קשתיות שקופות – מה זה בעצם?

לקוחה מחייכת Wesmile
מה הן קשתיות שקופות? איך התהליך שונה מהליך יישור שניים רגיל? שאלות טובות שדורשות תשובות טובות

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

קשתיות שקופות – מה זה בעצם?

אחת השיטות המובילות כיום בעולם ליישור שיניים מבוססת על טכנולוגיה ויישור באמצעות קשתיות שקופות.

אחוז המטופלים בקשתיות שקופות מאמיר מידי שנה, וישנם מומחים הטוענים כי בעוד שנים מספר, כמות המטופלים בקשתיות יעלה על המטופלים ביישור שיניים בדרכים המסורתיות דוגמת סמכי מתכת או גשרים – בין אם מדובר על פתרונות חיצוניים או פנימיים.

אז איך עושים את זה?

קשתיות שקופות הן חלק משיטת טיפול חדשנית ומהפכנית ליישור שיניים שקוף ובלתי-נראה המתאימה לתיקון רוב ליקויי הסגר, כמו חוסר חפיפה או יחס בלתי מתאים בין השיניים של שתי הקשתות הדנטליות. התהליך מתאים לעבודה באוכלוסייה מבוגרת ובנוער. תהליך ייצור הקשתיות מבוסס טכנולוגיה של סריקה ותכנון תלת מימד ייחודי, המאפשר לתכנן מראש את כל שלבי הטיפול, החל בקשתית הראשונה ועד לאחרונה איתה מסיים הפציינט את התהליך. לאחר השלמת התכנון מיוצרות הקשתיות השקופות בהתאם להדמיה והתכנון לעיל. הקשתיות אחראיות לתזוזת השיניים בהדרגה בהתאם לתכנית הטיפול, כך שבסופו, השיניים מתיישרות למצב התכנון הסופי האידיאלי.

למה לי להיות מטופל דווקא בקשתיות שקופות?

לקשתיות השקופות יתרונות רבים אל מול יישור שיניים בעזרת סמכים כמו "קוביות" ו"ברזלים".

יתרונות יישור שיניים שקוף

 • נוחות מרבית ללשון ולשפתיים – הקשתיות אינן פוגעות בדיבור ולא גורמות לחתכים בפנים הפה בניגוד ליישור שיניים באמצעות סמכים.
 • אסתטיות מקסימאלית – כשמן כן הן – שקופות. לא ניתן להבחין בהן מעל למרחק 20-30 ס"מ כך שאף אחד לא ידע שאתם עוברים תהליך של יישור שיניים.
 • יישור שיניים בעזרת קשתיות שקופות מתאים כמעט לכל סוגי הבעיות האורתודנטיות – ישנה התאמה אישית עם טכנולוגיות חדישות לכל אחד.
 • אין מגבלת גיל לטיפול בקשתיות שקופות, כך שאין צורך לדאוג אם הינך כבר בשיא הקריירה בחייך או רק התגייסת לצבא.
 • אפשרות לתוצאות תוך פרק זמן קצר יותר – ניתן להיערך לאירוע חשוב או ציון דרך בחייך (בכל זאת, התמונות יישארו לנצח).
 • שמירה קלה על צחצוח שיניים ומניעת הזנחה.
 • את הקשתיות ניתן להוריד בעת הצורך כמו לאכילה, שתייה, צחצוח שיניים או אירוע מיוחד.
 • שיטת הניקוי שלהן יותר פשוטה ויעילה – פשוט לשלוף ולשטוף.
 • הן אינן פוגעות בשכבת האמייל של השיניים.
 • אין הפתעות – בתחילת התהליך, נוצרת הדמיה לתהליך הטיפול שבה תוכלו לראות במדויק את שלביו ואת תזוזת השיניים בכל תקופה.

ובכל זאת לכל דבר יש גם חיסרון, לא?

