7 טיפים ליישור שיניים שקוף בנינוחות מקסימלית

7 טיפים ליישור שיניים שקוף
איך מיישרים שיניים בנוחות? נשמע מוזר לא? הרי בסוף מדובר בתהליך מורכב... אז זהו - שעם הטיפים שלנו תוכלו להפליג בדרך בצורה נעימה יותר

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

בשבוע שעבר העלינו את הדעה שלנו על יישור שיניים שקוף בשנת 2021, למי מתאים או לא מתאים יישור שיניים שקוף בהתאם לקבוצת הגיל שלו או שלה. אבל – גם אם התחלתם את הטיפול שלכם יש כמה דברים קטנים שתוכלו להקפיד עליהם בשביל להבטיח לעצמכם את התהליך האולטימטיבי. בגילוי נאות – את המאמר המעולה מצאנו מעבר לים באתר MyOrthodontist המעולה – כך שרוב העבודה שלנו היתה רק לתגרגם עבורכם.

אם כך – 7 טיפים ליישור שיניים שקוף. כותרת מפוצצת אבל אין מה לדאוג, את התהליך שלנו תעברו בליווי הדוק, והרבה תמיכה לאורך הדרך. אבל, אולי אתם פה כי אתם רוצים ללמוד, או לחילופין יש לכם שאלות שתרצו עליהן מענה. ולכן – המידע מונגש עבורכם.

7 טיפים ליישור שיניים שקוף

אז כמו שכבר קראתם – אנחנו מתכוונים לעשות הכל בשביל שתוכלו לקבל כמה שיותר מידע, בכמה שפחות מאמץ. לשם הדיוק – הטיפים שלפניכם מיועדים לתהליך הטיפול עצמו ומטרתם המרכזית היא מניעה של כאב או חוסר נוחות מיותר לחלוטין. במידה ולא ידעתם – תהליך היישור השקוף הוא נח באופן יחסי, ולכן גם חוסר הנוחות המתואר במאמר – הוא מינימלי ואין ממה לחשוש.

חשוב גם לשים לב שלא לערבב "שמחה בשמחה". נכון – ישנו סיכוי לחוסר נוחות מסויים בכל תהליך שנבצע. בין אם מדובר ביישור שיניים סטנדרטי או ביישור שיניים שקוף. אולם – אנו מנסים לבודד את ההשוואה שבין יישור שיניים ויישור שיניים שקוף ולא לבחון את יעילות נושא יישור השיניים ככלל.

7 טיפים ליישור שיניים שקוף – הסעיפים עצמם

אם כן ללא עוד הקדמות מיותרות – הטיפים. שימו לב, כי לשם אמינות התרגום העברנו את כולם כמה שיותר "כלשונם", אך נשמח אם תוכלו להעיר את תשומת ליבנו לכל חוסר דיוק או טעות במידה ונמצאו כן.

היצמדו ללוח הזמנים

לוח הזמנים האידיאלי נקבע עבורכם על ידי רופא השיניים המטפל וכולל בחובו מורכבות משמעותית. האם לקבוע את ההחלפה מקשתית לקשתית בזמן המהיר ביותר? אולי לקבוע את הזמן המאוחר ביותר בו קיימת יעילות? בכל מקרה – הרופא המטפל שלכם קובע מסלול טיפולי עבורכם המשלב את החוסר הנוחות הנכון בדיוק, כך ש"יכאב מעט" אבל רק מעט.

חשוב שלא להקדים את לוח הזמנים ולנסות לזרז את הטיפול, בדיוק כשם שחשוב מאד שלא לאחר בזמני ההחלפה. אצלינו בשירות WeSmile אנו מקפידים על תמיכה לאורך התהליך כולו. כך שלא רק שתקבלו את כל המידע מוכן וארוז, גם תקבלו תזכורות שוטפות להחלפות קשתית ולכל שלב רפואי אחר. כי ככה זה אצלינו – אם כבר שירות, אז מקצה לקצה.

החליפו את הקשתיות שלכם – לפני השינה

אז מזל טוב – תוזמנה עבורכם החלפת קשתית להיום. אבל גם "היום" זו הגדרה רחבה. ההמלצה שלנו היא טריק מעולה. בצעו את ההחלפה דווקא לפני השינה. ולמה? חוסר הנוחות המהותי ביותר שאולי תחוו, הוא בסמוך להחלפת הקשתית. למה זה חשוב? כי אם תעשו זאת לפני השינה, תעברו שעות רבות בהן השיניים מתחילות את השלב הבא בטיפול, אבל אתם – ישנים לכם.

