יישור שיניים מהיר – בשנת 2021

יישור שיניים מהיר
בשנת 2021, הכל סובב סביב מהירות. מהר לנהוג מהר לשלוח הודעה מהר להתקדם. אז מה עם יישור שיניים מהיר?

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

השנה היא שנת 21. מגיפת הקורונה העולמית הביאה סיטואציה חדשה לאוויר העולם. במצב הנוכחי בו הרבה מאיתנו מביטים סביב ומבינים, שאין תחליף לאיכות חיים ובריאות אישית, אנו שומעים את השאלה חוזרת על עצמה באופן קבוע. והיא : מהי השיטה ליישור שיניים מהיר בצורה איכותית, נוחה וכזו בה לא ניאלץ לוותר על עקרונות ורצונות אחרים.

באתר Aligners הבינלאומי, מצאנו סקירה איכותית והשוואתית על השיטה המועדפת ליישור שיניים מהיר. כמנהגנו בקודש, הסקירה עברה תרגום לעברית בנוסף ל"גיור" בו אנו מנסים להתאים את המסרים ואת ההוראות בצורה המיטבית לשוק המקומי בישראל.

זה הרגע להזכיר כי אם אתם חושבים על הבעיה האישית שלכם וההתאמה שלה לטיפול יישור שיניים שקוף תוכלו לקרוא מעט במאמרים : 3 נקודות למחשבה על הבעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף, ולמידע כללי ערוך ומסודר בקרו את הדף שלנו "יישור שיניים שקוף". קריאה נעימה והכי חשוב – שמרו על החיים ועל החיוך.

יישור שיניים מהיר – פתרונות גלויים

אז אם אתם פה, כנראה שאתם מתעניינים דווקא באפשרות המודרנית ביותר – יישור שיניים שקוף. אולם – בחרנו לפתוח את הסקירה במיקוד דווקא באמצעים העומדים לרשותם של מטופלים, עבורם סוגיית הנראות חשובה פחות. אם הצורך שלכם הוא ביישור בלתי נראה – אפשר לדלג על המקטע הקרוב.

טיפול "קוביות" ליישור שיניים – גשר מסורתי.

טיפול באמצעות קוביות מסורתיות הוא טיפול וותיק יומין. המדובר בקוביות מתכת (לעיתים ניתן להסתירן מעט באמצעות ציפויים כאלה ואחרים), וביניהן חוט ברזל המקשר בין שן לשן. ביקורים אצל הרופא המטפל משמשים להערכת ההתקדמות, והתאמות ידניות המבוססות על המקרה הפרטי ועל ניסיונו של הרופא המטפל. ההתאמות מבוצעות ע"י מתיחות שמבצע הרופא, גומיות ועוד.

בנושא התחזוקה – הפתרון המדובר קבוע בתוך פיו של המטופל, ויש להקפיד על שגרת הגיינת שיניים משמעותית לאחר ארוחות ולפי השינה, משום שהקוביות ונקודות החיבור שלהן מהוות כר-פעולה מוצלח להתרבות חיידקים. כמו כן – מדובר בתהליך איטי ומייגע בו מרבית המטופלים "מבלים" בין שנה לשנתיים.

יישור שיניים מהיר – פתרונות נסתרים

בשנת 2021, יישור שניים בכלל וגם יישור שיניים מהיר בפרט, הם צרכים לכל דבר ועניין. אולם – ברור לכולנו שהעולם "הולך" אל מציאות בה פתרונות נסתרים הם העתיד. במציאות בה לכולנו אין זמן, אנו רוצים את הפתרון הנכון עבורינו ברמה הבריאותית והאסתטית, בלי שנוותר על יכולתנו לחיות, לנהל קשרים רומנטיים, לנאום או לאכול בחופשיות.

