6577*

3 נקודות למחשבה על הבעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף

בעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף
3 נקודות למחשבה על בעיות המתאימות ליישור שקוף. קחו לכם 5 דק' קריאה. זה שווה את זה.

בעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף, האם אנחנו מאמינים בפתרון שמעמידה השיטה בנוגע לכל בעיה? כשאתם שומעים על משהו חדש, יישור שיניים שקוף זו רק דוגמה – האופן בו אנחנו מעבדים מידע גורם לזה שנחליט להתייחס לנושא החדש בצורה פשטנית, "זה טוב" / "זה לא טוב". הדיכוטומיה הזו ממשיכה איתנו גם להחלטות מורכבות יותר. "זה מתאים לכולם" / "זה נקודתי" ועוד כיד הדמיון הטובה עליכם.

וזו הסיבה למאמר מעין זה. יתרונות היישור השקוף נדונו בהרחבה במאמרים שונים שכתבנו בעבר (לחיצה על המילים "קשתיות שקופות", תוביל אתכם למידע על מהות השיטה של הסמכים השקופים, ואילו לחיצה על המילה Wesmile, למידע על היתרונות בשירות שלנו). אבל אפשר גם להפעיל מחשבה מצידה השני – "מה הן בעיות בהן כדאי לטפל ליישור שקוף" ולכן – אנחנו כאן. תחזיקו חזק – יוצאים לדרך.

בעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף – בעיות מכניות

אז כמו שאמרנו, לא כל הבעיות הן בעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף, בחלק הבא ננסה להתמקד בבעיות בהן מומלץ במיוחד להשתמש ביישור שיניים שקוף. חשוב לשים לב, אין בכוונת המאמר להחליף כל ייעוץ או המלצה רפואית. המסמך שלפניכם מטרתו לספק פרספקטיבה בלבד. בטרם כל צעד מקצועי – שווה ליוועץ ברופא ולקבל את דעתו על המקרה הנקודתי שלכם. אצלנו – הפגישה והייעוץ הראשוניים חינמיים לחלוטין, כך שאין שום סיבה לפספס את ההזדמנות.

בעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף – בעיות מכניות – רווחים בשיניים

מכל הבעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף, הבעיה המכנית הידועה של ריווח מוגזם בין השיניים שלנו, היא אחת המומלצות ביותר. המדובר הוא בתהליך אסתטי, כזה שיסייע לכם להגיע לחיוך אליו אתם שואפים ועליו תמיד חלמתם. בין אם מדובר בנוער לו התדמית חשובה במיוחד, או בבגיר שלא מעוניין לפגוע בתחושת הביטחון או הקריירה שלו, סמכים שקופים Are the way to go.

היתרונות המרכזיים במקרה מעין זה הם היתרונות הרחבים שבשימוש בשיטה השקופה. הצורך של המטופל הוא בסגירת או צמצום הרווחים בין שיניו. נכון, במקרי קיצון שונים עשויה להתעורר בעיה בנוגע לשימוש בסמכים שקופים, אך בעיות עשויות לצוץ במקרי קיצון גם בנוגע לשימוש בשיטות מסורתיות יותר. או לסיכום, אין באמת בעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף, אלא בעיות בהן כדאי יותר להשתמש ביישור שקוף לעומת מתחריו.

בעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף – בעיות מכניות – תזוזת שיניים כתוצאה מדלקת

דלקת עשויה להחליש את עיגון השיניים למקומן המדויק, וסטייה מילימטרית עשויה להביא לידי מנשך לא מדויק. במנשך מושלם, כל השיניים (למעט הטוחנות) כל שן באה במגע עם 2 שיניים אחרות. מובן אם כן כי שינוי במיקום של שן ספציפית, גם אם מצומצם, עשוי להביא לבעיית מנשך מכנית.

יישור הסטייה באמצעות סמכים שקופים תאפשר להחזיר את הגלגל לאחור. הדבר חשוב לא רק מסיבות נראות כי אם מסיבות מקצועיות רבות. בין הסיבות ניתן למצוא שחיקה מוגברת, חוסר איזון בנשך, בדגש על השיטה האינטגרטיבית לרפואת שיניים, עשויה להשפיע על האיזון המלא בגוף האדם, ולא רק על הפה שלנו.

בעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף – בעיות אסתטיות

עם הבעיות האסתטיות ניתן למנות מספר רב של גורמים, אם בצפיפות השן, שלמות המנשך, נראות כללית, כתמים בשיניים ועוד. אולם – הטיפול באמצעות סמכים שקופים מומלץ במיוחד בעולם בעיות צפיפות השיניים

בעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף – בעיות אסתטיות – צפיפות שיניים

אם כן בעיות צפיפות השן הידועות. ודאי כי הן נמנות על בעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף, באופן קלאסי נהיר וברור. אולם – חשוב לוודא כי אנו מבצעים הפרדה משמעותית בין בעיות אסתטיות גרידא ובין בעיות להן השלכות ואספקט רפואי מורכב יותר. בעיות צפיפות השיניים, ריווח מוגבר, צפיפות יתר וכיוצא בזאת, הן משפחת בעיות בהן מטפלת תכנית טיפול מבוססת סמכים שקופים (שיטת Invisalign) באופן מושלם.

אז אם אתם לא מעוניינים בביקורים תכופים אצל רופא השיניים, בבעיות שיח והגייה או במסלול בו ברור לכולם כי אתם עוברים תהליך יישור שיניים – שיטת Invisalign היא השיטה בשבילכם.

מצבים בהם לא כדאי לטפל ביישור שקוף

חשוב לאזן את התמונה ולשים לב שלא בכל מצב משתלם או נכון להשתמש בשיטת יישור השיניים השקוף (או שיטת Ivnisalign). באם מדובר על חוסר התאמה אנושי, או חוסר התאמה מקצועי, ישנם גם מצבים בהם היישור השקוף פשוט לא יתאים.

מצבים בהם לא כדאי לטפל ביישור שקוף – חוסר התאמה אנושי

ברמה האנושית, אנו מפרידים בין 2 מצבים של חוסר התאמה לטיפול בשיטת הסמכים השקופים הלוא היא שיטת Invisalign. האחד – חוסר התאמה בשל גיל המטופל. לרוב נתייחס בכך למצבו המנטלי והמחויבות שלו לתהליך. שיטת היישור השקוף דורשת שנרכיב את הסמכים השקופים על השיניים למשך כ22 שעות ביממה.

אם כן, ניתן לבצע את היישור השקוף בכל קבוצת גיל. אולם – גיל צעיר מאד, או לחילופין, חוסר התאמה מנטלי בכל קבוצת גיל אחרת. אם אנחנו לא בטוחים שהפציינט אכן יעדה את הקשתיות, לא כדאי לבחור ביישור שקוף, וזאת חרף כל יתרון מקצועי אחר. אם הפציינט לא משתמש- אין אפשרות להשפיע לטובה.

מצבים בהם לא כדאי לטפל ביישור שקוף – חוסר התאמה מקצועי

ברמה המקצועית, ישנן מספר בעיות בהן תהליך יישור Invisalign לא יתאים. לדוגמא, ניתן לפרט על בעיות צורניות (בעיות בצורת השן עצמה) בהן לא מסוגלת השיטה לטפל, או לחילופין, רווחים גדולים בין השיניים שחורגים מהטווח המומלץ אליו מותאמת השיטה.

בכל מצב בו תרצו לבחון התאמתכם לתהליך טיפול, חשוב מאד לשוחח עם מומחה ולקבל את עצתו המקצועית לגבי ההתאמה לתהליך. אצלינו ב Wesmile אנו מתורגלים בנפח גבוה במיוחד של תהליכי טיפול ביישור שקוף וכך נוכל לסייע לכם להבין עוד בטרם היום הראשון, האם התהליך יתאים לכם כמו כפפה ליד, או שעדיף לכם לתור בשדות אחרים.

לסיכום

אם כן בחנו במהלך המאמר 3 נקודות למחשבה על הבעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף. בחנו את הבעיות המכניות והתאמתן ליישור השקוף, בחנו את הבעיות האסתטיות, ולא פסחנו על בעיות להן התאמה נמוכה במיוחד לתהליך יישור שיניים שקוף. ובכל מקרה חשוב לזכור, לא מבצעים צעד בטרם התייעצות עם מומחה שיבחן את המקרה הפרטי שלכם.

בעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף
בעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף

אולי יעניין אותכם גם

אנחנו אוהבים לראות את החיוך שלך

תגידו ביי ביי לגשר הברזלים הישן ותכירו את WE SMILE
השיטה המהפכנית ליישור שיניים שקוף מבלי שאך אחד ייראה!
הקשתיות השקופות מאפשרות לשמור על אורח חיים שגרתי ומעניקות תוצאות מדהימות בתוך פרק זמן קצר.

מוכנים להחזיר את החיוך לפנים?

לבדיקת התאמה ללא עלות
רוצים לקבל הטבה מסמיילי?

(העוזרת החכמה שלנו בוואצאפ)

השאירו את המספר שלכם וקבלו הודעה מיידית!
התחלת שיחה
לייעוץ ב-WhatsApp
היי 👋
אנחנו פה כדי לעזור