משככי כאבים ללא מרשם – זה אחלה ביישור שיניים שקוף

לפני הכל נסייג – הבסיס לכל החלטה מעין זו היא התייעצות עם הרופא המלווה שלכם בתהליך. אבל הבטחנו לתרגם את המאמר כמה שיותר ללא שינויים, אז בבקשה:

ישנם דיווחים על הוא מעט כאב או רגישות שמורגשים בעיקר בעת עטיית/הסרת הקשתיות. משכחי כאבים בדומה לאיבופרופן, אספירין וכיו"ב עשויים להקל על הכאב העדין בקלות ובפשטות. חשוב לשים לב שלא להשתמש במשכחים בצורה מוגזמת, ובמידה והכאב או הרגישות לא חולפים, חשוב מאד לדבר עם הרופא.

לדווח על קצוות חדים

לרוב, בייחוד אם מקפידים על יצרן איכותי דוגמת Invisalign או Clear correct ודומיהן, הסיטואציה לא מתממשת .אבל – אם במקרה בחרתם ביצרן איזוטרי כזה או אחר, ולעתים – אפילו במותגים הגדולים: עשויות להופיע קשתיות להן קצה מחודד הפוגע ו"מגרה" את החיך. במידה ונפלה לידכם ההזמנות לחות תופעה שכזו – דווחו לרופא המלווה בהקדם. יש מה לעשות. נכון שאתם קוראים מאמר בשם 7 טיפים ליישור שיניים שקוף, אבל חשוב מאד להתייחס לטיפ הזה. הפתרון פשוט ואין שום סיבה שתחושו חוסר נוחות.

"אמנו" את הפה שלכם באמצעות לעיסה

תאמינו או לא, כמה שתשתמשו יותר בפה שלכם, כך השיניים שלכם יתרגלו למיקום החדש שלהן בצורה מהירה ויעילה יותר. אם כן – בייחוד כשהקשתיות שלכן בחוץ, זה זמן ללעוס חברים וחברות!

חשים תחושת רגישות רבה? אולי אלו לא הקשתיות

רגישות ועדינות לקור, הם לפעמים סמפטומים לגורם פגוע אחר לגמרי. לדוגמא – דלקת תוך השן בשם Pulpitis. כלומר – הכאב לא נובע מהליך הטיפול שלכם בקשתיות השקופות. ופה שווה לחזור לדגש ממנו התחלנו – כל תנועה של השן עשויה לעורר את הרגישות במצב בו קיימת הדלקת המדוברת ולא משנה באיזה שיטה תבחרו. בדרך כלל – הרגישות עוברת תוך כמה ימים. במידה ולא כך הדבר, חשוב לראות את רופא השיניים באופן מיידי. במקרה קיצון – טיפול שורש עשוי להיות הפתרון הנדרש.

להתאים את הקשתיות בבית? לא רעיון טוב

הטכנולוגיה והדיוק המקצועי הכרוכים בתכנון, ייצור ויישום קשתיות שקופות הם אדירים. אי לכך, הסיכוי שתוכלו לבצע בהן תיקונים דוגמת "עשה זאת בעצמך" בהצלחה, נמוכים מאד. נכון – אתם עשויים לקבל בערכה הביתית שלכם כלים לנגיעות אישיות מינוריות, ממש "שיוף" מזערי בנקודונות כאובה. אולם – אם משהו באמת מפריע לכם ההנחיה היא כתמיד, צרו קשר עם הרופא המטפל שלכם.

לסיכום

אם כן – במאמר 7 טיפים ליישור שיניים שקוף סקרנו את הטיפים המובילים שמצאנו באתר MyOrthodontist ואנו מודים למקור על העבודה שביצע. ולכם נציע – שימו לב לקשתיות שלכם, לתכנון שלכם ולמהלך הטיפול. ניתו לבצע יישור שיניים שקוף, ולחוש חוסר נוחות מזערי ביותר! ואין שום סיבה שהתהליך שלכם, לא יהיה כזה.

7 טיפים ליישור שיניים שקוף
7 טיפים ליישור שיניים שקוף

אולי יעניין אותכם גם

עששת
ללא קטגוריה

עששת. מה, למה ומה עושים?

מחלת העששת היא אולי המחלה המזוהה ביותר בתחום הבריאות האוראלית. ססמאות לילדים, כיתוב על משחת השיניים, כולנו מכירים את העששת. אבל מה היא בעצם? למה היא מופיעה? ומה עושים?

אודותינו

We Specialize

WeSmile – הרשת הגדולה בישראל ליישור שיניים שקוף, מאפשרת לך להגיע לחיוך המושלם תוך שמירה על איכות חיים מקסימלית.
אצלינו אנו מתמחים ביישור שיניים שקוף, וביישור שקוף בלבד! לא עוד רופא כללי או התמחות בכלל מקצועות השיניים. רק יישור שיניים, רק שקוף, רק הטוב ביותר וע"י היצרנים המובילים בעולם.
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

WeAre Modern

יישור השיניים המתקדם ביותר – הצוות שלנו כולל רופאים שעובדים בשיטות המודרניות ביותר ליישור שיניים שקוף. אנו מבצעים זאת בדגש על התאמה אישית, אכפתיות ומחויבות גבוהה לתוצאות.

