6577*

יישור שיניים מהיר – בשנת 2021

יישור שיניים מהיר
בשנת 2021, הכל סובב סביב מהירות. מהר לנהוג מהר לשלוח הודעה מהר להתקדם. אז מה עם יישור שיניים מהיר?

השנה היא שנת 21. מגיפת הקורונה העולמית הביאה סיטואציה חדשה לאוויר העולם. במצב הנוכחי בו הרבה מאיתנו מביטים סביב ומבינים, שאין תחליף לאיכות חיים ובריאות אישית, אנו שומעים את השאלה חוזרת על עצמה באופן קבוע. והיא : מהי השיטה ליישור שיניים מהיר בצורה איכותית, נוחה וכזו בה לא ניאלץ לוותר על עקרונות ורצונות אחרים.

באתר Aligners הבינלאומי, מצאנו סקירה איכותית והשוואתית על השיטה המועדפת ליישור שיניים מהיר. כמנהגנו בקודש, הסקירה עברה תרגום לעברית בנוסף ל"גיור" בו אנו מנסים להתאים את המסרים ואת ההוראות בצורה המיטבית לשוק המקומי בישראל.

זה הרגע להזכיר כי אם אתם חושבים על הבעיה האישית שלכם וההתאמה שלה לטיפול יישור שיניים שקוף תוכלו לקרוא מעט במאמרים : 3 נקודות למחשבה על הבעיות בהן כדאי לטפל ביישור שקוף, ולמידע כללי ערוך ומסודר בקרו את הדף שלנו "יישור שיניים שקוף". קריאה נעימה והכי חשוב – שמרו על החיים ועל החיוך.

יישור שיניים מהיר – פתרונות גלויים

אז אם אתם פה, כנראה שאתם מתעניינים דווקא באפשרות המודרנית ביותר – יישור שיניים שקוף. אולם – בחרנו לפתוח את הסקירה במיקוד דווקא באמצעים העומדים לרשותם של מטופלים, עבורם סוגיית הנראות חשובה פחות. אם הצורך שלכם הוא ביישור בלתי נראה – אפשר לדלג על המקטע הקרוב.

טיפול "קוביות" ליישור שיניים – גשר מסורתי.

טיפול באמצעות קוביות מסורתיות הוא טיפול וותיק יומין. המדובר בקוביות מתכת (לעיתים ניתן להסתירן מעט באמצעות ציפויים כאלה ואחרים), וביניהן חוט ברזל המקשר בין שן לשן. ביקורים אצל הרופא המטפל משמשים להערכת ההתקדמות, והתאמות ידניות המבוססות על המקרה הפרטי ועל ניסיונו של הרופא המטפל. ההתאמות מבוצעות ע"י מתיחות שמבצע הרופא, גומיות ועוד.

יישור שיניים מהיר - בשנת 2021 1

בנושא התחזוקה – הפתרון המדובר קבוע בתוך פיו של המטופל, ויש להקפיד על שגרת הגיינת שיניים משמעותית לאחר ארוחות ולפי השינה, משום שהקוביות ונקודות החיבור שלהן מהוות כר-פעולה מוצלח להתרבות חיידקים. כמו כן – מדובר בתהליך איטי ומייגע בו מרבית המטופלים "מבלים" בין שנה לשנתיים.

יישור שיניים מהיר – פתרונות נסתרים

בשנת 2021, יישור שניים בכלל וגם יישור שיניים מהיר בפרט, הם צרכים לכל דבר ועניין. אולם – ברור לכולנו שהעולם "הולך" אל מציאות בה פתרונות נסתרים הם העתיד. במציאות בה לכולנו אין זמן, אנו רוצים את הפתרון הנכון עבורינו ברמה הבריאותית והאסתטית, בלי שנוותר על יכולתנו לחיות, לנהל קשרים רומנטיים, לנאום או לאכול בחופשיות.

גשר לינגואלי

גשר לינגואלי הוא בן הדוד המתקדם יותר של יישור באמצעות קוביות שנדון בסעיף הקודם. כפתרון מעודכן – הוא בהחלט חלק מהשיקולים כשמחפשים תהליך יישור שיניים מהיר. ברמה הטכנית – הפעולה דומה מאד לתהליכי "גשר" רגילים, אולם בגשר לינגואלי החיבור והקיבוע יבוצעו מצידן הפנימי של השיניים שלנו – ולכן רמת הבולטות נמוכה פי כמה.

יישור שיניים מהיר - בשנת 2021 2

זמן הטיפול, כפי שניתן לצפות, איננו שונה בצורה משמעותית מהליך טיפול בגשר ברזל, בין שנה לשנתיים בממוצע טיפול סביר. חשוב לציין כי לא כל מטופל מתאים לתהליך יישור שיניים באמצעות גשר לינגואלי, אולם גם במצב בו קיימת התאמה, לא מדובר בהליך מהיר במיוחד.

Inman Aligners – שיטת אינמן

שיטת אינמן היא שיטה מיוחדת, בה משתמשים במכשיר יחיד מתחילתו ועד סופו של תהליך היישור. הבשורה הטובה – הם עשויים לפעול את פעולתם גם בטווח קצר של כ6 שבועות בלבד! בשיטה זו ניתן וחובה לשלוף את המיישר בזמן הארוחות, אולם יש לזכור כי הפתרון יעבוד בצורה הטובה ביותר במידה והוא בפה במשך זמן מירבי ככל האפשר.

