שיניים צהובות- למה? ואיך נטפל?

שיניים צהובות
שיניים מצהיבות הן חלק מהחיים ומהקיום האסתטי שלנו בתור בני אדם. אז למה זה חשוב? מה אפשר לעשות? ולמה זה קורה דווקא לי? כל התשובות במאמר

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

שיניים צהובות הן מכה מוכרת וידועה לכולנו בגזע האנושי. הן מייצגות הרבה ממה שאנו בחברה המודרנית לא מעוניינים להשתייך אליו. בתרבות הקולנועית המהוקצעת- נדמה שאנשים בעלי שיניים מצהיבות משתייכים לזרמי פשע, הזנחה, שימוש בסמים קשים וכיו"ב.

בפועל, רבים סובלים מהנושא המדובר, ובחלק מהמקרים מדובר בהצהבה שלא נעוצה בהזנחה כלל. תרופות סבתא רבות ניתנו בנושא, כמו גם עשרות אלפי מיזמים לטיפולים שונים. טבעי, כימי, בפיקוח רופא, לבד בבית, עם אור UV, ללא אור UV, חשמלי, מכני… האפשרויות לשיניים הלבנות נדמות בלתי נגמרות.

נכון, זה לא "יישור שיניים שקוף". אבל אם אתם זוכרים, או שלום למצטרפים החדשים, פה בוויסמייל אנחנו בדרך לחיוך המושלם, ולא מדובר רק על תהליך יישור שיניים אלא גם על כל המשתמע מכך. ולכן- לא נתעלם מנושא חשוב שכזה.

שיניים צהובות – הבעיה

כאמור, הצהבת השיניים היא בעיה. אמנם מדובר בנושא אסתטי כמעט לחלוטין, אבל בעולם הדנטלי והרפואי ככלל, לא תמיד נכון להפריד אסתטיקה מעולם המעשה הרפואי. מדוע? משום שתפקידה (או אחד מתפקידיה) של הרפואה הוא לשמור על איכות החיים של המטופלים, בניגוד ליכולתם הבריאותית בלבד. ויום ללא חיוך? אתם זוכרים… הוא יום מבוזבז.

שיניים צהובות – הבעיה – הצהבה טבעית

חלק מהותי במצב של שיניים צהובות, הוא תהליך טבעי של שחיקה כתוצאה מ"עבודת" השיניים היום יומית. השן מושפעת מהאוכל שלנו, מצבעו, מיכולתו להכתים אותה ועוד. האם יש לזה פתרון- באופן עקרוני לא אלא אם תתחייבו לדיאטה מדויקת של מזון שלא יכתים את השיניים. האם צריך להיות פתרון? לא בטוח. משום שאפשרויות הטיפול והתיקון קיימות ונמצאות פה בשביל לעזור.

שיניים צהובות – הבעיה – מנעד גנטי

אחת התשובות הנפוצות ביותר לבעיות מורכבות "זה תלוי בגנטיקה". אז כן- גם בנושא כמו צבע השיניים שלנו אנו מושפעים בצורה מהותית מהמנעד הגנטי עמו הגענו לעולם. לא כדאי לבחור את הסיבה הזו כסיבת "ברירת מחדל" בכל מצב משום שהיא עשויה "למסך" בעיות דוגמת משחת השיניים, שגרה מזיקה או אפשרות אחרת. אבל אסור לשכוח אותה משום שהיא עשויה להיות המקור לבעיה.

שיניים צהובות – הבעיה – נזק אקטיבי

נזק אקטיבי שאנו אחראים לו יכול לנוע בין עישון סיגריות, נרגילה, סיגר ועוד- לבין שגרה היגיינית לקויה (צחצוח במועד אחד בלבד, הרגלי ניקיון לקויים) ועד מזון מכתים שאנו מחבבים דוגמת קפה (דוגמה קלאסית…), יין אדום, סויה ועוד גורמים שתוכלו למצוא במאמר מעולה שצירפנו.

שיניים צהובות – הפתרון

אז מה עושים? בעולם בו הפרסומות לפתרון ההצהבה מגיעות מכל כיוון, מה היא ההמלצה? שיניים צהובות הן הבעיה, ויש צורך להמציא לה פתרון.

