הטעויות הגדולות ביישור שיניים שקוף – 2021

הטעויות הגדולות ביישור שיניים שקוף
הטעויות הגדולות ביישור שיניים שקוף - הן פה בשביל להשאר - אחננו פה בשביל להזהיר

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

אם רוב המידע שלנו עוסק במנוח החיובי של יישור שיניים שקוף, בכתבה הבאה ניסינו לרכז לכם את הטעויות הגדולות ביישור שיניים שקוף. חשוב לציין כי אנו מאמינים שליווי צמוד הוא חלק מהותי מתהליך היישור, ולכן לא סביר ש"תיפלו" בטעויות בסיסיות כשל מתחילים. אבל – אם חלק מהטעויות מופיעות באתר Aligners המכובד, כנראה שלא רק אנחנו שמנו לב אליהן.

עם זאת, מיטיבי לכת ישימו לב שחלק מהטעויות הנפוצות מעבר לים לא רלוונטיות במקרה הישראלי בשל הקפדה הנדרשת בתהליך הישראלי. ולכן – 7 הטעויות הגדולות, ולא 10 בדומה למאמר אליו שלחנו אתכם.

אם אתם עוד לא בטוחים מה זה בעצם יישור שיניים שקוף, כתבת הבלוג שלנו מטפלת בדיוק בזה. ואם במקרה אתם כן מכירים אבל עוד לא יצא לכם להבין מה זה בעצם Wesmile, גם המידע הזה זמין עבורכם בכתבה אחרת. קריאה מהנה, והכי חשוב – הימנעו מ הטעויות הגדולות.

אחד הנושאים החשובים עליהם שווה לדבר הן טעויות. מטעויות לומדים, מהטעויות הגדולות מתפתחים, אבל לאחר מחשבה החלטנו שעדיף שתלמדו מהטעויות הגדולות של אחרים, ולא שלכם באופן אישי. ולכן, ריכזנו את הכתבה שלפניכם.

אז נכון, יש דברים שממש לא כדאי לכם ללמוד באמצעות כתבה. לרכב על אופניים, לבחור את המקום הנכון לטייל בו בשבת בצהריים או אפילו את החומוס הטוב ביותר באיזור. אבל, לגבי תהליך יישור השיניים שלכם, קחו את המידע בשתי ידיים. טעויות, הן התחלה של תוצאה שלא אליה כיוונו כולם. וללא הקדמה נוספת, נצלול לעניינים.

הטעויות הגדולות ביישור שיניים שקוף – בעיות הזנחה

בחרנו למקד את תחילת המאמר בטעויות האנושיות ביותר – בעיות הזנחה. מי מאיתנו לא מכיר וחטא בהן. אם מדובר על ימי נפילה בדיאטה, או הכנה למבחן חשוב שבחרנו לדחות – דחיינות והזנחה הן חלק מהטבע האנושי וככאלה כדאי שנתחיל דווקא מהן.

"שכחתי" לנקות את הקשתיות שלי

ברור לכולנו שקשתיות שקופות דורשות תהליך ניקיון קבוע. אבל תתפלאו לגלות כמה פעמים פציינטים שוכחים (כלשונם), להקפיד על הניקוי שלהם. שימו לב, לאחר כל ארוחה בה הסרנו את הקשתיות שלנו, או שתיה של נוזל שאיננו מים, יש להקפיד על צחצוח שיניים.

באם נחזיר את הקשתיות למקומן, על גבי שאריות של לכלוך, מזון או שתיה מתוקה למיניהם – הקשתית "תכלא" את החומרים המזיקים בצמוד לשיניים שלנו. חשוב להקפיד על השגרה, ובבוקר והערב בזמן צחצוח השיניים להעניק להן טיפול יסודי ואוהב. כך נשמור על השיניים שלנו ועל הליך היישור השקוף החשוב לנו כל כך.

ועשו לעצמכם טובה – אל "תשכחו". שכחה במקרה זה, היא הזנחה. ואתם לא מזניחים חברים, אתם מטופלים חכמים.

הקשתיות בכיס, ולא בפה

תהליך היישור השקוף באמצעות קשתיות, דורש כי הן תשהינה בתוך הפה שלנו במשך כ22 שעות ביממה. אם הרופא התאים לכם תכנית לילה בלבד, הקשתיות צריכות להיות בפה לאורך כל היום, כל יום.

