3 נקודות למחשבה על הבעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף

בעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף
3 נקודות למחשבה על בעיות המתאימות ליישור שקוף. קחו לכם 5 דק' קריאה. זה שווה את זה.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

בעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף, האם אנחנו מאמינים בפתרון שמעמידה השיטה בנוגע לכל בעיה? כשאתם שומעים על משהו חדש, יישור שיניים שקוף זו רק דוגמה – האופן בו אנחנו מעבדים מידע גורם לזה שנחליט להתייחס לנושא החדש בצורה פשטנית, "זה טוב" / "זה לא טוב". הדיכוטומיה הזו ממשיכה איתנו גם להחלטות מורכבות יותר. "זה מתאים לכולם" / "זה נקודתי" ועוד כיד הדמיון הטובה עליכם.

וזו הסיבה למאמר מעין זה. יתרונות היישור השקוף נדונו בהרחבה במאמרים שונים שכתבנו בעבר (לחיצה על המילים "קשתיות שקופות", תוביל אתכם למידע על מהות השיטה של הסמכים השקופים, ואילו לחיצה על המילה Wesmile, למידע על היתרונות בשירות שלנו). אבל אפשר גם להפעיל מחשבה מצידה השני – "מה הן בעיות בהן כדאי לטפל ליישור שקוף" ולכן – אנחנו כאן. תחזיקו חזק – יוצאים לדרך.

בעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף – בעיות מכניות

אז כמו שאמרנו, לא כל הבעיות הן בעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף, בחלק הבא ננסה להתמקד בבעיות בהן מומלץ במיוחד להשתמש ביישור שיניים שקוף. חשוב לשים לב, אין בכוונת המאמר להחליף כל ייעוץ או המלצה רפואית. המסמך שלפניכם מטרתו לספק פרספקטיבה בלבד. בטרם כל צעד מקצועי – שווה ליוועץ ברופא ולקבל את דעתו על המקרה הנקודתי שלכם. אצלנו – הפגישה והייעוץ הראשוניים חינמיים לחלוטין, כך שאין שום סיבה לפספס את ההזדמנות.

בעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף – בעיות מכניות – רווחים בשיניים

מכל הבעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף, הבעיה המכנית הידועה של ריווח מוגזם בין השיניים שלנו, היא אחת המומלצות ביותר. המדובר הוא בתהליך אסתטי, כזה שיסייע לכם להגיע לחיוך אליו אתם שואפים ועליו תמיד חלמתם. בין אם מדובר בנוער לו התדמית חשובה במיוחד, או בבגיר שלא מעוניין לפגוע בתחושת הביטחון או הקריירה שלו, סמכים שקופים Are the way to go.

היתרונות המרכזיים במקרה מעין זה הם היתרונות הרחבים שבשימוש בשיטה השקופה. הצורך של המטופל הוא בסגירת או צמצום הרווחים בין שיניו. נכון, במקרי קיצון שונים עשויה להתעורר בעיה בנוגע לשימוש בסמכים שקופים, אך בעיות עשויות לצוץ במקרי קיצון גם בנוגע לשימוש בשיטות מסורתיות יותר. או לסיכום, אין באמת בעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף, אלא בעיות בהן כדאי יותר להשתמש ביישור שקוף לעומת מתחריו.

בעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף – בעיות מכניות – תזוזת שיניים כתוצאה מדלקת

דלקת עשויה להחליש את עיגון השיניים למקומן המדויק, וסטייה מילימטרית עשויה להביא לידי מנשך לא מדויק. במנשך מושלם, כל השיניים (למעט הטוחנות) כל שן באה במגע עם 2 שיניים אחרות. מובן אם כן כי שינוי במיקום של שן ספציפית, גם אם מצומצם, עשוי להביא לבעיית מנשך מכנית.

יישור הסטייה באמצעות סמכים שקופים תאפשר להחזיר את הגלגל לאחור. הדבר חשוב לא רק מסיבות נראות כי אם מסיבות מקצועיות רבות. בין הסיבות ניתן למצוא שחיקה מוגברת, חוסר איזון בנשך, בדגש על השיטה האינטגרטיבית לרפואת שיניים, עשויה להשפיע על האיזון המלא בגוף האדם, ולא רק על הפה שלנו.

בעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף – בעיות אסתטיות

עם הבעיות האסתטיות ניתן למנות מספר רב של גורמים, אם בצפיפות השן, שלמות המנשך, נראות כללית, כתמים בשיניים ועוד. אולם – הטיפול באמצעות סמכים שקופים מומלץ במיוחד בעולם בעיות צפיפות השיניים

בעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף – בעיות אסתטיות – צפיפות שיניים

אם כן בעיות צפיפות השן הידועות. ודאי כי הן נמנות על בעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף, באופן קלאסי נהיר וברור. אולם – חשוב לוודא כי אנו מבצעים הפרדה משמעותית בין בעיות אסתטיות גרידא ובין בעיות להן השלכות ואספקט רפואי מורכב יותר. בעיות צפיפות השיניים, ריווח מוגבר, צפיפות יתר וכיוצא בזאת, הן משפחת בעיות בהן מטפלת תכנית טיפול מבוססת סמכים שקופים (שיטת Invisalign) באופן מושלם.

אז אם אתם לא מעוניינים בביקורים תכופים אצל רופא השיניים, בבעיות שיח והגייה או במסלול בו ברור לכולם כי אתם עוברים תהליך יישור שיניים – שיטת Invisalign היא השיטה בשבילכם.

מצבים בהם לא כדאי לטפל ביישור שקוף

חשוב לאזן את התמונה ולשים לב שלא בכל מצב משתלם או נכון להשתמש בשיטת יישור השיניים השקוף (או שיטת Ivnisalign). באם מדובר על חוסר התאמה אנושי, או חוסר התאמה מקצועי, ישנם גם מצבים בהם היישור השקוף פשוט לא יתאים.

מצבים בהם לא כדאי לטפל ביישור שקוף – חוסר התאמה אנושי

ברמה האנושית, אנו מפרידים בין 2 מצבים של חוסר התאמה לטיפול בשיטת הסמכים השקופים הלוא היא שיטת Invisalign. האחד – חוסר התאמה בשל גיל המטופל. לרוב נתייחס בכך למצבו המנטלי והמחויבות שלו לתהליך. שיטת היישור השקוף דורשת שנרכיב את הסמכים השקופים על השיניים למשך כ22 שעות ביממה.

אם כן, ניתן לבצע את היישור השקוף בכל קבוצת גיל. אולם – גיל צעיר מאד, או לחילופין, חוסר התאמה מנטלי בכל קבוצת גיל אחרת. אם אנחנו לא בטוחים שהפציינט אכן יעדה את הקשתיות, לא כדאי לבחור ביישור שקוף, וזאת חרף כל יתרון מקצועי אחר. אם הפציינט לא משתמש- אין אפשרות להשפיע לטובה.

מצבים בהם לא כדאי לטפל ביישור שקוף – חוסר התאמה מקצועי

ברמה המקצועית, ישנן מספר בעיות בהן תהליך יישור Invisalign לא יתאים. לדוגמא, ניתן לפרט על בעיות צורניות (בעיות בצורת השן עצמה) בהן לא מסוגלת השיטה לטפל, או לחילופין, רווחים גדולים בין השיניים שחורגים מהטווח המומלץ אליו מותאמת השיטה.

בכל מצב בו תרצו לבחון התאמתכם לתהליך טיפול, חשוב מאד לשוחח עם מומחה ולקבל את עצתו המקצועית לגבי ההתאמה לתהליך. אצלינו ב Wesmile אנו מתורגלים בנפח גבוה במיוחד של תהליכי טיפול ביישור שקוף וכך נוכל לסייע לכם להבין עוד בטרם היום הראשון, האם התהליך יתאים לכם כמו כפפה ליד, או שעדיף לכם לתור בשדות אחרים.

לסיכום

אם כן בחנו במהלך המאמר 3 נקודות למחשבה על הבעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף. בחנו את הבעיות המכניות והתאמתן ליישור השקוף, בחנו את הבעיות האסתטיות, ולא פסחנו על בעיות להן התאמה נמוכה במיוחד לתהליך יישור שיניים שקוף. ובכל מקרה חשוב לזכור, לא מבצעים צעד בטרם התייעצות עם מומחה שיבחן את המקרה הפרטי שלכם.

בעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף
בעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף

אולי יעניין אותכם גם

עששת
ללא קטגוריה

עששת. מה, למה ומה עושים?

מחלת העששת היא אולי המחלה המזוהה ביותר בתחום הבריאות האוראלית. ססמאות לילדים, כיתוב על משחת השיניים, כולנו מכירים את העששת. אבל מה היא בעצם? למה היא מופיעה? ומה עושים?

אודותינו

We Specialize

WeSmile – הרשת הגדולה בישראל ליישור שיניים שקוף, מאפשרת לך להגיע לחיוך המושלם תוך שמירה על איכות חיים מקסימלית.
אצלינו אנו מתמחים ביישור שיניים שקוף, וביישור שקוף בלבד! לא עוד רופא כללי או התמחות בכלל מקצועות השיניים. רק יישור שיניים, רק שקוף, רק הטוב ביותר וע"י היצרנים המובילים בעולם.
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

WeAre Modern

יישור השיניים המתקדם ביותר – הצוות שלנו כולל רופאים שעובדים בשיטות המודרניות ביותר ליישור שיניים שקוף. אנו מבצעים זאת בדגש על התאמה אישית, אכפתיות ומחויבות גבוהה לתוצאות.