שיניים צהובות – הפתרון – הלבנה

כל שיטות ההלבנה, מבוססות על חומר פעיל המיושם על השן, מגיב לה (בין אם לאורך זמן, בין אם בעידוד קרני UV או אפשרויות ייחודיות אחרות*), ומבצע הלבנה פעילה. החסרון המיידי- הוא העובדה כי מדובר בפתרון לו מאות ואלפי "מתחזים" כמו גם העובדה שכל השיניים ילבינו, משמע אם היו אי-סדירויות לפני כן, הן יהיו גם בגוון החדש. הדבר לא ודאי ויכול גם להצליח בצורה פנומנלית, אולם זו אפשרות.

שיניים צהובות – הפתרון – שיננית

שיניים צהובות הן לא בעיה אותה "פותרת" שיננית. שיניים צהובות הן תוצאה של בעייתיות במהלך החיים והשגרה. שיננית תוכל לסייע בטיפים, בסיוע על הקפדה לשגרת טיפול וכדומה. כמו גם המלצה על איכות חומרי הצחצוח וכיו"ב.

שיניים צהובות – הפתרון – ציפוי שיניים

מדובר בפתרון אסתטי מתקדם. עוצמתי. כזה בו בוחרים בגוון המדויק והוא יהיה הגוון הספציפי אותו תוכלו לראות בסוף הטיפול. אולם, מדובר בהליך יקר יותר כך שיש תעדוף בחוק ההחלטה שלכם בתור לקוחות. מה חשוב לי יותר?

לסיכום

שיניים צהובות הן נושא מעניין. נפוץ, מפריע, אבל קשה לאפיין אותו בתור "נזק" בריאותי. אולם כאמור בלי חיוך, היום שלכם פשוט מבוזבז. ולכן- חשוב שלא לשכוח את חשיבות הטיפול בבעיה.

בדרך (הנכונה) לחיוך המושלם – Wesmile

שיניים צהובות
שיניים צהובות

אולי יעניין אותכם גם

עששת
ללא קטגוריה

עששת. מה, למה ומה עושים?

מחלת העששת היא אולי המחלה המזוהה ביותר בתחום הבריאות האוראלית. ססמאות לילדים, כיתוב על משחת השיניים, כולנו מכירים את העששת. אבל מה היא בעצם? למה היא מופיעה? ומה עושים?

אודותינו

We Specialize

WeSmile – הרשת הגדולה בישראל ליישור שיניים שקוף, מאפשרת לך להגיע לחיוך המושלם תוך שמירה על איכות חיים מקסימלית.
אצלינו אנו מתמחים ביישור שיניים שקוף, וביישור שקוף בלבד! לא עוד רופא כללי או התמחות בכלל מקצועות השיניים. רק יישור שיניים, רק שקוף, רק הטוב ביותר וע"י היצרנים המובילים בעולם.
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

WeAre Modern

יישור השיניים המתקדם ביותר – הצוות שלנו כולל רופאים שעובדים בשיטות המודרניות ביותר ליישור שיניים שקוף. אנו מבצעים זאת בדגש על התאמה אישית, אכפתיות ומחויבות גבוהה לתוצאות.

את החיבה שלנו לשמירה על הזמן שלכם, תוכלו להרגיש מהרגע הראשון. בשירות דיגיטלי מתקדם, מעקב מיוחד מבית WeSmile בו נזכיר לכם את כל מה שחשוב שלא תשכחו גם ב WhatsApp או בכל דרך שתתאים. הדרך לחיוך המושלם האישי שלכם, היא הדרך שלנו!

WeKeep It Fresh

את הטיפול שלנו אנו עורכים במרפאות המתקדמות ביותר בישראל. בכל המתקנים שלנו תמצאו את מכשור רפואת שיניים החדשני בישראל ובעולם, כמו גם צוות מקצועי רב-תחומי ומגוון.  אם הפן האנושי, המקצועי או הטכנולוגי – יש למה לחכות!

משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

מתקדמים ל-WeSmile – דרך חדשה ליישור שיניים !