הסיבה בעטיה הנ"ל חשוב כל כך היא ה"רצון" הטבעי של השיניים שלנו לנוח במקומן הטבעי, ולשוב אליו בכל רגע בו לא מופעל עליהן לחץ. ככלל – נסו לאמץ גישה בה הקשתיות בפה בכל שלב. הן יוצאות מהפה רק למטרות ספציפיות. צחצוח שיניים, אכילה או שתיה. זהו. בכל רגע אחר חשוב מאד שהקשתיות יהיו במקומן.

אם בחרנו בתהליך יישור שיניים שקוף – זכינו בתהליך דיסקרטי, עדין, וכזה שלא מפריע לנו להסתובב, לעבוד ולתקשר. לכן חשוב עוד יותר שננצל את הייתרונות הנ"ל ונשתמש בהם. קשתיות לא יוצאות מהפה = תהליך קצר, מדויק ואיכותי.

"איבדתי"

לאבד קשתיות זה לא רעיון טוב. לפני הכל – הן אמורות להיות החברות הכי טובות שלנו. הדרך לחיוך שעליו חלמנו. אבל קצת פרקטיקה ברשותכם – לאבד קשתיות זה פשוט חבל. מדובר בפריט איכותי ויקר ערך. וגם אם נמצא לכם פתרונות – זה פשוט רעיון רע.

אבל – יש אלמנט חשוב עוד יותר מאבדן כלכלי כזה או אחר. אם איבדנו את הקשתיות שלנו, יש זמן שיקח לנו להחליף אותן. במצב כזה – יוצרים קשר מיידי עם הרופא המטפל. ההכוונה המקצועית תגיע ממנו. חשוב מאד שלא להחליט "לדלג" לקשתית הבאה או כל פתרון מאולתר אחר. הרופא המטפל יספק את הפתרון.

נזקי חום

החומר הפלסטי שמרכיב את הקשתיות שלנו, רגיש לטמפרטורה גבוהה. מים רותחים? לא טוב. גם לא בשטיפה. חשוב מאד להסביר – במצב בו הקשתיות התחממו יתר על המידה ,גם לאחר שהקשתיות מצטננות העיוות הקל ביותר שנוצר בעצם משנה את הקשתית. קשתיות הן יצירה מדויקת כחוט השערה. תכנית הטיפול שלנו מוגדרת ע"י מערכות טכנולוגיות בקדמת עולם רפואת השיניים וכל שינוי מילימטרי פוסל בפועל את הקשתית.

ולא רק מים חמים הם סכנה לקשתיות. שימו לב, בדגש על ארצנו החמה. לא משאירים קשתיות בתוך תיק ששוכב בשמש לוהטת. ובטח שלא בתוך כלי רכב סגור ביום חם.

לפספס מפגשים בתכנית

בתכנית הטיפול, משולבות ביקורות מקצועיות קבועות לאורך הדרך. חשוב להגיע בצורה מסודרת, לא לפספס ולא לוותר. נכון – לפעמים זה מרגיש כאילו תכנית יישור השיניים השקוף היא "עתידנית" מעט, ושום דבר לא יכול להשתבש. גם אם זה מרגיש כך, הביקורות השזורות בתהליך הן קריטיות. רופא השיניים הרגיל שלנו לא מנהל את תהליך היישור השקוף – וחשוב לערב ביקורת מקצועית בכל תהליך דנטלי.

במידה ועולה הצורך – עשוי הרופא המטפל שלנו לזהות צורך בהתאמת התכנית, בהדרכה כלשהי או בדגש שכדאי לקבל. לא כדאי לוותר על מפגשים, הם חלק מהותי מתכנית הטיפול.

הטעויות הגדולות ביישור שיניים שקוף – בעיות שמקורן בפספוס

יש לא מעט טעויות מובנות בטבע האנושי שלנו. לא הכל נובע מזלזול, אבל גם הבעיות הללו עשויות לפגוע בתהליך שלכם. ולכן – ריכזנו אותן פה. עבורכם, ועבור החיוך שלכם.

ניקוי שגוי

אז התחלתם את הטיפול, וכולם שמחים ומחייכים. אבל חלק משגרת התחזוקה של הקשתיות שלכם, כוללת תהליך ניקוי עליו חובה להקפיד, ולבצע בצורה טובה וחסרת פשרות. נסו לחשוב על העובדה כי הקשתיות שלכם שוכנות בתוך חלל הפה לאורך יום שלם, וממשיכות איתנו לאורך זמן.