חסרונות יישור שיניים שקוף

עלות הטיפול בקשתיות השקופות עשויה להגיע לסכום גבוה יותר מטיפול אורתודונטי מיושן. זאת בשל עלות המכשור הגבוהה, וההכנה המעבדתית הנדרשת באופן אינדיבידואלי לכל מטופל. לעומת זאת – החיסכון בזמן הטיפול, הדיוק המרבי ואפשרות החיזוי המדויקת הופכות אותה לעדיפה (כמעט) תמיד על פני השיטות הקונבנציונליות.

בשיטת טיפול זו, יש צורך בשיתוף פעולה מצד המטופל באופן קפדני, לצורך הרכבת הקשתיות באופן רציף (20-22 שעות ביממה) בכדי להבטיח יעילות ותוצאות מהירות וכמובן שמירה על הקשתיות בזמן הורדתם.

בואו נסכם

קשתיות שקופות הן הדור הבא בדרך ליישור השיניים שלנו, את השיטות הקונבנציונליות נשאיר לזיכרון המצחיק מהעבר או לסיפור לספר לילדים בעתיד.

בלי לסרבל עניינים או חתיכות אוכל בתוך ה"קוביות", בלי הפתעות מיותרות בדרך או תהליך שמתחיל בלי לדעת מתי יסתיים. את הצלחת השיטה אין צורך להוכיח, ומרבית רופאי השיניים מכירים, ויוכלו לספר אליה בהרחבה. השאלה היחידה שנותרת בעינה היא-  מתי מתחילים את התהליך?

אולי יעניין אותכם גם

עששת
ללא קטגוריה

עששת. מה, למה ומה עושים?

מחלת העששת היא אולי המחלה המזוהה ביותר בתחום הבריאות האוראלית. ססמאות לילדים, כיתוב על משחת השיניים, כולנו מכירים את העששת. אבל מה היא בעצם? למה היא מופיעה? ומה עושים?

אודותינו

We Specialize

WeSmile – הרשת הגדולה בישראל ליישור שיניים שקוף, מאפשרת לך להגיע לחיוך המושלם תוך שמירה על איכות חיים מקסימלית.
אצלינו אנו מתמחים ביישור שיניים שקוף, וביישור שקוף בלבד! לא עוד רופא כללי או התמחות בכלל מקצועות השיניים. רק יישור שיניים, רק שקוף, רק הטוב ביותר וע"י היצרנים המובילים בעולם.
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

WeAre Modern

יישור השיניים המתקדם ביותר – הצוות שלנו כולל רופאים שעובדים בשיטות המודרניות ביותר ליישור שיניים שקוף. אנו מבצעים זאת בדגש על התאמה אישית, אכפתיות ומחויבות גבוהה לתוצאות.

את החיבה שלנו לשמירה על הזמן שלכם, תוכלו להרגיש מהרגע הראשון. בשירות דיגיטלי מתקדם, מעקב מיוחד מבית WeSmile בו נזכיר לכם את כל מה שחשוב שלא תשכחו גם ב WhatsApp או בכל דרך שתתאים. הדרך לחיוך המושלם האישי שלכם, היא הדרך שלנו!

WeKeep It Fresh

את הטיפול שלנו אנו עורכים במרפאות המתקדמות ביותר בישראל. בכל המתקנים שלנו תמצאו את מכשור רפואת שיניים החדשני בישראל ובעולם, כמו גם צוות מקצועי רב-תחומי ומגוון.  אם הפן האנושי, המקצועי או הטכנולוגי – יש למה לחכות!

משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

מתקדמים ל-WeSmile – דרך חדשה ליישור שיניים !

שאלות ותשובות

יישור שיניים שקוף, מתאים לכל אחד ובכל גיל. גם לכאלה שניסו בלי הצלחה יישור שיניים מיושן בגיל הנעורים. אנחנו מתמחים בגיל הבוגר 15+, המתאים לתהליך בזכות מבנה לסת שכבר הופך ליציב. התהליך הקל יחסית מאפשר לכל אדם בוגר לא לוותר על סגנון חייו, להרגיש נוח להסתובב בחברה או בעבודה, ולהגיע תוך 12-6 חודשים לחיוך המבוקש. הכול בהתאם לתכנית האישית של המומחים שלנו.