שאלות ותשובות

יישור שיניים שקוף, מתאים לכל אחד ובכל גיל. גם לכאלה שניסו בלי הצלחה יישור שיניים מיושן בגיל הנעורים. אנחנו מתמחים בגיל הבוגר 15+, המתאים לתהליך בזכות מבנה לסת שכבר הופך ליציב. התהליך הקל יחסית מאפשר לכל אדם בוגר לא לוותר על סגנון חייו, להרגיש נוח להסתובב בחברה או בעבודה, ולהגיע תוך 12-6 חודשים לחיוך המבוקש. הכול בהתאם לתכנית האישית של המומחים שלנו.

בהחלט! לעולם לא מאוחר מדי להתחיל לחייך לעולם כמו שתמיד רצית. הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו לצד הטיפול האישי המיוחד, מאפשרים גם בגיל הבוגר לעשות את השינוי, בלי תהליכים כירורגיים, בלי לקחת סיכונים, עם התחשבות מלאה בחיי היום יום והתאמה לסגנון החיים.
יישור שיניים שקוף, מתאים כאמור לכולם, מלבד לסובלים מבעיות חניכיים קשות וכרוניות. במקרה כזה, סיכויי ההצלחה של היישור יהיו נמוכים, ונדרש טיפול מקדים ומקיף. לא נמליץ על טיפול למי שלדעתנו מצב הפה, החניכיים או השיניים אינו מבטיח תוצאות מצוינות.

אין מה לדאוג. הטיפול הוא עדין ואינו פולשני באופן כירורגי. בנוסף, גם אין צורך ליטול תרופות מיוחדות העלולות לגרום לאי איזון. יישור שיניים שקוף מתאים גם לחולי לב, סכרת, לחץ דם גבוה, אסתמה ועוד. הטיפול בעייתי רק במקרה של בעיית חניכיים חמורה.