יצרנים, רופאים וממליצים שונים מספקים את דעתם לגבי שיטת הניקוי האולטימטיבית. אצלינו בוויסמייל אחנו פה בשביל לוודא שהכל ברור, קל ונוח. אבל אם במקרה אתם מיישרים את השיניים שלכם במקום אחר – חשוב לשים לב לעקוב אחר הוראות הניקוי שלכם כלשונן. בין השיטות המומלצות תוכלו למצוא רחצה במים פושרים, נוזלי ניקוי דנטליים יעודיים, סבון ומים ועוד.

לא משנה מה הדרך עליה המליץ איש המקצוע שלכם, זו ככל הנראה הדרך הנכונה. ועליה, כדאי לכם להקפיד.

החפזון – מהשטן

מי מאיתנו לא מכיר את הרצון "להזדרז". בתרבות הישראלית הדבר מוכר לנו עוד יותר מהנהוג בעולם. "תיק תק" או כל ניסוח אחר אותו אתם מכירים, בצירוף התחושה ש"לי זה לא יקרה" והופס- אנחנו מוצאים מטופלים שמנסים "להצטיין" בטיפול שלהם, ובעצם להתקדם בין הקשתיות בקצב מהיר יותר מתכנית הטיפול.

אסור, אסור ושוב אסור לקבוע את הקצב בניגוד להדרכת הרופא המטפל שלנו. שימו לב – גם אם נראה כי הטיפול מתקדם בקצב מהיר יותר מהמצופה, מדובר בטעות גסה. השיניים שלנו זזות בחלקן העליות אבל אנו מוכרחים לספק זמן לשורשים לנוע גם כן. בנוסף – לאחר שהשן "זזה" למקומה החדש – הלסתם שלנו מוכרחה "להתאחות" וקצב מהיר מידי לא יאפשר לתהליכים להשלים את עצמם.

ומה הנזק אתם שואלים? במקרה הטוב כאב, במקרה מורכב יותר השיניים עשויות שלא להתקבע במקום הנכון שלהן גם בהמשך ובמקרי קיצון אנו עשויים לאבד חלק ההשיניים. אם כן – "סע לאט" חביבי. הכל יגיע למקום הנכון, בדיוק בזמן הנכון.

לסיכום

הטעויות הגדולות ביישור שיניים שקוף נמצאות מכל עבר, אבל ריכוז של שלהן הוא קריטי ומייעל את צריכת המידע. האינפורמציה שסיפקנו לא מהווה בשום אופן תחליף לליווי והדרכה צמודה מרופא השיניים, ונמצאת פה עבורכם במטרה לעשות את המיטב למנוע חלק מהטעויות הגדולות ביישור שיניים שקוף. בדרך לחיוך מושלם, מותרות גם טעויות. אבל אנחנו מקווים – שאת הטעויות שצוינו, נצליח למנוע.

הטעויות הגדולות ביישור שיניים שקוף
הטעויות הגדולות ביישור שיניים שקוף

אולי יעניין אותכם גם

עששת
ללא קטגוריה

עששת. מה, למה ומה עושים?

מחלת העששת היא אולי המחלה המזוהה ביותר בתחום הבריאות האוראלית. ססמאות לילדים, כיתוב על משחת השיניים, כולנו מכירים את העששת. אבל מה היא בעצם? למה היא מופיעה? ומה עושים?

אודותינו

We Specialize

WeSmile – הרשת הגדולה בישראל ליישור שיניים שקוף, מאפשרת לך להגיע לחיוך המושלם תוך שמירה על איכות חיים מקסימלית.
אצלינו אנו מתמחים ביישור שיניים שקוף, וביישור שקוף בלבד! לא עוד רופא כללי או התמחות בכלל מקצועות השיניים. רק יישור שיניים, רק שקוף, רק הטוב ביותר וע"י היצרנים המובילים בעולם.
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

WeAre Modern

יישור השיניים המתקדם ביותר – הצוות שלנו כולל רופאים שעובדים בשיטות המודרניות ביותר ליישור שיניים שקוף. אנו מבצעים זאת בדגש על התאמה אישית, אכפתיות ומחויבות גבוהה לתוצאות.

את החיבה שלנו לשמירה על הזמן שלכם, תוכלו להרגיש מהרגע הראשון. בשירות דיגיטלי מתקדם, מעקב מיוחד מבית WeSmile בו נזכיר לכם את כל מה שחשוב שלא תשכחו גם ב WhatsApp או בכל דרך שתתאים. הדרך לחיוך המושלם האישי שלכם, היא הדרך שלנו!

