים – איכות הפרסום והמכירות

אם המחיר "זול מידי"? חשוד. אם הפרסום "Scammy" ? חשוד. אם ההצעות בשיח שלא מכבד שפה רפואית? (לדוג' – לא מרוצים? תקבלו את כספכם בחזרה!) חשוד מאד! וחשוב לדעת – ע"פ החוק במדינת ישראל אסור להשתמש בפרזנטורים בכדי לעודד את הצרכנים להשתמש בכישורי רפואת השיניים שלך כרופא. משמע – אם עוברים על החוק? חשוד.

רופא שיניים מוסמך – סימנים תורמים – איכות רפואית

אז עברנו על מעט סימנים מחשידים בנושא החלל והאיכות, אך מה לגבי הרופא?

סימנים תורמים – היגיינה אישית

רופא, ודאי רופא שיניים שעיקר עיסוקו בפה, עובר כברת דרך במסע אל היותו רופא מומחה. שימו לב לנושאים כמו הגיינה אישית, ביגוד, כפפות בכל רגע נתון. אם הרופא שלכם לא מקפיד – יש סיכוי שהוא לא רופא.

סימנים תורמים – הכשרה

אם הרופא שלכם "מומחה בכל דבר" – סימן לא רע לחשדות. אם אין תעודות הסמכה, או לחילופין חסרה התעודה המהותית ביותר המסמיכה את הרופא לעסוק במקצוע, מדובר בנושא חשוד מאד. אם אתם מגלים חוסר בקיאות או חוסר הבנה רפואי – חשוד מאד מאד.

לסיכום

רופא שיניים הוא דמות מכובדת ונערצת. נדמה לעיתים שבמחי אזמל הוא מסוגל לגאול אותנו מהכאבים הקשים ביותר, ובלעדיו חיינו אינם חיים. ישנם כאלה המנצלים את האמון המדובר בכדי לספק לעצמם מצע נח לרמאות ותרמיות שונות. אל תתנו לעצמכם להיות הבאים בתור!

בדרך (הנכונה) לחיוך המושלם – Wesmile

רופא שיניים מוסמך
רופא שיניים מוסמך

אולי יעניין אותכם גם

עששת
ללא קטגוריה

עששת. מה, למה ומה עושים?

מחלת העששת היא אולי המחלה המזוהה ביותר בתחום הבריאות האוראלית. ססמאות לילדים, כיתוב על משחת השיניים, כולנו מכירים את העששת. אבל מה היא בעצם? למה היא מופיעה? ומה עושים?

אודותינו

We Specialize

WeSmile – הרשת הגדולה בישראל ליישור שיניים שקוף, מאפשרת לך להגיע לחיוך המושלם תוך שמירה על איכות חיים מקסימלית.
אצלינו אנו מתמחים ביישור שיניים שקוף, וביישור שקוף בלבד! לא עוד רופא כללי או התמחות בכלל מקצועות השיניים. רק יישור שיניים, רק שקוף, רק הטוב ביותר וע"י היצרנים המובילים בעולם.
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

WeAre Modern

יישור השיניים המתקדם ביותר – הצוות שלנו כולל רופאים שעובדים בשיטות המודרניות ביותר ליישור שיניים שקוף. אנו מבצעים זאת בדגש על התאמה אישית, אכפתיות ומחויבות גבוהה לתוצאות.

את החיבה שלנו לשמירה על הזמן שלכם, תוכלו להרגיש מהרגע הראשון. בשירות דיגיטלי מתקדם, מעקב מיוחד מבית WeSmile בו נזכיר לכם את כל מה שחשוב שלא תשכחו גם ב WhatsApp או בכל דרך שתתאים. הדרך לחיוך המושלם האישי שלכם, היא הדרך שלנו!

WeKeep It Fresh

את הטיפול שלנו אנו עורכים במרפאות המתקדמות ביותר בישראל. בכל המתקנים שלנו תמצאו את מכשור רפואת שיניים החדשני בישראל ובעולם, כמו גם צוות מקצועי רב-תחומי ומגוון.  אם הפן האנושי, המקצועי או הטכנולוגי – יש למה לחכות!

משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

מתקדמים ל-WeSmile – דרך חדשה ליישור שיניים !