גשר לינגואלי

גשר לינגואלי הוא בן הדוד המתקדם יותר של יישור באמצעות קוביות שנדון בסעיף הקודם. כפתרון מעודכן – הוא בהחלט חלק מהשיקולים כשמחפשים תהליך יישור שיניים מהיר. ברמה הטכנית – הפעולה דומה מאד לתהליכי "גשר" רגילים, אולם בגשר לינגואלי החיבור והקיבוע יבוצעו מצידן הפנימי של השיניים שלנו – ולכן רמת הבולטות נמוכה פי כמה.

זמן הטיפול, כפי שניתן לצפות, איננו שונה בצורה משמעותית מהליך טיפול בגשר ברזל, בין שנה לשנתיים בממוצע טיפול סביר. חשוב לציין כי לא כל מטופל מתאים לתהליך יישור שיניים באמצעות גשר לינגואלי, אולם גם במצב בו קיימת התאמה, לא מדובר בהליך מהיר במיוחד.

Inman Aligners – שיטת אינמן

שיטת אינמן היא שיטה מיוחדת, בה משתמשים במכשיר יחיד מתחילתו ועד סופו של תהליך היישור. הבשורה הטובה – הם עשויים לפעול את פעולתם גם בטווח קצר של כ6 שבועות בלבד! בשיטה זו ניתן וחובה לשלוף את המיישר בזמן הארוחות, אולם יש לזכור כי הפתרון יעבוד בצורה הטובה ביותר במידה והוא בפה במשך זמן מירבי ככל האפשר.

בשיטת אינמן מכשור המורכב מפלסטיק ומתכת גם יחד מפעיל לחץ אדיר על השיניים, ודוחק אותן על מקומן הייעודי בצורה המשכית וחסרת מנוח. בכל שלב בטיפול מופעל לחץ זהה על השן, הדבר מאפשר לרכז עצמה מירבית בעבודה על השיניים שלכם.

בדומה לקשתיות שקופות, שגרת הטיפוח דורשת הסרת המיישר בכל ארוחה, וצחצוח איכותי ויסודי של השיניים שלנו אבל גם של המכשיר עצמו, בכל צחצוח, או לפחות בבוקר ובערב.

כמה נקודות שיש לתת עליהן את הדעת:
1. זמן הטיפול הרגיל, גם בשיטה זו הוא כ4-5 חודשים.
2. יש מחיר לתזוזה העוצמתית של השיניים שלנו. מטופלים רבים מדווחים (לפחות בתחילת התהליך) על כאבים, תופעות של "ריור יתר" ועוד.
3. השיטה המדוברת מתאימה ליישור השיניים הקדמיות בלבד.
4. ההתאמה לשיטה היא במקרים רפואיים ספציפיים.
בהתחשב בכל שכתבנו – מדובר בשיטה מהירה, אך עוצמתית מאד וכזו שדורשת התאמה מדויקת. אם הזמנים הם החשובים לכם ביותר, יכול להיות שווה לבחון גם אפיק שכזה.

קשתיות שקופות

רוב תהליכי הטיפול בקשתיות שקופות נעים סביב סדר גודל של כ6 חודשי טיפול. במערכת הקשתיות השקופות נגענו לא מעט, אך אם לא יצא לכם לבחון את האמור – שווה שתבדקו את "קשתיות שקופות – מה זה בעצם?", מאמר שהכנו במיוחד בשבילכם. מערך הטיפול המלא יכול לקחת בין 4 חודשים ועד שנה במקרים מסויימים, הכל תלוי במצב השיניים שלכם.

אצלינו בוויסמייל אנו מתמחים ביישור שיניים שקוף, ובאמצעות קשתיות שקופות מהיצרנים הטובים בעולם בלבד! בשיטה השקופה שומרים את הקשתיות על השיניים במשך 22 שעות ביממה, ומדובר בפתרון שקוף, כזה שלא יפריע בשגרת החיים או העבודה. בחרנו להתמחות בשיטה זו בשל מגוון היתרונות שבה, אולם המיקוד בתהליך מהיר ומושלם עמד לנגד עיננו. בגישה המקצועית שלנו – תהליך "ארוך" הוא עניין תפיסתי. ולכן – הפתרון הרחב ביותר, המהיר ביותר למעט שיטת אינמן, אבל ללא כאב ובצורה שלא מפריעה לשגרת החיים נתפס אצלינו כמענה אולטימטיבי לשאלה "מהו יישור שיניים מהיר".