WeKeep It Fresh

את הטיפול שלנו אנו עורכים במרפאות המתקדמות ביותר בישראל. בכל המתקנים שלנו תמצאו את מכשור רפואת שיניים החדשני בישראל ובעולם, כמו גם צוות מקצועי רב-תחומי ומגוון.  אם הפן האנושי, המקצועי או הטכנולוגי – יש למה לחכות!

משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

מתקדמים ל-WeSmile – דרך חדשה ליישור שיניים !

שאלות ותשובות

יישור שיניים שקוף, מתאים לכל אחד ובכל גיל. גם לכאלה שניסו בלי הצלחה יישור שיניים מיושן בגיל הנעורים. אנחנו מתמחים בגיל הבוגר 15+, המתאים לתהליך בזכות מבנה לסת שכבר הופך ליציב. התהליך הקל יחסית מאפשר לכל אדם בוגר לא לוותר על סגנון חייו, להרגיש נוח להסתובב בחברה או בעבודה, ולהגיע תוך 12-6 חודשים לחיוך המבוקש. הכול בהתאם לתכנית האישית של המומחים שלנו.

בהחלט! לעולם לא מאוחר מדי להתחיל לחייך לעולם כמו שתמיד רצית. הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו לצד הטיפול האישי המיוחד, מאפשרים גם בגיל הבוגר לעשות את השינוי, בלי תהליכים כירורגיים, בלי לקחת סיכונים, עם התחשבות מלאה בחיי היום יום והתאמה לסגנון החיים.
יישור שיניים שקוף, מתאים כאמור לכולם, מלבד לסובלים מבעיות חניכיים קשות וכרוניות. במקרה כזה, סיכויי ההצלחה של היישור יהיו נמוכים, ונדרש טיפול מקדים ומקיף. לא נמליץ על טיפול למי שלדעתנו מצב הפה, החניכיים או השיניים אינו מבטיח תוצאות מצוינות.

אין מה לדאוג. הטיפול הוא עדין ואינו פולשני באופן כירורגי. בנוסף, גם אין צורך ליטול תרופות מיוחדות העלולות לגרום לאי איזון. יישור שיניים שקוף מתאים גם לחולי לב, סכרת, לחץ דם גבוה, אסתמה ועוד. הטיפול בעייתי רק במקרה של בעיית חניכיים חמורה.