בהחלט! לעולם לא מאוחר מדי להתחיל לחייך לעולם כמו שתמיד רצית. הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו לצד הטיפול האישי המיוחד, מאפשרים גם בגיל הבוגר לעשות את השינוי, בלי תהליכים כירורגיים, בלי לקחת סיכונים, עם התחשבות מלאה בחיי היום יום והתאמה לסגנון החיים.
יישור שיניים שקוף, מתאים כאמור לכולם, מלבד לסובלים מבעיות חניכיים קשות וכרוניות. במקרה כזה, סיכויי ההצלחה של היישור יהיו נמוכים, ונדרש טיפול מקדים ומקיף. לא נמליץ על טיפול למי שלדעתנו מצב הפה, החניכיים או השיניים אינו מבטיח תוצאות מצוינות.

אין מה לדאוג. הטיפול הוא עדין ואינו פולשני באופן כירורגי. בנוסף, גם אין צורך ליטול תרופות מיוחדות העלולות לגרום לאי איזון. יישור שיניים שקוף מתאים גם לחולי לב, סכרת, לחץ דם גבוה, אסתמה ועוד. הטיפול בעייתי רק במקרה של בעיית חניכיים חמורה.

בהחלט. כבר בתום פגישת הייעוץ החינמית, אחרי שעוברים סריקה ראשונה, נוכל להראות לך הדמיה של מצב השיניים שלך - לפני הטיפול ואחרי. כך ניתן להתרשם מראש, כיצד ייראה החיוך שלך בתום 12-6 חודשים, ולקבל החלטה על המשך הדרך.
השיטה שלנו מאפשרת להגיע לתוצאות הרצויות תוך 12-6 חודשים. משך הזמן תלוי כמובן בשני גורמים חשובים: האחד, המצב איתו הגעת והמלצת הרופא המומחה לפי סריקת התלת מימד. השני- מידת ההתמדה והמחויבות שלך לטיפול. מניסיוננו, הקפדה על התהליך תורמת לעמידה ביעד ולתוצאות כמו שרצית.
כן, אנחנו עובדים גם עם Invisalign. עם זאת, אחד היתרונות שלנו הוא שאיננו מוגבלים ליצרן מסויים אלא בוחרים את היצרן הטוב ביותר עבורך ועבור מצב הלסת שלך. הצוות שלנו מנוסה בתחום היישור השקוף, מכיר את השיטות השונות ויודע להתאים לכל אחד את השיטה שמתאימה לו.
הקשתיות עשויות מפוליקרבונט, חומר היפו-אלרגני ידידותי ומאושר רפואית. סוג של פלסטיק ללא BPA, חלק ונוח, למקסימום שקיפות ולתחושה נעימה שאינה מציקה כמו גשר המתכת של פעם.
בזכות פשטות ההרכבה וההסרה של הקשתיות, ניתן בקלות להורידן ולאכול כרגיל. ארוחה ומשקה חם דורשים הסרה של הקשתות, כדי לשמור על איכותן. שתייה קרה אינה מחייבת הסרה.
Wesmile מביאה לישראל בשורה חדשה ואמיתית ההופכת את כל התהליך לשקוף יותר, נוח יותר ומשתלם יותר. זו הדרך היחידה ליהנות מחבילה כוללת, הוליסטית, של טיפול ושרות ברמה הגבוהה ביותר שיש. חוויה אחרת, ידידותית יותר ומשתלמת יותר. רק אנחנו מציעים שילוב של טיפול במרפאות המתקדמות ביותר עם הרופאים האורתודנטים המומחים לנושא, עם ערכת טיפול אישית הנשלחת אליכם הביתה, ועם מערכת דיגיטלית ייחודית שפיתחנו כדי לאפשר קשר ישיר, תמיכה ועזרה 24/7 מכל מקום בארץ ובעולם.
אנחנו מציעים שתי חבילות – פרפקט ואקסלנט – לפי משך הזמן הנדרש לטיפול המתאים לך. הבחירה בחבילה המתאימה לך תיעשה ע"י הרופא/ה שלנו, אך ורק לאחר ביצוע סריקה מתקדמת ובדיקה אישית באחת המרפאות שלנו. אנחנו שואפים לדיוק ולהתאמה אישית, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר.
אין לנו הסדרי תשלום עימם, למעט ביטוחים רפואיים פרטיים הכוללים גם אסתטיקה של השיניים (נשמח לבדוק עבורך!). עם זאת, התמחור ושיטות התשלום הופכות את החבילות שלנו לנגישות ומשתלמות במיוחד.
אנחנו מאפשרים לשלם ב-12 תשלומים בכרטיס אשראי, ללא ריבית וללא הצמדה. בנוסף, נוכל להמליץ על מגוון תוכניות מימון בנקאיות וחוץ בנקאיות. בכל מקרה, מוזמנים לדבר איתנו, כדי שנמצא יחד את הדרך הטובה והמשתלמת.
מניסיון וידע, אנחנו כמובן בטוחים שלא תיתכן אכזבה. השיטה המדויקת מאפשרת לנו לדעת מראש את מסלול הטיפול ולראות מול העיניים, כבר בהדמיה הראשונית, כיצד תיראה התוצאה. בנוסף, אנחנו לרשותך לאורך כל הדרך, עם זמינות גבוהה במרפאה או במערכת הדיגיטלית, כך שלכל בעיה או עיכוב יינתן מענה מלא בהקדם. אנחנו גם יודעים שהצלחת הטיפול תלויה מאד גם במשמעת העצמית של המטופל. אם חלילה, נגיע למסקנה משותפת שקיימים גורמים שאינם מאפשרים לטיפול להצליח – יוחזר מה ששולם עד לאותו שלב.
אנחנו מזמינים אותך, ללא כל התחייבות, לתאם בדיקה ראשונית חינם באחת המרפאות שלנו- עיר ימים נתניה, או קיסריה. שווה להגיע במיוחד, להתרשם, לראות מקרוב את האמצעים המתקדמים שלנו, ולהכיר את הצוות הרפואי והמקצועי שלנו, שיקבל אותך כמובן ב.. חיוך גדול. נשמח לראות אותך >>>