קשתיות ליישור לילה

בשלב זה איננו פועלים במתווה המדובר אבל למען ההוגנות חובה לציין אותו. ישנה אפשרות לבצע יישור שקוף, אך לעטות את הקשתיות רק בשעות הלילה. בשיטה המדוברת זמן הטיפול מתארך לעומת קשתיות שקופות כך שההתאמה שלו בתור שיטה ל"יישור שיניים מהיר" מצומצמת לעומת הקשתיות הרגילות, אבל יש לציין כי ישנם פציינטים המעדיפים תהליך ארוך בשעות הלילה מתהליך קצר בשעות היום.

לסיכום

תהליך יישור שיניים מהיר הוא סוג של קסם. כולנו מחפשים אותו משום שכולנו מחפשים את הפתרון הנוח והמהיר ביותר לבעיות שלנו בשנת 21. לטעמינו – השיטה האולטימטיבית היא היישור בקשתיות שקופות. היא המהירה ביותר למעט שיטת אינמן, מתאימה למגוון רחב בהרבה של מקרים, כואבת פחות, מסורבלת פחות וככלל מדובר בפתרון איכותי ונעים לשימוש.

בדרך (המהירה) לחיוך המושלם – Wesmile

יישור שיניים מהיר
יישור שיניים מהיר

אולי יעניין אותכם גם

עששת
ללא קטגוריה

עששת. מה, למה ומה עושים?

מחלת העששת היא אולי המחלה המזוהה ביותר בתחום הבריאות האוראלית. ססמאות לילדים, כיתוב על משחת השיניים, כולנו מכירים את העששת. אבל מה היא בעצם? למה היא מופיעה? ומה עושים?

אודותינו

We Specialize

WeSmile – הרשת הגדולה בישראל ליישור שיניים שקוף, מאפשרת לך להגיע לחיוך המושלם תוך שמירה על איכות חיים מקסימלית.
אצלינו אנו מתמחים ביישור שיניים שקוף, וביישור שקוף בלבד! לא עוד רופא כללי או התמחות בכלל מקצועות השיניים. רק יישור שיניים, רק שקוף, רק הטוב ביותר וע"י היצרנים המובילים בעולם.
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף
משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

WeAre Modern

יישור השיניים המתקדם ביותר – הצוות שלנו כולל רופאים שעובדים בשיטות המודרניות ביותר ליישור שיניים שקוף. אנו מבצעים זאת בדגש על התאמה אישית, אכפתיות ומחויבות גבוהה לתוצאות.

את החיבה שלנו לשמירה על הזמן שלכם, תוכלו להרגיש מהרגע הראשון. בשירות דיגיטלי מתקדם, מעקב מיוחד מבית WeSmile בו נזכיר לכם את כל מה שחשוב שלא תשכחו גם ב WhatsApp או בכל דרך שתתאים. הדרך לחיוך המושלם האישי שלכם, היא הדרך שלנו!

WeKeep It Fresh

את הטיפול שלנו אנו עורכים במרפאות המתקדמות ביותר בישראל. בכל המתקנים שלנו תמצאו את מכשור רפואת שיניים החדשני בישראל ובעולם, כמו גם צוות מקצועי רב-תחומי ומגוון.  אם הפן האנושי, המקצועי או הטכנולוגי – יש למה לחכות!

משרדי מרפאת שיניים יישור שיניים שקוןף

מתקדמים ל-WeSmile – דרך חדשה ליישור שיניים !

שאלות ותשובות

יישור שיניים שקוף, מתאים לכל אחד ובכל גיל. גם לכאלה שניסו בלי הצלחה יישור שיניים מיושן בגיל הנעורים. אנחנו מתמחים בגיל הבוגר 15+, המתאים לתהליך בזכות מבנה לסת שכבר הופך ליציב. התהליך הקל יחסית מאפשר לכל אדם בוגר לא לוותר על סגנון חייו, להרגיש נוח להסתובב בחברה או בעבודה, ולהגיע תוך 12-6 חודשים לחיוך המבוקש. הכול בהתאם לתכנית האישית של המומחים שלנו.