שאלות ותשובות

יישור שיניים שקוף, מתאים לכל אחד ובכל גיל. גם לכאלה שניסו בלי הצלחה יישור שיניים מיושן בגיל הנעורים. אנחנו מתמחים בגיל הבוגר 15+, המתאים לתהליך בזכות מבנה לסת שכבר הופך ליציב. התהליך הקל יחסית מאפשר לכל אדם בוגר לא לוותר על סגנון חייו, להרגיש נוח להסתובב בחברה או בעבודה, ולהגיע תוך 12-6 חודשים לחיוך המבוקש. הכול בהתאם לתכנית האישית של המומחים שלנו.

בהחלט! לעולם לא מאוחר מדי להתחיל לחייך לעולם כמו שתמיד רצית. הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו לצד הטיפול האישי המיוחד, מאפשרים גם בגיל הבוגר לעשות את השינוי, בלי תהליכים כירורגיים, בלי לקחת סיכונים, עם התחשבות מלאה בחיי היום יום והתאמה לסגנון החיים.
יישור שיניים שקוף, מתאים כאמור לכולם, מלבד לסובלים מבעיות חניכיים קשות וכרוניות. במקרה כזה, סיכויי ההצלחה של היישור יהיו נמוכים, ונדרש טיפול מקדים ומקיף. לא נמליץ על טיפול למי שלדעתנו מצב הפה, החניכיים או השיניים אינו מבטיח תוצאות מצוינות.

אין מה לדאוג. הטיפול הוא עדין ואינו פולשני באופן כירורגי. בנוסף, גם אין צורך ליטול תרופות מיוחדות העלולות לגרום לאי איזון. יישור שיניים שקוף מתאים גם לחולי לב, סכרת, לחץ דם גבוה, אסתמה ועוד. הטיפול בעייתי רק במקרה של בעיית חניכיים חמורה.