יש לנו כיום מרכזים רפואיים בתל אביב, נתניה, קיסריה וחיפה

WeHave
all the answers

אם לא מצאת תשובה, שאל אותנו.
אנחנו כאן בשבילך!

WeTake you forward

אחרי 50+ שנות יישור שיניים עם ברזלים
חברת WeSmile מציגה מהפיכה המאפשרת ליישר את השיניים תוך שמירה על אורח החיים שלך.
יישור שיניים שקוף, פשוט ונוח, עם חווית שירות יוצאת דופן ותוצאות מנצחות.

מוזמנים לבדיקת התאמה
בלי התחייבות ובלי עלות!

יישור השיניים המתקדם ביותר –
מינימום מפגשים, מקסימום תוצאות!

אנחנו מאמינים בשקיפות ובפשטות.
חבילות החיוך המושלם כוללות:

 1. סריקת תלת ממד ל-100% דיוק
 2. סט של קשתיות שקופות – המותאמות אישית עבורך
 3. מפגשים עם רופא\ת שיניים באחד מה-Dental Medical Centres שלנו, ע"פ תכנית הטיפול
 4. ערכה מיוחדת עם כלל העזרים וההנחיות לטיפול מוצלח
 5. הסרת אבנית
 6. קיבוע בתום התהליך
 7. ליווי ויעוץ 24/7 באמצעות מערכת דיגיטלית מיוחדת
 8. זכאות להלבנת לייזר רפואית – במחיר עלות

הכל כלול בשקיפות מלאה בלי כוכביות או אותיות קטנות.