את החיבה שלנו לשמירה על הזמן שלכם, תוכלו להרגיש מהרגע הראשון. בשירות דיגיטלי מתקדם, מעקב מיוחד מבית WeSmile בו נזכיר לכם את כל מה שחשוב שלא תשכחו גם ב WhatsApp או בכל דרך שתתאים. הדרך לחיוך המושלם האישי שלכם, היא הדרך שלנו!

WeKeep It Fresh

את הטיפול שלנו אנו עורכים במרפאות המתקדמות ביותר בישראל. בכל המתקנים שלנו תמצאו את מכשור רפואת שיניים החדשני בישראל ובעולם, כמו גם צוות מקצועי רב-תחומי ומגוון.  אם הפן האנושי, המקצועי או הטכנולוגי – יש למה לחכות!

משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

מתקדמים ל-WeSmile – דרך חדשה ליישור שיניים !

שאלות ותשובות

יישור שיניים שקוף, מתאים לכל אחד ובכל גיל. גם לכאלה שניסו בלי הצלחה יישור שיניים מיושן בגיל הנעורים. אנחנו מתמחים בגיל הבוגר 15+, המתאים לתהליך בזכות מבנה לסת שכבר הופך ליציב. התהליך הקל יחסית מאפשר לכל אדם בוגר לא לוותר על סגנון חייו, להרגיש נוח להסתובב בחברה או בעבודה, ולהגיע תוך 12-6 חודשים לחיוך המבוקש. הכול בהתאם לתכנית האישית של המומחים שלנו.

בהחלט! לעולם לא מאוחר מדי להתחיל לחייך לעולם כמו שתמיד רצית. הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו לצד הטיפול האישי המיוחד, מאפשרים גם בגיל הבוגר לעשות את השינוי, בלי תהליכים כירורגיים, בלי לקחת סיכונים, עם התחשבות מלאה בחיי היום יום והתאמה לסגנון החיים.
יישור שיניים שקוף, מתאים כאמור לכולם, מלבד לסובלים מבעיות חניכיים קשות וכרוניות. במקרה כזה, סיכויי ההצלחה של היישור יהיו נמוכים, ונדרש טיפול מקדים ומקיף. לא נמליץ על טיפול למי שלדעתנו מצב הפה, החניכיים או השיניים אינו מבטיח תוצאות מצוינות.

אין מה לדאוג. הטיפול הוא עדין ואינו פולשני באופן כירורגי. בנוסף, גם אין צורך ליטול תרופות מיוחדות העלולות לגרום לאי איזון. יישור שיניים שקוף מתאים גם לחולי לב, סכרת, לחץ דם גבוה, אסתמה ועוד. הטיפול בעייתי רק במקרה של בעיית חניכיים חמורה.