בהחלט. כבר בתום פגישת הייעוץ החינמית, אחרי שעוברים סריקה ראשונה, נוכל להראות לך הדמיה של מצב השיניים שלך - לפני הטיפול ואחרי. כך ניתן להתרשם מראש, כיצד ייראה החיוך שלך בתום 12-6 חודשים, ולקבל החלטה על המשך הדרך.
השיטה שלנו מאפשרת להגיע לתוצאות הרצויות תוך 12-6 חודשים. משך הזמן תלוי כמובן בשני גורמים חשובים: האחד, המצב איתו הגעת והמלצת הרופא המומחה לפי סריקת התלת מימד. השני- מידת ההתמדה והמחויבות שלך לטיפול. מניסיוננו, הקפדה על התהליך תורמת לעמידה ביעד ולתוצאות כמו שרצית.
כן, אנחנו עובדים גם עם Invisalign. עם זאת, אחד היתרונות שלנו הוא שאיננו מוגבלים ליצרן מסויים אלא בוחרים את היצרן הטוב ביותר עבורך ועבור מצב הלסת שלך. הצוות שלנו מנוסה בתחום היישור השקוף, מכיר את השיטות השונות ויודע להתאים לכל אחד את השיטה שמתאימה לו.
הקשתיות עשויות מפוליקרבונט, חומר היפו-אלרגני ידידותי ומאושר רפואית. סוג של פלסטיק ללא BPA, חלק ונוח, למקסימום שקיפות ולתחושה נעימה שאינה מציקה כמו גשר המתכת של פעם.
בזכות פשטות ההרכבה וההסרה של הקשתיות, ניתן בקלות להורידן ולאכול כרגיל. ארוחה ומשקה חם דורשים הסרה של הקשתות, כדי לשמור על איכותן. שתייה קרה אינה מחייבת הסרה.
Wesmile מביאה לישראל בשורה חדשה ואמיתית ההופכת את כל התהליך לשקוף יותר, נוח יותר ומשתלם יותר. זו הדרך היחידה ליהנות מחבילה כוללת, הוליסטית, של טיפול ושרות ברמה הגבוהה ביותר שיש. חוויה אחרת, ידידותית יותר ומשתלמת יותר. רק אנחנו מציעים שילוב של טיפול במרפאות המתקדמות ביותר עם הרופאים האורתודנטים המומחים לנושא, עם ערכת טיפול אישית הנשלחת אליכם הביתה, ועם מערכת דיגיטלית ייחודית שפיתחנו כדי לאפשר קשר ישיר, תמיכה ועזרה 24/7 מכל מקום בארץ ובעולם.
אנחנו מציעים שתי חבילות – פרפקט ואקסלנט – לפי משך הזמן הנדרש לטיפול המתאים לך. הבחירה בחבילה המתאימה לך תיעשה ע"י הרופא/ה שלנו, אך ורק לאחר ביצוע סריקה מתקדמת ובדיקה אישית באחת המרפאות שלנו. אנחנו שואפים לדיוק ולהתאמה אישית, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר.
אין לנו הסדרי תשלום עימם, למעט ביטוחים רפואיים פרטיים הכוללים גם אסתטיקה של השיניים (נשמח לבדוק עבורך!). עם זאת, התמחור ושיטות התשלום הופכות את החבילות שלנו לנגישות ומשתלמות במיוחד.
אנחנו מאפשרים לשלם ב-12 תשלומים בכרטיס אשראי, ללא ריבית וללא הצמדה. בנוסף, נוכל להמליץ על מגוון תוכניות מימון בנקאיות וחוץ בנקאיות. בכל מקרה, מוזמנים לדבר איתנו, כדי שנמצא יחד את הדרך הטובה והמשתלמת.
מניסיון וידע, אנחנו כמובן בטוחים שלא תיתכן אכזבה. השיטה המדויקת מאפשרת לנו לדעת מראש את מסלול הטיפול ולראות מול העיניים, כבר בהדמיה הראשונית, כיצד תיראה התוצאה. בנוסף, אנחנו לרשותך לאורך כל הדרך, עם זמינות גבוהה במרפאה או במערכת הדיגיטלית, כך שלכל בעיה או עיכוב יינתן מענה מלא בהקדם. אנחנו גם יודעים שהצלחת הטיפול תלויה מאד גם במשמעת העצמית של המטופל. אם חלילה, נגיע למסקנה משותפת שקיימים גורמים שאינם מאפשרים לטיפול להצליח – יוחזר מה ששולם עד לאותו שלב.
אנחנו מזמינים אותך, ללא כל התחייבות, לתאם בדיקה ראשונית חינם באחת המרפאות שלנו- עיר ימים נתניה, או קיסריה. שווה להגיע במיוחד, להתרשם, לראות מקרוב את האמצעים המתקדמים שלנו, ולהכיר את הצוות הרפואי והמקצועי שלנו, שיקבל אותך כמובן ב.. חיוך גדול. נשמח לראות אותך >>>

יש לנו כיום מרכזים רפואיים בתל אביב, נתניה, קיסריה וחיפה

WeHave
all the answers

אם לא מצאת תשובה, שאל אותנו.
אנחנו כאן בשבילך!

WeTake you forward

אחרי 50+ שנות יישור שיניים עם ברזלים
חברת WeSmile מציגה מהפיכה המאפשרת ליישר את השיניים תוך שמירה על אורח החיים שלך.
יישור שיניים שקוף, פשוט ונוח, עם חווית שירות יוצאת דופן ותוצאות מנצחות.

מוזמנים לבדיקת התאמה
בלי התחייבות ובלי עלות!

יישור השיניים המתקדם ביותר –
מינימום מפגשים, מקסימום תוצאות!

אנחנו מאמינים בשקיפות ובפשטות.
חבילות החיוך המושלם כוללות:

  1. סריקת תלת ממד ל-100% דיוק
  2. סט של קשתיות שקופות – המותאמות אישית עבורך
  3. מפגשים עם רופא\ת שיניים באחד מה-Dental Medical Centres שלנו, ע"פ תכנית הטיפול
  4. ערכה מיוחדת עם כלל העזרים וההנחיות לטיפול מוצלח
  5. הסרת אבנית
  6. קיבוע בתום התהליך
  7. ליווי ויעוץ 24/7 באמצעות מערכת דיגיטלית מיוחדת
  8. זכאות להלבנת לייזר רפואית – במחיר עלות

הכל כלול בשקיפות מלאה בלי כוכביות או אותיות קטנות.