את החיבה שלנו לשמירה על הזמן שלכם, תוכלו להרגיש מהרגע הראשון. בשירות דיגיטלי מתקדם, מעקב מיוחד מבית WeSmile בו נזכיר לכם את כל מה שחשוב שלא תשכחו גם ב WhatsApp או בכל דרך שתתאים. הדרך לחיוך המושלם האישי שלכם, היא הדרך שלנו!

WeKeep It Fresh

את הטיפול שלנו אנו עורכים במרפאות המתקדמות ביותר בישראל. בכל המתקנים שלנו תמצאו את מכשור רפואת שיניים החדשני בישראל ובעולם, כמו גם צוות מקצועי רב-תחומי ומגוון.  אם הפן האנושי, המקצועי או הטכנולוגי – יש למה לחכות!

משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

מתקדמים ל-WeSmile – דרך חדשה ליישור שיניים !

שאלות ותשובות

יישור שיניים שקוף, מתאים לכל אחד ובכל גיל. גם לכאלה שניסו בלי הצלחה יישור שיניים מיושן בגיל הנעורים. אנחנו מתמחים בגיל הבוגר 15+, המתאים לתהליך בזכות מבנה לסת שכבר הופך ליציב. התהליך הקל יחסית מאפשר לכל אדם בוגר לא לוותר על סגנון חייו, להרגיש נוח להסתובב בחברה או בעבודה, ולהגיע תוך 12-6 חודשים לחיוך המבוקש. הכול בהתאם לתכנית האישית של המומחים שלנו.

בהחלט! לעולם לא מאוחר מדי להתחיל לחייך לעולם כמו שתמיד רצית. הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו לצד הטיפול האישי המיוחד, מאפשרים גם בגיל הבוגר לעשות את השינוי, בלי תהליכים כירורגיים, בלי לקחת סיכונים, עם התחשבות מלאה בחיי היום יום והתאמה לסגנון החיים.
יישור שיניים שקוף, מתאים כאמור לכולם, מלבד לסובלים מבעיות חניכיים קשות וכרוניות. במקרה כזה, סיכויי ההצלחה של היישור יהיו נמוכים, ונדרש טיפול מקדים ומקיף. לא נמליץ על טיפול למי שלדעתנו מצב הפה, החניכיים או השיניים אינו מבטיח תוצאות מצוינות.

אין מה לדאוג. הטיפול הוא עדין ואינו פולשני באופן כירורגי. בנוסף, גם אין צורך ליטול תרופות מיוחדות העלולות לגרום לאי איזון. יישור שיניים שקוף מתאים גם לחולי לב, סכרת, לחץ דם גבוה, אסתמה ועוד. הטיפול בעייתי רק במקרה של בעיית חניכיים חמורה.