בהחלט. כבר בתום פגישת הייעוץ החינמית, אחרי שעוברים סריקה ראשונה, נוכל להראות לך הדמיה של מצב השיניים שלך - לפני הטיפול ואחרי. כך ניתן להתרשם מראש, כיצד ייראה החיוך שלך בתום 12-6 חודשים, ולקבל החלטה על המשך הדרך.
השיטה שלנו מאפשרת להגיע לתוצאות הרצויות תוך 12-6 חודשים. משך הזמן תלוי כמובן בשני גורמים חשובים: האחד, המצב איתו הגעת והמלצת הרופא המומחה לפי סריקת התלת מימד. השני- מידת ההתמדה והמחויבות שלך לטיפול. מניסיוננו, הקפדה על התהליך תורמת לעמידה ביעד ולתוצאות כמו שרצית.
כן, אנחנו עובדים גם עם Invisalign. עם זאת, אחד היתרונות שלנו הוא שאיננו מוגבלים ליצרן מסויים אלא בוחרים את היצרן הטוב ביותר עבורך ועבור מצב הלסת שלך. הצוות שלנו מנוסה בתחום היישור השקוף, מכיר את השיטות השונות ויודע להתאים לכל אחד את השיטה שמתאימה לו.
הקשתיות עשויות מפוליקרבונט, חומר היפו-אלרגני ידידותי ומאושר רפואית. סוג של פלסטיק ללא BPA, חלק ונוח, למקסימום שקיפות ולתחושה נעימה שאינה מציקה כמו גשר המתכת של פעם.
בזכות פשטות ההרכבה וההסרה של הקשתיות, ניתן בקלות להורידן ולאכול כרגיל. ארוחה ומשקה חם דורשים הסרה של הקשתות, כדי לשמור על איכותן. שתייה קרה אינה מחייבת הסרה.
Wesmile מביאה לישראל בשורה חדשה ואמיתית ההופכת את כל התהליך לשקוף יותר, נוח יותר ומשתלם יותר. זו הדרך היחידה ליהנות מחבילה כוללת, הוליסטית, של טיפול ושרות ברמה הגבוהה ביותר שיש. חוויה אחרת, ידידותית יותר ומשתלמת יותר. רק אנחנו מציעים שילוב של טיפול במרפאות המתקדמות ביותר עם הרופאים האורתודנטים המומחים לנושא, עם ערכת טיפול אישית הנשלחת אליכם הביתה, ועם מערכת דיגיטלית ייחודית שפיתחנו כדי לאפשר קשר ישיר, תמיכה ועזרה 24/7 מכל מקום בארץ ובעולם.
אנחנו מציעים שתי חבילות – פרפקט ואקסלנט – לפי משך הזמן הנדרש לטיפול המתאים לך. הבחירה בחבילה המתאימה לך תיעשה ע"י הרופא/ה שלנו, אך ורק לאחר ביצוע סריקה מתקדמת ובדיקה אישית באחת המרפאות שלנו. אנחנו שואפים לדיוק ולהתאמה אישית, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר.
אין לנו הסדרי תשלום עימם, למעט ביטוחים רפואיים פרטיים הכוללים גם אסתטיקה של השיניים (נשמח לבדוק עבורך!). עם זאת, התמחור ושיטות התשלום הופכות את החבילות שלנו לנגישות ומשתלמות במיוחד.
אנחנו מאפשרים לשלם ב-12 תשלומים בכרטיס אשראי, ללא ריבית וללא הצמדה. בנוסף, נוכל להמליץ על מגוון תוכניות מימון בנקאיות וחוץ בנקאיות. בכל מקרה, מוזמנים לדבר איתנו, כדי שנמצא יחד את הדרך הטובה והמשתלמת.
מניסיון וידע, אנחנו כמובן בטוחים שלא תיתכן אכזבה. השיטה המדויקת מאפשרת לנו לדעת מראש את מסלול הטיפול ולראות מול העיניים, כבר בהדמיה הראשונית, כיצד תיראה התוצאה. בנוסף, אנחנו לרשותך לאורך כל הדרך, עם זמינות גבוהה במרפאה או במערכת הדיגיטלית, כך שלכל בעיה או עיכוב יינתן מענה מלא בהקדם. אנחנו גם יודעים שהצלחת הטיפול תלויה מאד גם במשמעת העצמית של המטופל. אם חלילה, נגיע למסקנה משותפת שקיימים גורמים שאינם מאפשרים לטיפול להצליח – יוחזר מה ששולם עד לאותו שלב.
אנחנו מזמינים אותך, ללא כל התחייבות, לתאם בדיקה ראשונית חינם באחת המרפאות שלנו- עיר ימים נתניה, או קיסריה. שווה להגיע במיוחד, להתרשם, לראות מקרוב את האמצעים המתקדמים שלנו, ולהכיר את הצוות הרפואי והמקצועי שלנו, שיקבל אותך כמובן ב.. חיוך גדול. נשמח לראות אותך >>>

יש לנו כיום מרכזים רפואיים בתל אביב, נתניה, קיסריה וחיפה

WeHave
all the answers

אם לא מצאת תשובה, שאל אותנו.
אנחנו כאן בשבילך!

WeTake you forward

אחרי 50+ שנות יישור שיניים עם ברזלים
חברת WeSmile מציגה מהפיכה המאפשרת ליישר את השיניים תוך שמירה על אורח החיים שלך.
יישור שיניים שקוף, פשוט ונוח, עם חווית שירות יוצאת דופן ותוצאות מנצחות.

מוזמנים לבדיקת התאמה
בלי התחייבות ובלי עלות!

יישור השיניים המתקדם ביותר –
מינימום מפגשים, מקסימום תוצאות!

אנחנו מאמינים בשקיפות ובפשטות.
חבילות החיוך המושלם כוללות:

  1. סריקת תלת ממד ל-100% דיוק
  2. סט של קשתיות שקופות – המותאמות אישית עבורך
  3. מפגשים עם רופא\ת שיניים באחד מה-Dental Medical Centres שלנו, ע"פ תכנית הטיפול
  4. ערכה מיוחדת עם כלל העזרים וההנחיות לטיפול מוצלח
  5. הסרת אבנית
  6. קיבוע בתום התהליך
  7. ליווי ויעוץ 24/7 באמצעות מערכת דיגיטלית מיוחדת
  8. זכאות להלבנת לייזר רפואית – במחיר עלות

הכל כלול בשקיפות מלאה בלי כוכביות או אותיות קטנות.