בשיטת אינמן מכשור המורכב מפלסטיק ומתכת גם יחד מפעיל לחץ אדיר על השיניים, ודוחק אותן על מקומן הייעודי בצורה המשכית וחסרת מנוח. בכל שלב בטיפול מופעל לחץ זהה על השן, הדבר מאפשר לרכז עצמה מירבית בעבודה על השיניים שלכם.

יישור שיניים מהיר - בשנת 2021 3

בדומה לקשתיות שקופות, שגרת הטיפוח דורשת הסרת המיישר בכל ארוחה, וצחצוח איכותי ויסודי של השיניים שלנו אבל גם של המכשיר עצמו, בכל צחצוח, או לפחות בבוקר ובערב.

כמה נקודות שיש לתת עליהן את הדעת:
1. זמן הטיפול הרגיל, גם בשיטה זו הוא כ4-5 חודשים.
2. יש מחיר לתזוזה העוצמתית של השיניים שלנו. מטופלים רבים מדווחים (לפחות בתחילת התהליך) על כאבים, תופעות של "ריור יתר" ועוד.
3. השיטה המדוברת מתאימה ליישור השיניים הקדמיות בלבד.
4. ההתאמה לשיטה היא במקרים רפואיים ספציפיים.
בהתחשב בכל שכתבנו – מדובר בשיטה מהירה, אך עוצמתית מאד וכזו שדורשת התאמה מדויקת. אם הזמנים הם החשובים לכם ביותר, יכול להיות שווה לבחון גם אפיק שכזה.

קשתיות שקופות

רוב תהליכי הטיפול בקשתיות שקופות נעים סביב סדר גודל של כ6 חודשי טיפול. במערכת הקשתיות השקופות נגענו לא מעט, אך אם לא יצא לכם לבחון את האמור – שווה שתבדקו את "קשתיות שקופות – מה זה בעצם?", מאמר שהכנו במיוחד בשבילכם. מערך הטיפול המלא יכול לקחת בין 4 חודשים ועד שנה במקרים מסויימים, הכל תלוי במצב השיניים שלכם.

יישור שיניים מהיר - בשנת 2021 4

אצלינו בוויסמייל אנו מתמחים ביישור שיניים שקוף (בלי הגשר המסורתי), ובאמצעות קשתיות שקופות מהיצרנים הטובים בעולם בלבד! בשיטה השקופה שומרים את הקשתיות על השיניים במשך 22 שעות ביממה, ומדובר בפתרון שקוף, כזה שלא יפריע בשגרת החיים או העבודה. בחרנו להתמחות בשיטה זו בשל מגוון היתרונות שבה, אולם המיקוד בתהליך מהיר ומושלם עמד לנגד עיננו. בגישה המקצועית שלנו – תהליך "ארוך" הוא עניין תפיסתי. ולכן – הפתרון הרחב ביותר, המהיר ביותר למעט שיטת אינמן, אבל ללא כאב ובצורה שלא מפריעה לשגרת החיים נתפס אצלינו כמענה אולטימטיבי לשאלה "מהו יישור שיניים מהיר".

קשתיות ליישור לילה

בשלב זה איננו פועלים במתווה המדובר אבל למען ההוגנות חובה לציין אותו. ישנה אפשרות לבצע יישור שקוף, אך לעטות את הקשתיות רק בשעות הלילה. בשיטה המדוברת זמן הטיפול מתארך לעומת קשתיות שקופות כך שההתאמה שלו בתור שיטה ל"יישור שיניים מהיר" מצומצמת לעומת הקשתיות הרגילות, אבל יש לציין כי ישנם פציינטים המעדיפים תהליך ארוך בשעות הלילה מתהליך קצר בשעות היום.

לסיכום

תהליך יישור שיניים מהיר הוא סוג של קסם. כולנו מחפשים אותו משום שכולנו מחפשים את הפתרון הנוח והמהיר ביותר לבעיות שלנו בשנת 21. לטעמינו – השיטה האולטימטיבית היא היישור בקשתיות שקופות. היא המהירה ביותר למעט שיטת אינמן, מתאימה למגוון רחב בהרבה של מקרים, כואבת פחות, מסורבלת פחות וככלל מדובר בפתרון איכותי ונעים לשימוש.

בדרך (המהירה) לחיוך המושלם – Wesmile

יישור שיניים מהיר
יישור שיניים מהיר

אולי יעניין אותכם גם

אנחנו אוהבים לראות את החיוך שלך

תגידו ביי ביי לגשר הברזלים הישן ותכירו את WE SMILE
השיטה המהפכנית ליישור שיניים שקוף מבלי שאך אחד ייראה!
הקשתיות השקופות מאפשרות לשמור על אורח חיים שגרתי ומעניקות תוצאות מדהימות בתוך פרק זמן קצר.

מוכנים להחזיר את החיוך לפנים?

לבדיקת התאמה ללא עלות
רוצים לקבל הטבה מסמיילי?

(העוזרת החכמה שלנו בוואצאפ)

השאירו את המספר שלכם וקבלו הודעה מיידית!
התחלת שיחה
לייעוץ ב-WhatsApp
היי 👋
אנחנו פה כדי לעזור