בהחלט! לעולם לא מאוחר מדי להתחיל לחייך לעולם כמו שתמיד רצית. הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו לצד הטיפול האישי המיוחד, מאפשרים גם בגיל הבוגר לעשות את השינוי, בלי תהליכים כירורגיים, בלי לקחת סיכונים, עם התחשבות מלאה בחיי היום יום והתאמה לסגנון החיים.
יישור שיניים שקוף, מתאים כאמור לכולם, מלבד לסובלים מבעיות חניכיים קשות וכרוניות. במקרה כזה, סיכויי ההצלחה של היישור יהיו נמוכים, ונדרש טיפול מקדים ומקיף. לא נמליץ על טיפול למי שלדעתנו מצב הפה, החניכיים או השיניים אינו מבטיח תוצאות מצוינות.

אין מה לדאוג. הטיפול הוא עדין ואינו פולשני באופן כירורגי. בנוסף, גם אין צורך ליטול תרופות מיוחדות העלולות לגרום לאי איזון. יישור שיניים שקוף מתאים גם לחולי לב, סכרת, לחץ דם גבוה, אסתמה ועוד. הטיפול בעייתי רק במקרה של בעיית חניכיים חמורה.

בהחלט. כבר בתום פגישת הייעוץ החינמית, אחרי שעוברים סריקה ראשונה, נוכל להראות לך הדמיה של מצב השיניים שלך - לפני הטיפול ואחרי. כך ניתן להתרשם מראש, כיצד ייראה החיוך שלך בתום 12-6 חודשים, ולקבל החלטה על המשך הדרך.
השיטה שלנו מאפשרת להגיע לתוצאות הרצויות תוך 12-6 חודשים. משך הזמן תלוי כמובן בשני גורמים חשובים: האחד, המצב איתו הגעת והמלצת הרופא המומחה לפי סריקת התלת מימד. השני- מידת ההתמדה והמחויבות שלך לטיפול. מניסיוננו, הקפדה על התהליך תורמת לעמידה ביעד ולתוצאות כמו שרצית.
כן, אנחנו עובדים גם עם Invisalign. עם זאת, אחד היתרונות שלנו הוא שאיננו מוגבלים ליצרן מסויים אלא בוחרים את היצרן הטוב ביותר עבורך ועבור מצב הלסת שלך. הצוות שלנו מנוסה בתחום היישור השקוף, מכיר את השיטות השונות ויודע להתאים לכל אחד את השיטה שמתאימה לו.
הקשתיות עשויות מפוליקרבונט, חומר היפו-אלרגני ידידותי ומאושר רפואית. סוג של פלסטיק ללא BPA, חלק ונוח, למקסימום שקיפות ולתחושה נעימה שאינה מציקה כמו גשר המתכת של פעם.
בזכות פשטות ההרכבה וההסרה של הקשתיות, ניתן בקלות להורידן ולאכול כרגיל. ארוחה ומשקה חם דורשים הסרה של הקשתות, כדי לשמור על איכותן. שתייה קרה אינה מחייבת הסרה.
Wesmile מביאה לישראל בשורה חדשה ואמיתית ההופכת את כל התהליך לשקוף יותר, נוח יותר ומשתלם יותר. זו הדרך היחידה ליהנות מחבילה כוללת, הוליסטית, של טיפול ושרות ברמה הגבוהה ביותר שיש. חוויה אחרת, ידידותית יותר ומשתלמת יותר. רק אנחנו מציעים שילוב של טיפול במרפאות המתקדמות ביותר עם הרופאים האורתודנטים המומחים לנושא, עם ערכת טיפול אישית הנשלחת אליכם הביתה, ועם מערכת דיגיטלית ייחודית שפיתחנו כדי לאפשר קשר ישיר, תמיכה ועזרה 24/7 מכל מקום בארץ ובעולם.
אנחנו מציעים שתי חבילות – פרפקט ואקסלנט – לפי משך הזמן הנדרש לטיפול המתאים לך. הבחירה בחבילה המתאימה לך תיעשה ע"י הרופא/ה שלנו, אך ורק לאחר ביצוע סריקה מתקדמת ובדיקה אישית באחת המרפאות שלנו. אנחנו שואפים לדיוק ולהתאמה אישית, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר.
אין לנו הסדרי תשלום עימם, למעט ביטוחים רפואיים פרטיים הכוללים גם אסתטיקה של השיניים (נשמח לבדוק עבורך!). עם זאת, התמחור ושיטות התשלום הופכות את החבילות שלנו לנגישות ומשתלמות במיוחד.
אנחנו מאפשרים לשלם ב-12 תשלומים בכרטיס אשראי, ללא ריבית וללא הצמדה. בנוסף, נוכל להמליץ על מגוון תוכניות מימון בנקאיות וחוץ בנקאיות. בכל מקרה, מוזמנים לדבר איתנו, כדי שנמצא יחד את הדרך הטובה והמשתלמת.
מניסיון וידע, אנחנו כמובן בטוחים שלא תיתכן אכזבה. השיטה המדויקת מאפשרת לנו לדעת מראש את מסלול הטיפול ולראות מול העיניים, כבר בהדמיה הראשונית, כיצד תיראה התוצאה. בנוסף, אנחנו לרשותך לאורך כל הדרך, עם זמינות גבוהה במרפאה או במערכת הדיגיטלית, כך שלכל בעיה או עיכוב יינתן מענה מלא בהקדם. אנחנו גם יודעים שהצלחת הטיפול תלויה מאד גם במשמעת העצמית של המטופל. אם חלילה, נגיע למסקנה משותפת שקיימים גורמים שאינם מאפשרים לטיפול להצליח – יוחזר מה ששולם עד לאותו שלב.
אנחנו מזמינים אותך, ללא כל התחייבות, לתאם בדיקה ראשונית חינם באחת המרפאות שלנו- עיר ימים נתניה, או קיסריה. שווה להגיע במיוחד, להתרשם, לראות מקרוב את האמצעים המתקדמים שלנו, ולהכיר את הצוות הרפואי והמקצועי שלנו, שיקבל אותך כמובן ב.. חיוך גדול. נשמח לראות אותך >>>