בהחלט. כבר בתום פגישת הייעוץ החינמית, אחרי שעוברים סריקה ראשונה, נוכל להראות לך הדמיה של מצב השיניים שלך - לפני הטיפול ואחרי. כך ניתן להתרשם מראש, כיצד ייראה החיוך שלך בתום 12-6 חודשים, ולקבל החלטה על המשך הדרך.
השיטה שלנו מאפשרת להגיע לתוצאות הרצויות תוך 12-6 חודשים. משך הזמן תלוי כמובן בשני גורמים חשובים: האחד, המצב איתו הגעת והמלצת הרופא המומחה לפי סריקת התלת מימד. השני- מידת ההתמדה והמחויבות שלך לטיפול. מניסיוננו, הקפדה על התהליך תורמת לעמידה ביעד ולתוצאות כמו שרצית.
כן, אנחנו עובדים גם עם Invisalign. עם זאת, אחד היתרונות שלנו הוא שאיננו מוגבלים ליצרן מסויים אלא בוחרים את היצרן הטוב ביותר עבורך ועבור מצב הלסת שלך. הצוות שלנו מנוסה בתחום היישור השקוף, מכיר את השיטות השונות ויודע להתאים לכל אחד את השיטה שמתאימה לו.
הקשתיות עשויות מפוליקרבונט, חומר היפו-אלרגני ידידותי ומאושר רפואית. סוג של פלסטיק ללא BPA, חלק ונוח, למקסימום שקיפות ולתחושה נעימה שאינה מציקה כמו גשר המתכת של פעם.
בזכות פשטות ההרכבה וההסרה של הקשתיות, ניתן בקלות להורידן ולאכול כרגיל. ארוחה ומשקה חם דורשים הסרה של הקשתות, כדי לשמור על איכותן. שתייה קרה אינה מחייבת הסרה.
Wesmile מביאה לישראל בשורה חדשה ואמיתית ההופכת את כל התהליך לשקוף יותר, נוח יותר ומשתלם יותר. זו הדרך היחידה ליהנות מחבילה כוללת, הוליסטית, של טיפול ושרות ברמה הגבוהה ביותר שיש. חוויה אחרת, ידידותית יותר ומשתלמת יותר. רק אנחנו מציעים שילוב של טיפול במרפאות המתקדמות ביותר עם הרופאים האורתודנטים המומחים לנושא, עם ערכת טיפול אישית הנשלחת אליכם הביתה, ועם מערכת דיגיטלית ייחודית שפיתחנו כדי לאפשר קשר ישיר, תמיכה ועזרה 24/7 מכל מקום בארץ ובעולם.
אנחנו מציעים שתי חבילות – פרפקט ואקסלנט – לפי משך הזמן הנדרש לטיפול המתאים לך. הבחירה בחבילה המתאימה לך תיעשה ע"י הרופא/ה שלנו, אך ורק לאחר ביצוע סריקה מתקדמת ובדיקה אישית באחת המרפאות שלנו. אנחנו שואפים לדיוק ולהתאמה אישית, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר.
אין לנו הסדרי תשלום עימם, למעט ביטוחים רפואיים פרטיים הכוללים גם אסתטיקה של השיניים (נשמח לבדוק עבורך!). עם זאת, התמחור ושיטות התשלום הופכות את החבילות שלנו לנגישות ומשתלמות במיוחד.
אנחנו מאפשרים לשלם ב-12 תשלומים בכרטיס אשראי, ללא ריבית וללא הצמדה. בנוסף, נוכל להמליץ על מגוון תוכניות מימון בנקאיות וחוץ בנקאיות. בכל מקרה, מוזמנים לדבר איתנו, כדי שנמצא יחד את הדרך הטובה והמשתלמת.
מניסיון וידע, אנחנו כמובן בטוחים שלא תיתכן אכזבה. השיטה המדויקת מאפשרת לנו לדעת מראש את מסלול הטיפול ולראות מול העיניים, כבר בהדמיה הראשונית, כיצד תיראה התוצאה. בנוסף, אנחנו לרשותך לאורך כל הדרך, עם זמינות גבוהה במרפאה או במערכת הדיגיטלית, כך שלכל בעיה או עיכוב יינתן מענה מלא בהקדם. אנחנו גם יודעים שהצלחת הטיפול תלויה מאד גם במשמעת העצמית של המטופל. אם חלילה, נגיע למסקנה משותפת שקיימים גורמים שאינם מאפשרים לטיפול להצליח – יוחזר מה ששולם עד לאותו שלב.
אנחנו מזמינים אותך, ללא כל התחייבות, לתאם בדיקה ראשונית חינם באחת המרפאות שלנו- עיר ימים נתניה, או קיסריה. שווה להגיע במיוחד, להתרשם, לראות מקרוב את האמצעים המתקדמים שלנו, ולהכיר את הצוות הרפואי והמקצועי שלנו, שיקבל אותך כמובן ב.. חיוך גדול. נשמח לראות אותך >>>

יש לנו כיום מרכזים רפואיים בתל אביב, נתניה, קיסריה וחיפה

WeHave
all the answers

אם לא מצאת תשובה, שאל אותנו.
אנחנו כאן בשבילך!

WeTake you forward

אחרי 50+ שנות יישור שיניים עם ברזלים
חברת WeSmile מציגה מהפיכה המאפשרת ליישר את השיניים תוך שמירה על אורח החיים שלך.
יישור שיניים שקוף, פשוט ונוח, עם חווית שירות יוצאת דופן ותוצאות מנצחות.

מוזמנים לבדיקת התאמה
בלי התחייבות ובלי עלות!

יישור השיניים המתקדם ביותר –
מינימום מפגשים, מקסימום תוצאות!

אנחנו מאמינים בשקיפות ובפשטות.
חבילות החיוך המושלם כוללות:

  1. סריקת תלת ממד ל-100% דיוק
  2. סט של קשתיות שקופות – המותאמות אישית עבורך
  3. מפגשים עם רופא\ת שיניים באחד מה-Dental Medical Centres שלנו, ע"פ תכנית הטיפול
  4. ערכה מיוחדת עם כלל העזרים וההנחיות לטיפול מוצלח
  5. הסרת אבנית
  6. קיבוע בתום התהליך
  7. ליווי ויעוץ 24/7 באמצעות מערכת דיגיטלית מיוחדת
  8. זכאות להלבנת לייזר רפואית – במחיר עלות

הכל כלול בשקיפות מלאה בלי כוכביות או אותיות קטנות.