בהחלט. כבר בתום פגישת הייעוץ החינמית, אחרי שעוברים סריקה ראשונה, נוכל להראות לך הדמיה של מצב השיניים שלך - לפני הטיפול ואחרי. כך ניתן להתרשם מראש, כיצד ייראה החיוך שלך בתום 12-6 חודשים, ולקבל החלטה על המשך הדרך.
השיטה שלנו מאפשרת להגיע לתוצאות הרצויות תוך 12-6 חודשים. משך הזמן תלוי כמובן בשני גורמים חשובים: האחד, המצב איתו הגעת והמלצת הרופא המומחה לפי סריקת התלת מימד. השני- מידת ההתמדה והמחויבות שלך לטיפול. מניסיוננו, הקפדה על התהליך תורמת לעמידה ביעד ולתוצאות כמו שרצית.
כן, אנחנו עובדים גם עם Invisalign. עם זאת, אחד היתרונות שלנו הוא שאיננו מוגבלים ליצרן מסויים אלא בוחרים את היצרן הטוב ביותר עבורך ועבור מצב הלסת שלך. הצוות שלנו מנוסה בתחום היישור השקוף, מכיר את השיטות השונות ויודע להתאים לכל אחד את השיטה שמתאימה לו.
הקשתיות עשויות מפוליקרבונט, חומר היפו-אלרגני ידידותי ומאושר רפואית. סוג של פלסטיק ללא BPA, חלק ונוח, למקסימום שקיפות ולתחושה נעימה שאינה מציקה כמו גשר המתכת של פעם.
בזכות פשטות ההרכבה וההסרה של הקשתיות, ניתן בקלות להורידן ולאכול כרגיל. ארוחה ומשקה חם דורשים הסרה של הקשתות, כדי לשמור על איכותן. שתייה קרה אינה מחייבת הסרה.
Wesmile מביאה לישראל בשורה חדשה ואמיתית ההופכת את כל התהליך לשקוף יותר, נוח יותר ומשתלם יותר. זו הדרך היחידה ליהנות מחבילה כוללת, הוליסטית, של טיפול ושרות ברמה הגבוהה ביותר שיש. חוויה אחרת, ידידותית יותר ומשתלמת יותר. רק אנחנו מציעים שילוב של טיפול במרפאות המתקדמות ביותר עם הרופאים האורתודנטים המומחים לנושא, עם ערכת טיפול אישית הנשלחת אליכם הביתה, ועם מערכת דיגיטלית ייחודית שפיתחנו כדי לאפשר קשר ישיר, תמיכה ועזרה 24/7 מכל מקום בארץ ובעולם.
אנחנו מציעים שתי חבילות – פרפקט ואקסלנט – לפי משך הזמן הנדרש לטיפול המתאים לך. הבחירה בחבילה המתאימה לך תיעשה ע"י הרופא/ה שלנו, אך ורק לאחר ביצוע סריקה מתקדמת ובדיקה אישית באחת המרפאות שלנו. אנחנו שואפים לדיוק ולהתאמה אישית, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר.
אין לנו הסדרי תשלום עימם, למעט ביטוחים רפואיים פרטיים הכוללים גם אסתטיקה של השיניים (נשמח לבדוק עבורך!). עם זאת, התמחור ושיטות התשלום הופכות את החבילות שלנו לנגישות ומשתלמות במיוחד.
אנחנו מאפשרים לשלם ב-12 תשלומים בכרטיס אשראי, ללא ריבית וללא הצמדה. בנוסף, נוכל להמליץ על מגוון תוכניות מימון בנקאיות וחוץ בנקאיות. בכל מקרה, מוזמנים לדבר איתנו, כדי שנמצא יחד את הדרך הטובה והמשתלמת.
מניסיון וידע, אנחנו כמובן בטוחים שלא תיתכן אכזבה. השיטה המדויקת מאפשרת לנו לדעת מראש את מסלול הטיפול ולראות מול העיניים, כבר בהדמיה הראשונית, כיצד תיראה התוצאה. בנוסף, אנחנו לרשותך לאורך כל הדרך, עם זמינות גבוהה במרפאה או במערכת הדיגיטלית, כך שלכל בעיה או עיכוב יינתן מענה מלא בהקדם. אנחנו גם יודעים שהצלחת הטיפול תלויה מאד גם במשמעת העצמית של המטופל. אם חלילה, נגיע למסקנה משותפת שקיימים גורמים שאינם מאפשרים לטיפול להצליח – יוחזר מה ששולם עד לאותו שלב.
אנחנו מזמינים אותך, ללא כל התחייבות, לתאם בדיקה ראשונית חינם באחת המרפאות שלנו- עיר ימים נתניה, או קיסריה. שווה להגיע במיוחד, להתרשם, לראות מקרוב את האמצעים המתקדמים שלנו, ולהכיר את הצוות הרפואי והמקצועי שלנו, שיקבל אותך כמובן ב.. חיוך גדול. נשמח לראות אותך >>>

יש לנו כיום מרכזים רפואיים בתל אביב, נתניה, קיסריה וחיפה

WeHave
all the answers

אם לא מצאת תשובה, שאל אותנו.
אנחנו כאן בשבילך!

WeTake you forward

אחרי 50+ שנות יישור שיניים עם ברזלים
חברת WeSmile מציגה מהפיכה המאפשרת ליישר את השיניים תוך שמירה על אורח החיים שלך.
יישור שיניים שקוף, פשוט ונוח, עם חווית שירות יוצאת דופן ותוצאות מנצחות.

מוזמנים לבדיקת התאמה
בלי התחייבות ובלי עלות!

יישור השיניים המתקדם ביותר –
מינימום מפגשים, מקסימום תוצאות!

אנחנו מאמינים בשקיפות ובפשטות.
חבילות החיוך המושלם כוללות:

  1. סריקת תלת ממד ל-100% דיוק
  2. סט של קשתיות שקופות – המותאמות אישית עבורך
  3. מפגשים עם רופא\ת שיניים באחד מה-Dental Medical Centres שלנו, ע"פ תכנית הטיפול
  4. ערכה מיוחדת עם כלל העזרים וההנחיות לטיפול מוצלח
  5. הסרת אבנית
  6. קיבוע בתום התהליך
  7. ליווי ויעוץ 24/7 באמצעות מערכת דיגיטלית מיוחדת
  8. זכאות להלבנת לייזר רפואית – במחיר עלות

הכל כלול בשקיפות מלאה בלי כוכביות או אותיות קטנות.