בהחלט. כבר בתום פגישת הייעוץ החינמית, אחרי שעוברים סריקה ראשונה, נוכל להראות לך הדמיה של מצב השיניים שלך - לפני הטיפול ואחרי. כך ניתן להתרשם מראש, כיצד ייראה החיוך שלך בתום 12-6 חודשים, ולקבל החלטה על המשך הדרך.
השיטה שלנו מאפשרת להגיע לתוצאות הרצויות תוך 12-6 חודשים. משך הזמן תלוי כמובן בשני גורמים חשובים: האחד, המצב איתו הגעת והמלצת הרופא המומחה לפי סריקת התלת מימד. השני- מידת ההתמדה והמחויבות שלך לטיפול. מניסיוננו, הקפדה על התהליך תורמת לעמידה ביעד ולתוצאות כמו שרצית.
כן, אנחנו עובדים גם עם Invisalign. עם זאת, אחד היתרונות שלנו הוא שאיננו מוגבלים ליצרן מסויים אלא בוחרים את היצרן הטוב ביותר עבורך ועבור מצב הלסת שלך. הצוות שלנו מנוסה בתחום היישור השקוף, מכיר את השיטות השונות ויודע להתאים לכל אחד את השיטה שמתאימה לו.
הקשתיות עשויות מפוליקרבונט, חומר היפו-אלרגני ידידותי ומאושר רפואית. סוג של פלסטיק ללא BPA, חלק ונוח, למקסימום שקיפות ולתחושה נעימה שאינה מציקה כמו גשר המתכת של פעם.
בזכות פשטות ההרכבה וההסרה של הקשתיות, ניתן בקלות להורידן ולאכול כרגיל. ארוחה ומשקה חם דורשים הסרה של הקשתות, כדי לשמור על איכותן. שתייה קרה אינה מחייבת הסרה.
Wesmile מביאה לישראל בשורה חדשה ואמיתית ההופכת את כל התהליך לשקוף יותר, נוח יותר ומשתלם יותר. זו הדרך היחידה ליהנות מחבילה כוללת, הוליסטית, של טיפול ושרות ברמה הגבוהה ביותר שיש. חוויה אחרת, ידידותית יותר ומשתלמת יותר. רק אנחנו מציעים שילוב של טיפול במרפאות המתקדמות ביותר עם הרופאים האורתודנטים המומחים לנושא, עם ערכת טיפול אישית הנשלחת אליכם הביתה, ועם מערכת דיגיטלית ייחודית שפיתחנו כדי לאפשר קשר ישיר, תמיכה ועזרה 24/7 מכל מקום בארץ ובעולם.
אנחנו מציעים שתי חבילות – פרפקט ואקסלנט – לפי משך הזמן הנדרש לטיפול המתאים לך. הבחירה בחבילה המתאימה לך תיעשה ע"י הרופא/ה שלנו, אך ורק לאחר ביצוע סריקה מתקדמת ובדיקה אישית באחת המרפאות שלנו. אנחנו שואפים לדיוק ולהתאמה אישית, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר.
אין לנו הסדרי תשלום עימם, למעט ביטוחים רפואיים פרטיים הכוללים גם אסתטיקה של השיניים (נשמח לבדוק עבורך!). עם זאת, התמחור ושיטות התשלום הופכות את החבילות שלנו לנגישות ומשתלמות במיוחד.
אנחנו מאפשרים לשלם ב-12 תשלומים בכרטיס אשראי, ללא ריבית וללא הצמדה. בנוסף, נוכל להמליץ על מגוון תוכניות מימון בנקאיות וחוץ בנקאיות. בכל מקרה, מוזמנים לדבר איתנו, כדי שנמצא יחד את הדרך הטובה והמשתלמת.
מניסיון וידע, אנחנו כמובן בטוחים שלא תיתכן אכזבה. השיטה המדויקת מאפשרת לנו לדעת מראש את מסלול הטיפול ולראות מול העיניים, כבר בהדמיה הראשונית, כיצד תיראה התוצאה. בנוסף, אנחנו לרשותך לאורך כל הדרך, עם זמינות גבוהה במרפאה או במערכת הדיגיטלית, כך שלכל בעיה או עיכוב יינתן מענה מלא בהקדם. אנחנו גם יודעים שהצלחת הטיפול תלויה מאד גם במשמעת העצמית של המטופל. אם חלילה, נגיע למסקנה משותפת שקיימים גורמים שאינם מאפשרים לטיפול להצליח – יוחזר מה ששולם עד לאותו שלב.
אנחנו מזמינים אותך, ללא כל התחייבות, לתאם בדיקה ראשונית חינם באחת המרפאות שלנו- עיר ימים נתניה, או קיסריה. שווה להגיע במיוחד, להתרשם, לראות מקרוב את האמצעים המתקדמים שלנו, ולהכיר את הצוות הרפואי והמקצועי שלנו, שיקבל אותך כמובן ב.. חיוך גדול. נשמח לראות אותך >>>

יש לנו כיום מרכזים רפואיים בתל אביב, נתניה, קיסריה וחיפה

WeHave
all the answers

אם לא מצאת תשובה, שאל אותנו.
אנחנו כאן בשבילך!

WeTake you forward

אחרי 50+ שנות יישור שיניים עם ברזלים
חברת WeSmile מציגה מהפיכה המאפשרת ליישר את השיניים תוך שמירה על אורח החיים שלך.
יישור שיניים שקוף, פשוט ונוח, עם חווית שירות יוצאת דופן ותוצאות מנצחות.

מוזמנים לבדיקת התאמה
בלי התחייבות ובלי עלות!

יישור השיניים המתקדם ביותר –
מינימום מפגשים, מקסימום תוצאות!

אנחנו מאמינים בשקיפות ובפשטות.
חבילות החיוך המושלם כוללות:

 1. סריקת תלת ממד ל-100% דיוק
 2. סט של קשתיות שקופות – המותאמות אישית עבורך
 3. מפגשים עם רופא\ת שיניים באחד מה-Dental Medical Centres שלנו, ע"פ תכנית הטיפול
 4. ערכה מיוחדת עם כלל העזרים וההנחיות לטיפול מוצלח
 5. הסרת אבנית
 6. קיבוע בתום התהליך
 7. ליווי ויעוץ 24/7 באמצעות מערכת דיגיטלית מיוחדת
 8. זכאות להלבנת לייזר רפואית – במחיר עלות

הכל כלול בשקיפות מלאה בלי כוכביות או אותיות קטנות.