יש לנו כיום מרכזים רפואיים בתל אביב, נתניה, קיסריה וחיפה

WeHave
all the answers

אם לא מצאת תשובה, שאל אותנו.
אנחנו כאן בשבילך!

WeTake you forward

אחרי 50+ שנות יישור שיניים עם ברזלים
חברת WeSmile מציגה מהפיכה המאפשרת ליישר את השיניים תוך שמירה על אורח החיים שלך.
יישור שיניים שקוף, פשוט ונוח, עם חווית שירות יוצאת דופן ותוצאות מנצחות.

מוזמנים לבדיקת התאמה
בלי התחייבות ובלי עלות!

יישור השיניים המתקדם ביותר –
מינימום מפגשים, מקסימום תוצאות!

אנחנו מאמינים בשקיפות ובפשטות.
חבילות החיוך המושלם כוללות:

  1. סריקת תלת ממד ל-100% דיוק
  2. סט של קשתיות שקופות – המותאמות אישית עבורך
  3. מפגשים עם רופא\ת שיניים באחד מה-Dental Medical Centres שלנו, ע"פ תכנית הטיפול
  4. ערכה מיוחדת עם כלל העזרים וההנחיות לטיפול מוצלח
  5. הסרת אבנית
  6. קיבוע בתום התהליך
  7. ליווי ויעוץ 24/7 באמצעות מערכת דיגיטלית מיוחדת
  8. זכאות להלבנת לייזר רפואית – במחיר עלות

הכל כלול בשקיפות מלאה בלי כוכביות או אותיות קטנות.